REKLAMA
REKLAMA

Odpowiednia szkoła podstawowa

31.08.2016 19:43 #Piotrf
Poszukuje odpowiedniej szkoły podstawowej w Warszawie. Chcemy już teraz pomyśleć o edukacji naszej córki. Wiemy ze w dobrych szkołach o miejsce jest trudno, dlatego juz teraz myślimy gdzieś ją zapisać. Zastanawiam się tylko gdzie.
31.08.2016 19:54 #MarekH
W stolicy masz kilka opcji na dobrą szkołę podstawową. Nie myślałaś o szkole Pro Futuro? Bo my interesujemy się tą szkołą już od dłuższego czasu i zastanawiamy się czy nie posałać do niej naszego syna.
24.10.2016 20:37 Mirkaa
A masz możliwość posłania dziecka do szkoły prywatnej? Jeżeli tak to warto dziecko wysłać do tej http://profuturo.edu.pl/ prywatnej. Jest ona dwujęzykowa jest partnerem znanych instytucji takich jak Cambridge English Language Assessment. Ma bardzo wysoki poziom nauczania. Myślę, że warto wysłać tam dziecko jeżeli ma się możliwości finansowe bo dziecko po takiej szkole będzie miało większe możliwości w przyszłości
wpis modyfikowany 1 raz, 24.10.2016 20:39 
24.10.2016 20:55 #naganiacze ProFuturo
Długo się nad tym zastanawiałam, ale w końcu postanowiłam zapisać córkę do prywatnej podstawówki. Wg mnie w prywatnych szkołach jest jednak więcej możliwości rozwoju niż w państwowych szkołach. Jaką prywatną podstawówkę moglibyście polecić? Zastanawiam się nad Pro Futuro, bo jest dwujęzykowa, a teraz bez angielskiego ani rusz. Możecie się podzielić opiniami na jej temat

Podobne posty reklamujące szkołe.
26.10.2016 16:49 #Stonoga
Szkoła prywatna to dobry pomysł, jeśli oczywiście was na to stać. Rozważcie też odległosć od miejsca zamieszkania, tak aby odwożenie dziecka do szkoły nie było udręką. Warto też udać się na dni próbne z tego co czytałem w Pro Futuro jest właśnie taka możliwość nawet 2 tygodnie na próbę, to wam tak naprawdę najlepiej pokaże jak wygląda szkoła, czego się możecie spodziewać, jaka jest atmosfera etc. Nie zapomnijcie też spytać o zdanie dziecka...
27.10.2016 09:42 #jim
z tego co wiem oprócz tego co tu pisaliście to kolega mi mówił, bo ma dzieciaka w tej szkole - że opieka jest do 17.30 to dość istotna informacja bo większość pracuje do 16 czy nawet 17. Zajęcia dodatkowe mają do 17, więc dzieciaki się nie nudzą.
27.10.2016 11:16 #SNOB
#jim napisał(a) 27.10.2016 09:42

z tego co wiem oprócz tego co tu pisaliście to kolega mi mówił, bo ma dzieciaka w tej szkole - że opieka jest do 17.30 to dość istotna informacja bo większość pracuje do 16 czy nawet 17. Zajęcia dodatkowe mają do 17, więc dzieciaki się nie nudzą.
Najlepiej zostawić dzieciaka do 17-18 niech siedzi. Potem TV w domu i spać. Żadnych relacji z rodzicami.
Żal tych dzieci które od małego uczestniczą w wyścigu szczurów prywatnych podstawówek. Biedne dzieci.
28.10.2016 09:37 #jim
snob - rozumiem że twoje dzieci o 15 są już z tobą i bawią się do 19? wyobraź sobie że większość korporacji i firm pracuje do 17 a często i dłużej i co w tym czasie ma robić dziecko? dziecieć przed telewizorem w domu samo?
23.11.2016 21:31 #wkutu
moje tak :)

30.11.2016 23:40 Piotrowska
Jak szukacie dobrej szkoły z dobrym poziomem to polecam tę http://szkola-gaudeamus.pl/. Szczególnie klasy dwujęzyczne, bo to moim zdaniem ich najlepsze osiagniecie.
28.03.2017 18:06 #malinowskaK
Ja mogę polecić Szkołę Wiktorii Wiedeńskiej, prowadzona jest przez Fundację Edukacyjną Varsovia. Szkoła znajduje się na ul. Kolegiackiej. Dwójka moich dzieci uczęszcza do tej szkoły i jestem zadowolona bardzo. Dzieci chętnie chodzą, lubią szkołę, oceny mają dobre. A szkoła naprawdę porządna. Fajne zajecia pozalekcyjne organizują no i latem jest zielona szkoła. Moim zdaniem warto tam posłać dzieci :)
21.04.2017 19:11 Marcel2
Trudniejszy wybór jest na poziomie licealnym. Zły wybór może przekreślić szanse dziecka na dostanie sie na wymarzone studia. Dlatego bardzo ważne jest by dobrze to przemyśleć. Mój brat kończy w tym roku gimnazjum i wybiera się do http://www.lifeskills.pl/ . To szkoła kształcąca przyszłych liderów i kandydatów na studia medyczne. Brat jest bystrym chłopakiem, chociaż trochę niesfornym, z tendencją do przewodzenia. Dlatego to będzie dobry wybór. Uczą tam programem autorskim, indywidualnie dobierają strategię edukacyjną, więc myślę, że się tam odnajdzie. To szansa na przyszłość, na dobry start w dorosłe życie.

451/2229 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie