REKLAMA
REKLAMA

odchudzanie i dieta na Bemowie

15.09.2010 18:52 #magda123
Ostatnio na stronie www.aplauz.pl dowiedziałam sie o nowej inicjatywie w siłowni Fitness Klub Aplauz- odchudzanie i dieta.
2 października organizują dzień otwarty. Sama mam zamiar tam się wybrać. Może ktoś z Was będzie tym równiez zainteresowany.
19.03.2011 15:14 #justyna0976
a ja polecam program dietetyczny w Naturhouse - bezpłatne wizyty u dietetyka, indywidualna dieta + odpowiednio dobrane produkty niskokaloryczne i suplementy
salon na Bemowie jest w pasażu przy Powstańców Śląskich 106D - bardzo fajne dziewczyny tam pracują, a Pani dietetyczka Sylwia rzetelna i kompetentna, najlepiej umówić się telefonicznie: 22 436 02 01 albo na komórkę: 512 190 285
20.01.2012 15:21 #Ela1979
Mnie pomogła rywalizacja i cotygodniowe pomiary. Wzięłam udział w bemowskich zawodach w odchudzaniu "Tracisz-Wygrywasz" - schudłam 9 kg z czego prawie całość z tłuszczu. A mięśnie urosły :) Dziewczyny są super, uczą jak zdrowo się odżywiać i jak komponować posiłki - tak, by te dobre nawyki pozostały na dłużej niż tylko na czas diety. Jeszcze trochę mi do zrzucenia zostało, a taka grupa super motywuje, więc już się zapisałam na kolejną edycję :)Zawody w odchudzaniu to w sumie taka inicjatywa lokalna, organizowane są przez Avocado Wellness Club na Bemowie, ale zapisać się może każdy, również z innych dzielnic! I nigdy wcześniej nawet bym nie pomyślała, że odchudzanie i dieta mogą być przyjemnością :D
04.01.2013 23:50 #kasiula
ja też polecam Naturhouse
firma z misją - organizują lekcje dla dzieciaków w szkołach o zdrowym odżywianiu, dni otwrate dla klientów
generalnie pierwsze konsultacje z dietetykiem i pomiary są u nich za darmo, dopiero jak zdecydujesz się na odchudzanie pod ich opieką to płacisz za zakup produktów wspierających odchudzanie
aha, i jak pisano wcześniej - personel pierwsza klasa, na najwyżsyzm poziomie
13.04.2016 13:15 #rojka
Bardzo dobrym posunięciem jest bramie diet i ćwiczen od trenerów personalnych. Mnie mój zdradził , że mogę brać dla pomocy spalania tłuszczu therm line fast, nie ukrywam byłam w szoku jakie to ma rewelacyjne intensywne działanie w połączeniu z treningami.
29.04.2016 13:19 KasiaeM
A słyszeliście o czymś takim jak genodieta? Coraz częściej się o tym mówi i robią to nawet celebryci. Podobno z naszego DNA można wyczytać co nas tuczy i jakie sporty powinniśmy wykonywać by jak najefektywniej schudnąć. Trochę poszperałam i znalazłam na "www.zdrowegeny.pl/genodiet dość przystępną cenę całego pakietu Genodiet Completo. Super że teraz można to zrobić w sumie od ręki i jest to dostępne na całym terenie kraju.
wpis modyfikowany 7 razy, 11.05.2016 02:47 
18.05.2016 15:05 #Maciejka
Ja odchudzałam się z NaturHouse. Fakt chodziłam na Puławską, bo tam miałam najbliżej, ale też słyszałam że tam pracują dobrzy dietetycy co się sprawdziło. Polecam zdecydowanie. Nie dość że dostałam dobrą dietę, zdrowo jadłam to wciąż miałam opiekę dietetyka, więc wszystko było pod kontrolą. www.naturhouse-polska.pl
10.06.2016 12:23 #Sarra
No akurat to centrum dietetyczne NaturHouse mogę również polecić. Świetne efekty już po miesiącu. Oczywiście nie ma nic od razu i na teraz. Żadna dieta tak nie zadziała. A ich diety są skuteczne, smaczne i zdrowe. To mnie przekonało. Na pierwszą wizytę poszłam na Puławską, bo chciałam się dowiedzieć co i jak. I tak już zostałam klientką ;)
21.06.2016 19:50 kasia3535
ja tam zamiast diet to wole zdrowe jedzenie, sport i tyle zawsze zawsze działa kilogramy spadają. A co do diet to jest ich tak dużo że trzeba bardzo uważać by nie zniszczyć organizmu. Najlepiej jeszcze poczytać coś na ten temat, ja znalazłam fajny artykuł http://portal-medyczny.pl/dieta/ poczytajcie wart.
22.01.2017 23:20 #ALINES
To ja ma nowość. Jeśli chodzi o żywienie bardzo fajny pomysł proponuje Kinga Paruzel. Dostajesz składniki do domu i sama przygotowujesz z nich posiłek według jej przepisu. Zobacz tuhttp://www.pomyslszefa.pl. Wszystko jest dokładnie opisane,. Działają też w innych miastach. Moim zdaniem pomysł rewelacja.
23.02.2017 18:11 #Laluna
Moim zdaniem tego rodzaju siłownia, to zawsze świetna opcja. Oczywiście jeżeli zależy nam na ładnej sylwetce, trzeba będzie pomyśleć także o odpowiedniej diecie. Moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem może okazać się oferta http://afterfit-catering.pl/warszawa/ . Możemy tutaj bowiem zamówić dania, które będą idealnie dopasowane do określonego programu żywieniowego. Przy czym są one zawsze szybko dostarczane, a cennik według mnie jest naprawdę atrakcyjny.
31.03.2017 13:26 #Dudek80
#ALINES napisał(a) 22.01.2017 23:20

To ja ma nowość. Jeśli chodzi o żywienie bardzo fajny pomysł proponuje Kinga Paruzel. Dostajesz składniki do domu i sama przygotowujesz z nich posiłek według jej przepisu. Zobacz tu www.pomyslszefa.pl. Wszystko jest dokładnie opisane,. Działają też w innych miastach. Moim zdaniem pomysł rewelacja.
Dzięki za info ;) Ja już próbuję wszystkiego, nawet zastanawiam się nad leczeniem otyłości tutaj, bo jestem z Krakowa. Spróbuję Twojej rady :)
31.03.2017 13:29 #trash
spam
04.07.2017 12:33 #MajaKamik
Warto też zadbac o odpowiednią suplementację i jeżeli chodzi o cos co pozwoli CI przyspieszyć metaboliz i jednocześnie zrzucic kilka kilogramów to powinnaś sprawdzić b-shape to specjalnie przygotowana formuła chorniona patentem. Ja uzywalam i na prawdę widac ogromną różnicę w tempie chudnięcia
04.07.2017 14:43 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
06.07.2017 20:04 #Kasia88
Ja sobie zamówiłam tutaj dietę 1500 kcal - https://eatfit24.pl/cennik/. Dopiero 3 dzień, a dietę wykupiłam na miesiąc. Na razie jest okej. Byłam zdziwiona ile jedzenia moze byc w tych 1500 kcal. Naprawde się najadam, na to narzekać nie mogę. Codziennie cos innego bylo, wiec tez fajnie. Dam znac jak bedzie po miesiacu ;)
07.07.2017 08:34 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
11.08.2017 12:21 vegenovo
Zamiast diety wystarczy właściwe odżywianie. Do tego potrzebne są odpowiednie produkty.
Ja kupuję takie tutaj: https://www.vegenovo.pl
Bardzo dobre produkty tam mają. Zdecydowanie warto sprawdzić.
17.08.2017 09:11 capitalstudio
Mi bardzo pomógł osobisty trener poznań. Specjalista jednak umie najlepiej dobrać dietę i ćwiczenia tak, aby nasze odchudzanie było jak najbardziej efektywne. Jeśli tylko ktoś może sobie na takie coś pozwolić to naprawdę warto.
17.08.2017 09:18 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

3/1826 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie