REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Odpowiednia szkoła podstawowa

# Piotrf

31.08.2016 19:43

Poszukuje odpowiedniej szkoły podstawowej w Warszawie. Chcemy już teraz pomyśleć o edukacji naszej córki. Wiemy ze w dobrych szkołach o miejsce jest trudno, dlatego juz teraz myślimy gdzieś ją zapisać. Zastanawiam się tylko gdzie.

# MarekH

31.08.2016 19:54

W stolicy masz kilka opcji na dobrą szkołę podstawową. Nie myślałaś o szkole Pro Futuro? Bo my interesujemy się tą szkołą już od dłuższego czasu i zastanawiamy się czy nie posałać do niej naszego syna.

 Mirkaa

24.10.2016 20:37, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 24.10.2016 20:39

A masz możliwość posłania dziecka do szkoły prywatnej? Jeżeli tak to warto dziecko wysłać do tej http://profuturo.edu.pl/ prywatnej. Jest ona dwujęzykowa jest partnerem znanych instytucji takich jak Cambridge English Language Assessment. Ma bardzo wysoki poziom nauczania. Myślę, że warto wysłać tam dziecko jeżeli ma się możliwości finansowe bo dziecko po takiej szkole będzie miało większe możliwości w przyszłości

REKLAMA

# naganiacze ProFuturo

24.10.2016 20:55

Długo się nad tym zastanawiałam, ale w końcu postanowiłam zapisać córkę do prywatnej podstawówki. Wg mnie w prywatnych szkołach jest jednak więcej możliwości rozwoju niż w państwowych szkołach. Jaką prywatną podstawówkę moglibyście polecić? Zastanawiam się nad Pro Futuro, bo jest dwujęzykowa, a teraz bez angielskiego ani rusz. Możecie się podzielić opiniami na jej temat
Podobne posty reklamujące szkołe.

# Stonoga

26.10.2016 16:49

Szkoła prywatna to dobry pomysł, jeśli oczywiście was na to stać. Rozważcie też odległosć od miejsca zamieszkania, tak aby odwożenie dziecka do szkoły nie było udręką. Warto też udać się na dni próbne z tego co czytałem w Pro Futuro jest właśnie taka możliwość nawet 2 tygodnie na próbę, to wam tak naprawdę najlepiej pokaże jak wygląda szkoła, czego się możecie spodziewać, jaka jest atmosfera etc. Nie zapomnijcie też spytać o zdanie dziecka...

# jim

27.10.2016 09:42

z tego co wiem oprócz tego co tu pisaliście to kolega mi mówił, bo ma dzieciaka w tej szkole - że opieka jest do 17.30 to dość istotna informacja bo większość pracuje do 16 czy nawet 17. Zajęcia dodatkowe mają do 17, więc dzieciaki się nie nudzą.

REKLAMA

# SNOB

27.10.2016 11:16

#jim napisał(a) 27.10.2016 09:42
z tego co wiem oprócz tego co tu pisaliście to kolega mi mówił, bo ma dzieciaka w tej szkole - że opieka jest do 17.30 to dość istotna informacja bo większość pracuje do 16 czy nawet 17. Zajęcia dodatkowe mają do 17, więc dzieciaki się nie nudzą.
Najlepiej zostawić dzieciaka do 17-18 niech siedzi. Potem TV w domu i spać. Żadnych relacji z rodzicami.
Żal tych dzieci które od małego uczestniczą w wyścigu szczurów prywatnych podstawówek. Biedne dzieci.

# jim

28.10.2016 09:37

snob - rozumiem że twoje dzieci o 15 są już z tobą i bawią się do 19? wyobraź sobie że większość korporacji i firm pracuje do 17 a często i dłużej i co w tym czasie ma robić dziecko? dziecieć przed telewizorem w domu samo?

# wkutu

23.11.2016 21:31

moje tak :)
______________
http://www.toparchitektura.pl/betonowe.html
http://www.toparchitektura.pl/donice-na-drzewa.html
http://www.toparchitektura.pl/oslony-na-drzewa.html

REKLAMA

 Piotrowska

30.11.2016 23:40

Jak szukacie dobrej szkoły z dobrym poziomem to polecam tę http://szkola-gaudeamus.pl/. Szczególnie klasy dwujęzyczne, bo to moim zdaniem ich najlepsze osiagniecie.

