REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

odkryta Odkryta! kiedy koniec?

# jr

30.01.2003 17:53

Mam pytanie: może ktoś z Was wie ile jeszcze będą trwały prace drogowe na Odkrytej? Ostatni kawałek ulicy miał być gotowy do końca grudnia 2002r. a tu nie widać końca. Może mróz trochę tu zawinił, ale jak idę i widzę pseudo-ekipę, która zamiast coś robić chowa się przed deszczem i sniegiem w kabinie koparki, to mi się coś robi!!! Przechodzę obok nich co najmniej 2 razy dziennie i zawsze ten sam obrazek. Lub idiotyczne teksty w stylu: "róbta coś k.... bo jak szef przyjedzie to nas opier..., że nic nie zrobione". Czy tak powinna wyglądać ulica i chodniki po których chodzą codziennie setki ludzi, nie wspominając o matkach z dziećmi, które są zmuszone manewrować wózkami po dołach i górach lub iść ulicą . Poza tym - brak odśnieżania chodników i moja ulubiona posesja nr 58 z murem wychodzącym prawie na ulicę!
Może Ktoś z "Echa" zainteresuje się tym tematem?

# Norman

31.01.2003 10:00

Vladimir, to ty?

# korek

02.02.2003 00:09

Chce spokoju na Odkrytej.Tam mieszka mój przyjaciel i przynajmniej tam nie zwodzi szum silnika 510. Nie chcę tam żadnego autobusu, poszerzania itp..Czy są jakieś szanse aby jeżdził tam tylko ewentualnie 1 autobus????( 1 linia)

REKLAMA

# jr

03.02.2003 14:28

a kto tu mówi o autobusach na Odkrytej? Ja chcę chodzić do swojego mieszkania (codziennie dwa razy do przystanku i z powrotem po ok. 1,4 km) po CHODNIKU, a nie po wykopach drogowych !

# pola

05.02.2003 16:57

jestem za!!!Niedługo się tam wprowadzam i autobusom ja stanowczo mówię nie!!!Odkrtta niech pozostanie dla autobusów zakryta!!!Koniec!!!Kto jest za mną niech tu podpis da!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA