REKLAMA
REKLAMA

odszkodowanie za śmierć brata

04.11.2016 15:20 #olek_niekwasny
witam, czy po śmierci brata moge starac sie o odszkodowanie czy tego typu wypłaty można otrzymać tylko w przypadku smierci rodzicow, ktorzy utrzymuja dzieci?
08.11.2016 16:36 #biggnickk
za brata tez chyba dostaniesz, ale nie wiem czy odszkodowanie czy raczej zadoscuczynienie za te bardziej psychiczne szkody po śmierci, tak mi sie wydaje przynajmniej z tego: odszkodowanie za śmierć brata
17.03.2017 21:39 #iwona4
Radzę poczytać sobie opinie o EuCO. Jeśli to był wypadek nie z jego winy, to na pewno Ci pomogą.
16.05.2017 23:23 #eska
Faktycznie warte uwago jest Europejskie Centrum Odszkodowań. Mojej bratowej pomogli odzyskać odszkodowanie.
02.06.2017 11:30 #Bordeo1999
Z tego co wiem, też należy Ci się odszkodowanie. Ale nie jestem prawnikiem. Zapytaj najlepiej jakiegoś doświadczonego radcy prawnego, który specjalizuje się w tego typu sprawach. Zerknij tutaj, przypuszczam, że oni Ci pomogą.
22.11.2017 21:21 #kris
A gdzie to EUCO jest ?

31/1220 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 Naprawa komputerów stacjonarnych oraz laptopów Konfiguracja sieci komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych (WIFI, LAN) Instalacje drukarek (LAN, USB, WIFI) Odzyskiwanie danych z kart pamięci, z dysków BEMOWO 697-77-22-55

Antyki
 Antyki obrazy meble srebra platery brązy książki pocztówki szable bagnety orzełki ryngrafy odznaki odznaczenia mundury tel 601336063

Inne do wynajęcia
 Dzień dobry. Do wynajęcia miejsca paletowe w ogrzewanym magazynie, ok 900m2 w Tarnobrzegu( pogranicze woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego) Oferujemy m.in przyjmowanie, składowanie towaru, Co-Packing, wydawanie towaru, szybkie przeładunki typu cross-docking oraz własny transport, którymi realizujemy dystrybucje. Na magazynie i na placu zainstalowany jest video monitoring, oraz ochrona 24h. Zapraszam po więcej informacji j.drozd@mikolo.pl NIP. 864-176-08-61

Kupię mieszkanie
 Kupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki. Zapraszam do kontaktu: 500-410-500

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.