# malinowskaK

28.03.2017 18:06

Ja mogę polecić Szkołę Wiktorii Wiedeńskiej, prowadzona jest przez Fundację Edukacyjną Varsovia. Szkoła znajduje się na ul. Kolegiackiej. Dwójka moich dzieci uczęszcza do tej szkoły i jestem zadowolona bardzo. Dzieci chętnie chodzą, lubią szkołę, oceny mają dobre. A szkoła naprawdę porządna. Fajne zajecia pozalekcyjne organizują no i latem jest zielona szkoła. Moim zdaniem warto tam posłać dzieci :)

 Marcel2

21.04.2017 19:11

Trudniejszy wybór jest na poziomie licealnym. Zły wybór może przekreślić szanse dziecka na dostanie sie na wymarzone studia. Dlatego bardzo ważne jest by dobrze to przemyśleć. Mój brat kończy w tym roku gimnazjum i wybiera się do http://www.lifeskills.pl/ . To szkoła kształcąca przyszłych liderów i kandydatów na studia medyczne. Brat jest bystrym chłopakiem, chociaż trochę niesfornym, z tendencją do przewodzenia. Dlatego to będzie dobry wybór. Uczą tam programem autorskim, indywidualnie dobierają strategię edukacyjną, więc myślę, że się tam odnajdzie. To szansa na przyszłość, na dobry start w dorosłe życie.

REKLAMA

 urszula

19.06.2017 14:49

Gdybym teraz miała posyłać dziecko do szkoły to szukała bym dobrej prywatnej szkoły językowej. A że w każdej szkole potrzebne są podręczniki to bym korzystała http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Mają podręczniki nie tylo do szkoły podstawowej, ale do wszystkich rodzajów szkół w tym i wyższych. A cenowo nie znajdziecie tańszej okazji.

# Dworakowa

30.08.2017 19:08

Ja, tak jak ktoś wyżej polecam niepubliczną Szkołę Wiktorii Wiedeńskiej na ul. Kolegiackiej. Fajna szkoła, dobrze wyposażona, przyjazna kadra, małe klasy - dobre warunki żeby się uczyć.

# iinkaaa

31.08.2017 09:43

#szmata szeptana - chyba tutaj kogoś pogięło....

REKLAMA

# Karolciaaaaaaa

31.08.2017 10:25

Dobrze szmata pisze, ile można czytać tych śmieciowych reklam pisanych przez frajerów na zlecenie.
Taki marketing szeptany to najniższy stopień upodlenia piszącego na zlecenie.
Pisze taki jeden z drugim sam do siebie zachwalając zwykle słabe produkty oraz firmy, których nie stać na normalną reklamę.
Ja reklamowane drogą marketingu szeptanego produkty, usługi omijam szerokim łukiem

# Olga12

27.11.2018 13:01

Forum jest po to by wymieniac się opiniami, więc nie wiem o co ten szum ;) Ja własnie dzięki takim opiniom w internecie zakupiłam wiele bardzo fajnych rzeczy. Co do szkoły, to świetną jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ulicy Bacha. Bardzo dobra i profesjonalna kadra nauczycielska. przyjazna i kameralna atmosfera.

# Freed

31.01.2019 13:54

Szkoła Niepubliczna nr 49 jak i również Niepubliczne Liceum nr 6 przy ul. bacha sa moimi szkołami, do których chodziłam. Wiele z tych szkół wyniosłam. wspaniali nauczyciele oraz warunki nauczania ;)

REKLAMA

# Bartna

30.03.2019 12:43

Niepubliczne Liceum nr 6 w Warszawie przy Bacha to moja szkoła, która bardzo wiele mnie nauczyła. Wiele z niej wyniosłam i dostałam sięna wymarzone studia ;)

# Riski

14.04.2020 15:15

moja córka chodzi do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej i szczerze mówiąc widzę ze nauka sprawia jej przyjemność. myślę ze to był doskonały wybór i cieszę się ze tak fajnie przyswaja wiedzę!

# Koneska

13.06.2020 07:23

tak, polecam tą placówkę bo moje dzieci chodzą od dwóch lat tam i są bardzo zadowolone! a ja także, bo jest dobra kadra, fajnie wspolpacują z rodzicami no i z dzieciakami!

REKLAMA

# Elizzka

16.01.2021 15:40

no wlasnie szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej jest na prawdę spoko dobrze moje dzieci się tam uczą i lubia chodzić! mam nadzieję ze szybko wrócą!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA