REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Odchudzanie z trenerem

 Olaaa90

18.07.2018 07:57, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 18.07.2018 07:57

Czy ktoś miał do czynienia z trenerem osobistym? Mam na myśli odchudzanie. Przeglądam tutaj oferty https://lepszytrener.pl trening-personalny, ale nie jestem całkowicie przekonana. Nie jest to zbędne wydawanie pieniędzy? Proszę o radę.

# syfff reklamaa

18.07.2018 09:18

kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?
ktoś coś ???
pomocy

# Kamilka75

30.09.2018 05:27

Też zastanawiałam się nad tą opcją, tym bardziej, że w Physio Gym Academy https://dietaztreningiem.pl/ pracuje co najmniej dwójka młodych, prężnych mężczyzn, który są specjalistami w tym, co robią. Skutecznie dopingują, jak i nauczają o zdrowym trybie życia, dobrych i złych produktach oraz o tym, jak nie tylko wykorzystać, ale i pokochać codzienną aktywność. Planuję się do nich zapisać na listopad. Może z nimi w końcu uda mi się zawalczyć o siebie.

REKLAMA

# Aniak765

30.09.2018 21:34

A ja polecam z całego serca Norberta Kowalika. Układa mi dietę i przygotowuje plan terningowy. Jest mega motywatorem i dzięki niemu schudłam już 9 kg, a to dopiero początek. Serio mega polecam! <3

# Wiktoria88

30.09.2018 22:16

Ja też trenuje z Panem Norbertem Kowalikiem, ale online i powiem Wam, że to fajna alternatywa, jak ktoś nie chce się tak na ekspozycję pokazać. Pan Norbert na skype jest jak mój mentor. Dba i troszczy się, jakbym była jedyną jego podopieczną <3

# Aga33

27.03.2020 18:10

U mnie bardzo pomogło podczas odchudzania zastosowanie Slimunox, Jestem przekonana, ze bez tych tabletek nie dałabym rady

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy