REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Obstawianie meczów przez internet - legalne?

 vega195

10.03.2017 14:14

Wiecie może czy obstawianie meczów przez internet jest legalne? Jest jakieś ryzyko?

# wwwwwwwwww

10.03.2017 15:23

Ryzyko jest zawsze, taki urok bukmacherki. A legalne jest, chociaż zależy w jakich miejscach. A po co pytasz?

 hektorr89

10.03.2017 15:25, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 02.06.2017 11:12

Nie ma ryzyka, jeśli obstawiasz u bukmacherów działających legalnie.

REKLAMA

# wwwwwwwwww

10.03.2017 15:29

co za bzdura totalna...xDD a fortuna i sts - mają takie kursy meczy że pożal się boże.

# kat

10.03.2017 15:31

Co za marna promocja Fortuny. Nawet nowa ustawa Was nie uratuje ;)

# MadortoM

15.03.2017 17:37

No to masz Bet4win zatwierdzone nawet jak Rzetelna firma. Bardzo dobrze zrobiony serwis z analizami meczowymi i do tego również z opcją obstawiania. Co do zysków to patrząc z dłuższego okresu czasu tutaj mam najlepsze wyniki. Ja uwielbiam Typy live tutaj chyba wychodzi mi najlepiej :)

REKLAMA

# ŁukaszTomki

23.04.2017 17:07

Zgadzam się z poprzednikiem co do bet4win nie można mieć zarzutów. Fajna organizacja serwisu, dobre rady i analizy mecze z dużą trafnością meczów. DO tego porządnie zrobiona apka z typami live gdzie już trochę zarobiłem. Teraz czas na rundę dodatkową w naszej ekstraklasie :)

 olgaa884

02.06.2017 11:16

Sama nie obstawiam, ale czytałam, że większość takich serwisów do obstawiania w sieci działa nielegalnie - nikt tym specjalnie się nie przejmuje, ale ja bym nie ryzykowała, zwłaszcza, że zmieniają się przepisy. Listę tych bukmacherów, którzy działają legalnie masz tutaj http://legalni-bukmacherzy.pl - jest ich co najmniej kilku.

 Darcyk

27.06.2017 23:03

Duża ilość bukmacherów zniknęła z rynku. Ale nadal jest sporo działających legalnie. Zajrzyj na: http://najlepsze-kursy.pl/2017/05/22/legalnosc-bukmacherow/. Jest tam artykuł na ten temat, jak wybrać i jak szukać legalnego bukmachera.

REKLAMA

 mikster

14.03.2018 12:03, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 14.05.2018 11:48

Legalne, legalne dopóty nie wejdziesz w szarą strefę - czytaj bukmacherów, którzy nie uzyskali licencji z MF. A tych, u których można znajdziesz choćby tutaj. Jeżeli chce się grać, to tylko tą prawnie usankcjonowaną drogą!

# missskalena

14.03.2018 13:19

dziadostwo i tyle w temacie

 jeremi

15.11.2019 00:10, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 15.11.2019 02:08

To może ja trochę rozwinę temat. Czas kiedy było zadawane to pytanie (10.03.2017) był ważnym momentem dla branży bukmacherskiej w Polsce, bo niedługo później, a dokładnie od 1 kwietnia 2017 zaczęło obowiązywać w Polsce nowe prawo hazardowe, które uchwalono w grudniu 2016 r. Nowe przepisy zmieniły stan rzeczy w całej branży hazardowej, w tym także w kwestii zakładów bukmacherskich. Między innymi od 1 lipca 2017 r. blokowane są strony internetowe tych firm które nie mają polskiego zezwolenia a próbują działać przez internet w Polsce. Efekt - spadek szarej strefy z 90% kilka lat temu do ok. 50% w 2018 roku. Odpowiadając jednak na zadane w tym temacie pytanie - grając przez internet nie ma żadnego ryzyka prawnego, jeśli wybierasz takie firmy które otrzymały od Ministra Finansów zezwolenie na działalność na terytorium Polski. Lista takich bukmacherów jest choćby http://www.legalni-bukmacherzy-online.pl/. Natomiast trzeba bardzo uważać na bukmacherów którzy nie otrzymali zezwolenia, bo grając u nich bardzo ryzykujesz, bo kara za taką grę to nawet do 120 stawek dziennych (poczytaj ile wynosić może jedna stawka dzienna), a także przepadek uzyskanych wygranych. Tak więc kluczowe jest to aby grać u bukmacherów posiadających polskie zezwolenie, wtedy ryzyka prawnego nie ma. Strony nielegalnych bukmacherów zazwyczaj są blokowane więc łatwo ich rozpoznać, jednak nie zawsze musi tak być i może się tak zdarzyć że strona jakiegoś nielegalnego bukmachera nie zostanie zablokowana i można się wtedy naciąć, dlatego trzeba bardzo uważać. To tyle jeśli chodzi o prawo, natomiast jeśli chodzi ogólnie o ryzyko podczas obstawiania to oczywiście ryzyko jest ogromne, nie tylko utraty pieniędzy, ale i uzależnienia.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024