REKLAMA
REKLAMA

Odzież dla puszystych

13.01.2016 19:09 Igawawka
Hej poszukuje jakiegos sklepu na terenie Warszawy z ubraniami dla puszystych, niestety takowego nie znalazlam na Bemowie gdzie mieszkam. Jakbyscie byli laskawi to prosze o jakies pomysly. To nie dla mnie tylko dla mojego faceta niestety, ktory jest tega osoba. Od niedawna oboje pracujemy w Warszawie i stad ten brak obeznania w temacie. Dziękuje z gory za kazdy cynk. Pozdrawiam
14.01.2016 11:28 Barteosh
A facet nie moze sobie kupowac ??? ja tez jestem osoba otyla ale staram sie jak najwiecej wychodzic do ludzi na Bemowie nie znam bo sam kupuje przez neta http://bmc-zone.pl/ tutaj i polecam ten sklep bo ubrania sa fajne schludne maja przystepna cene i ogolnie sklep jest bardzo sprawny bo szybko paczki dochodza ;)
14.01.2016 11:56 Igawawka
Moj facet jest specyficzny, ale nie znam go Pan wiec prosze sie nie czepiac... Dziekuje za rekomendacje
15.06.2016 13:54 #mariolka90
Ja każdej z Was polecam ofertę odzieży damskiej, którą znaleźć można pod adresem stylija.pl. W tym sklepie można kupić wszystko począwszy od bielizny a na dodatkach kończąc. Polecam również promocje, z których sama często korzystam!
13.08.2016 19:30 #matyldzia
Ja miewam problemy z doborem kostiumu kąpielowego. Mimo wagi i figury jednak od czasu do czasu wskakuje w takie stroje :) Znalazłam taki http://sklepgwinner.pl/raisa-viii.html , myślę, że z pomocą sprzedawcy znajdę swój rozmiar, a przy okazji zatuszuje co nieco. Może znacie ten sklep, macie taki kostium? Chciałabym poznać opinie użytkowniczek.
24.10.2016 22:56 #jawor
Prawda jest taka, że będąc puszystym również można wyglądać elegancko. Trzeba tylko chcieć. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj. Jest tam sklep, który oferuje różnorodną odzież męską oraz bieliznę dla puszystych panów. Koniecznie sobie tam zerknijcie.
08.11.2016 13:15 #Lucyna808
A ja szukam butów dla lekko otyłej koleżanki :) Czy wg. was szpilki sklep online ma w swojej ofercie takie buty aby były wygodne i modne?
08.11.2016 13:15 #Lucyna808
A ja szukam butów dla lekko otyłej koleżanki :) Czy wg. was szpilki sklep online ma w swojej ofercie takie buty aby były wygodne i modne?
21.04.2017 09:07 monikabercia
Kupiłam kiedyś strój kąpielowy w rozmiarze 54 z firmy Gwinner, ale wyglądałam w nim okropnie, bo mam nieco szersze uda. Nie twierdzę, że jest on niedobry, czy nieładny. Zwyczajnie do mnie nie pasował i źle się w nim czułam. Teraz kupuję kostiumy kąpielowe z nogawkami. Znalazłam fajny model Sara, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mam go od dwóch lat i zakładam go na basen co tydzień w każdy poniedziałek. Nie ma żadnych przebarwień od chloru. Kiedyś kostium, który kupiłam gdzieś tam po kilku wizytach z niebieskiego zrobił się biały prawie na całej powierzchni. Natomiast Sara jest wręcz niezniszczalna. Ja go kupiłam w sklepie internetowym dla puszystych Salon Mody XXL Stroje kąpielowe duże rozmiary
21.04.2017 09:08 monikabercia
Kupiłam kiedyś strój kąpielowy w rozmiarze 54 z firmy Gwinner, ale wyglądałam w nim okropnie, bo mam nieco szersze uda. Nie twierdzę, że jest on niedobry, czy nieładny. Zwyczajnie do mnie nie pasował i źle się w nim czułam. Teraz kupuję kostiumy kąpielowe z nogawkami. Znalazłam fajny model Sara, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mam go od dwóch lat i zakładam go na basen co tydzień w każdy poniedziałek. Nie ma żadnych przebarwień od chloru. Kiedyś kostium, który kupiłam gdzieś tam po kilku wizytach z niebieskiego zrobił się biały prawie na całej powierzchni. Natomiast Sara jest wręcz niezniszczalna. Ja go kupiłam w sklepie internetowym dla puszystych Salon Mody XXLStroje kąpielowe duże rozmiary

8/308 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie