REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

odbitki cyfrowe

03.03.2004 08:32 #ka$ka
Czy ktoś wie, gdzie można najtaniej zrobić odbitki cyfrowe?
03.03.2004 09:32 #Dziejo
Media Markt Marki. Ostatnio płaciłem 0,69 PLN za 10x15
03.03.2004 14:25 Alf
fotojoker przez Internet - 0.55 za 10x15
03.03.2004 14:34 #klient
w kawiarence internetowej na książkowej 9f;
blisko i otwarte codziennie do nocy :)
03.03.2004 20:29 #ka$ka
Alfie, a jak z jakością tych przez internet?
REKLAMA
04.03.2004 07:53 #Bart
Ka$ka: Robilem odbitki w Fotojokerze i jakosc jest ok. Jesli bawisz sie w obrobke zdjec przed oddaniem do labu to proponuje sciagnac profil maszyny wywoluacej zdjecia (wtedy to co na monitorze = to co na papierze). Z tego co wiem, Fotojoker uzywa Agfy d-Lab (ktora lubi "ocieplac" zdjecia)
Pozdrawiam
Bartek
05.03.2004 23:33 Alf
Oceniam jakość zdjęć z fotojokera jako OK, robiłem to z Olympusa C-300, rozdzielczość 1984x1312 (format 3:2), wychodzą lepiej, niż mojej poprzedniej Minolty (lustrzanka!).
03.02.2016 13:36 #katarina56
Bardzo dużą uwagę przykuwam do jakości zdjęć, dlatego zwykle korzystam ze sklepu Fotopakiety. Zawsze jestem zadowolony z ich usług, odbitki są bardzo dobrej jakości, a cena stosunkowo niewysoka.
29.04.2016 16:59 #mikes63
Ja zwykle wywołuje zdjęcia w Inter-foto i uważam, że to świetna opcja. Zdjęcia wychodzą ostre, dobre kolory i kontrast. A w dodatku za bardzo przystępną cenę!
22.06.2016 16:05 #jagna8
Od jakiegoś czasu korzystam regularnie z Fotopakietów. Jestem bardzo zadowolona z jakości, jest świetna!
REKLAMA
30.06.2016 12:29 #henryk22
Od dawna wywołuje zdjęcia w Fotopakiety. Bardzo dobrze odwzorowane kolory, kontrast i wysokiej klasy papier foto. Jestem bardzo zadowolony.
06.07.2016 15:39 #Beata1987
Tez korzystam z Fotopakiety.pl Mają niskie ceny, a zdjęcia wychodzą w wysokiej jakości :)
07.01.2019 08:44 #sesoro
Empik Foto - bywało nawet 11 groszy za 10x15, ale to zależy od tego, na jaką aktualnie traficie promocję. Generalnie nie spotkałem się gdziekolwiek w sieci z lepszą ceną za ten format.
Zamawia się przez net wygodnie, a zamówienie można odebrać np. w salonie Empiku.

51/6827 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Wypoczynek
 Niespłacona oferta kredytowa Udzielamy pożyczki w wysokości od 2 000 do 2 000 000 EUR bez żadnego protokołu żadnej osobie fizycznej, moralnej; osoby lub kierownik firmy. Jeśli chcesz skorzystać z kredytu lub finansowania na realizację swoich projektów, nie martw się! Dajemy Ci pożyczkę po maksymalnie 48 godzinach. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Dam pracę
 Liceum na Targówku zatrudni dozorcę. Zgłoszenia osobiste ul. Olgierda 35/41 lub tel. 22 511-95-15

Nieruchomości zamienię
 Zamienię mieszkanie komunalne na Pradze Południe, 2 pokoje, 38m na większe. Mieszkanie z balkonem, w bloku z windą, na 2 piętrze z widokiem na ogródki działkowe ROD Kinowa.

Sprzedam
 Oferujemy odzież na sklepy z Niemiec. Odzież jest wyselekcjonowana, czysta, bez plam/dziur oraz innych negatywnych mankamentów. Nasza odzież nadaje się bezpośrednio na wieszak. Oferujemy odzież damska, męska, dziecięca. Minimum zamówienia to 20 kg, cena 5, - zł/kg + VAT, od 100 kg cena 4, -zl/kg + VAT. Koszt wysyłki 16 zł za pobraniem lub 13, - zł po zaksięgowaniu zapłaty, każda następna paczka kosztuje 13, - zł brutto. Wysyłamy paczki na cala Polskę, wystawiamy fakturę lub paragon. Tel. 530590725 / 572258059 hurt@textilcenter.eu /ger-textil@t-online.de

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA