REKLAMA
REKLAMA

odmładzanie

28.10.2016 18:13 #Sweet Home
Witam . Jestem tutaj nowa . przeprowadziłam się do warszawy z katowic , dostalam tutaj prace itd itd . I z racji tej ze nie jestem za bardzo zorientowana tutaj co do gabinetow / klinik medycyny estetycznej , bardzo bym prosiła o radę . A mianowicie chciałąbym przeprowadzić sobie zabieg odmładzania . Co nieco słyszałam na temat kliniki miracki , ze jest to bardzo dobre miejsce ze tak powiem do upiększania się . i moje pytanie czy któraś z pań próbowała tutaj tego typu zabiegów ? ile trwa ? czy to jest tylko jeden zabieg czy kilka ? z góry dziękuje za odpowiedż
29.10.2016 21:30 #Jeep
To forum Warszawa a nie portal kosmetyczny.
Wejdź na estheticon.pl. To jest portal o gabinetach medycyny estetycznej.
21.11.2016 19:24 #Osii
w Wawie możesz iśc do Kliniki Miracki - tam mają szeroki wachlarz zabiegów różnego rodzaju, w tym takze odmładzania. i szczerze mówiąc efekty są superowe:)
21.12.2016 11:33 #arleta
to takie konieczne? nie wystarczy masaż w paradizzo raz na jakiś czas żeby wuluzować i dobry krem? ;)
29.01.2017 22:42 #Ofia
no ale na przykład na mnie masaże nie działają....wiec wolałabym jednak iść na jakiś konkretny zabieg do Kliniki Miracki niż męczyć sie w domowych warunkach!
05.02.2017 21:52 agatinka86
mezoterapia daje świetny efekt odmłodzenia skóry, warto o tym poczytać i zapisać się na taki zabieg http://plusmed.info.pl/mezoterapia/, podarowałam go mamie w prezencie i widać różnicę. Odmłodniała o 10 lat :)
14.02.2017 22:41 #sarsa
faktycznie, ja robiłam w Klinice miracki i gdybym miała jeszcze raz wybierać zabieg to zdecydowałabym się na pewno na to samo w tym samym miejscu! super sprawa!
21.02.2017 08:33 #Łucja
Jeżeli chodzi o odmładzanie to polecam ten artykuł: www.inhal.pl/jaki-krem-na-rozstepy/ :) U mnie ten krem na rozstępy zdziała cuda. Nie wstydzę się chodzić na basen.
23.03.2017 22:20 #Sumi
ja robiłam fotoodmładzanie w Klinice Miracki - porządna obsługa, przyjemna i co ważne zabieg dobrze wykonany!
06.04.2017 13:29 Piper
z tym odmładzaniem to lepiej uważać, można się łatwo zatracić i uzyskać efekt całkowicie odwrotny.
24.04.2017 21:47 #zedka
ale np ja byłam w klinice miracki na fotoodmładzaniu i szczrze mówiąc fajny efekt i widać ze dobrze zrobiony zabieg
28.04.2017 09:00 AgaWronka
po co zaraz korzystać z takich metod? To, że sie starzejemy jest całkowicie naturalne i zarazem piękne. Jedyny sposób w jaki się "odmładzam" to odpowiednia pielęgnacja za pomocą ogólnie dostępnych kosmetyków. Do twarzy używam serum do ciała peelingów głównie zrobionych samodzielnie z kawy i uważam, ze nie ma co przesadzać ;)
02.05.2017 13:18 #waweczka
sporo informacji mozesz sobie wyczytać na http://newestetic.pl bo jest restylane i sculptra i botoks, wiec mozesz sobie porownac wszystkie zabiegi

48/320 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie