REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Odszkodowanie za szody na osobie

28.10.2015 21:26 #amonia
Czy ktoś starał się odzyskać odszkodowanie za szkody na osobie? Chodzi generalnie o to, że miałam wypadek samochodowy, a ubezpieczyciel z OC sprawcy nie chce wypłacić mi pieniędzy za pobyt w szpitalu. Dziwne nie? Ktoś mówił mi, żebym poszła do EuCO, a co wy mi radzicie?
29.10.2015 10:53 #%u0141ukaszS
Dzień Dobry,

Przy wyborze partnera który pomoże uzyskać nam należne odszkodowanie proponuje popytać w wśród rodziny, przyjaciół i znajomych. Może ktoś z nich miał podobny przypadek, korzystał z usług firmy, kancelarii odszkodowawczej i może coś polecić. Ja sam współpracuje i korzystam z usług Kancelarii Prawnej Kariny Łukaszczuk i jestem zadowolony.
29.10.2015 21:13 #kabulka
Zdecydowanie polecam EuCO. Najlepsza firma. Odzyskują odszkodowania i naprawdę angażują się w sprawę. Poza tym biorą wynagrodzenie z dołu. Nie trzeba wpłacać żadnych zaliczek.
18.11.2015 20:32 #teresaoros
Jakoś nie mam do nich przekonania, słyszałam różne opinie. Sama, gdybym miała walczyć, to raczej z dobrym prawnikiem. Może warto spróbować choćby w Kancelarii Moniki Cieślak? Ma doświadczenie, wiele sukcesów na koncie, zobacz http://kancelaria-cieslak.pl/ . Pełnomocnik powinien znać realia, metody działania sądów, możliwości odwoławcze itd.
22.11.2015 19:49 #magda
EuCO jest obecnie jednym z liderów w branży odzyskiwania odszkodowań. Maja 10 lat doświadczenie. Poza tym dysponują własną kancelarią prawną, a to jest ważne.
31.12.2015 21:41 #libner
Również uważam, że warto się zgłosić do Europejskiego Centrum Odszkodowań. Są dobrzy w te klocki.
30.11.2016 11:17 #olma
Tutaj www.znane-firmy.pl/firma/30451+euco.html można sobie poczytać opinie o EuCO. Widać, że to naprawdę super firma.
20.12.2016 13:05 #Ewelinna
A ja uważam, że lepiej skorzystać z pomocy prawnika. Tutaj macie namiar na kancelarię specjalizującą się w tego rodzaju sprawach.
21.12.2016 12:02 #Marek Wn%u0119k
Teraz w dobie dostępu do internetu i wszystkich informacji polecam samemu starać się o odszkodowanie.
Ludzie to jest proste, wszystkie druki z informacjami są w necie, nie nabijajcie kieszeni prawnikom i całej reszcie naciągaczy. Ja sama wywalczyłam odszkodowanie i zostało mi w kieszeni 30% jaki chciały papugi.

Miłego googlowania
13.01.2017 11:34 sulejowek03
No właśnie i tutaj jest dylemat wydać kasę na ubezpieczenie czy leczyć się samemu :) Chociaż teraz i tak leczenie bezpłatne w zasadzie nie istnieje.
16.03.2017 23:58 #LuizaS
Naprawdę świetną ofertę w zakresie odzyskiwania odszkodowań ma Europejskie Centrum Odszkodowań. Potrafią pomóc i działają w całej Polsce.

16/743 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie