REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Obsługa informatyczna firm. Outsourcing IT

04.06.2019 13:49 #Marta27716
Działamy w branży od 1995 roku. Nasza specjalność to obsługa firm, outsourcing IT, na terenie Warszawy i w okolicach. Dostosowujemy się indywidualnie do każdego klienta. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę. Zaufało nam i nie zawiodło się wiele firm. Dzięki współpracy z nami mogły one wykorzystać najnowocześniejsze rozwiązania, a zaangażowanie naszych specjalistów pozwala zoptymalizować i znacząco zmniejszyć koszty obsługi systemów informatycznych.

Posiadamy atrakcyjne pakiety dla firm rozpoczynających swoją działalność.

Z pewnością wśród szerokiego wachlarza usług znajdą Państwo coś dla siebie.
Zapraszamy!
Zikom
http://www.zikom.com.pl
05.06.2019 22:58 #renka44
słabe to
08.06.2019 17:50 #Łukaszo
Korzystam z outsourcingu IT tylko, że z profinformatyki, jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firmy i spore wsparcia w kryzysowych sytuacjach i nie tylko. Dzięki temu zmniejszyły się koszty prowadzenia firmy, bo pensja dla informatyka jest wyższa niż opłata za usługi IT.
09.06.2019 22:11 #kisielewski
gówwwno prawda
18.06.2019 19:41 #Gość1233
Ja mam do polecenia bardzo fajną firmę oferującą usługi z branży IT. Zajmuje się ona tworzeniem różnego rodzaju aplikacji dedykowanych, stron internetowych, a także szeroko pojętego oprogramowania. Wszystkeigo o tej firmie można dowiedzieć się z tej strony: http://innovationsoftware.pl/
REKLAMA
21.06.2019 08:16 #marekk
Bierz do współpracy kompaniainformatyczna.pl/kontakt/ , bo ogarniają nawet problemy, których nie zleciłeś :) U mnie tak było, że praktycznie całą infrastrukturę w końcu zoptymalizowałem po wskazówkach. Dali mi czas na przygotowanie, na dopięcie budżetu. Nic na szybko, duża elastyczność. Kilka razy ekspresowa reakcja na zawirusowane komputery. Odchodził pracownik i się zabawił moim kosztem. Skracając historię wyszło tak, że odzyskałem wszystkie dane i mogłem następnego dnia już kontynuować projekty.

337/3739 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Kierowca Kat. C - Ładowacz Miejsce pracy: Warszawa Do obowiązków pracownika zatrudnionego na stanowisku objętym niniejszą rekrutacją należeć będzie: Prowadzenie i obsługa pojazdu typu śmieciarka załadunek oraz rozładunek odpadów Prace porządkowe związane z opróżnianiem pojemników Codzienna obsługa pojazdu - zgodnie z wymaganiami technicznymi oraz wewnętrznymi instrukcjami obowiązującymi w Zakładzie Wymagania: prawo jazdy kat. C (mile widziane prawo jazdy kat. C+E), aktualna karta kierowcy kurs na przewóz rzeczy mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów bezpylnych Oferujemy: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia, atrakcyjne warunki socjalne, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

Usługi inne
 Projektantka Wnętrz Dzień dobry! Jestem młodą projektantką wnętrz z 6 letnim doświadczeniem w pracy projektanta. Moi klienci opisują mnie jako osobę z niezwykłym wyczuciem estetyki i kreatywności. Projektuję wnętrza prywatne i publiczne, lubię nietypowe wyzwania. Jeżeli poszukujesz osoby do zaprojektowania pięknej i funkcjonalnej przestrzeni to zapraszam do kontaktu! :) Link do mojego portfolio https://emportfolio.myportfolio.com/ MARTYNA GLIWIŃSKA Kontakt: 600 299 422 emgliwinska@gmail.com

Budowlane
 !_ a Hydraulik cała Warszawa uprawnienia montaże podłączenia serwis-domowy.com Tel 503-901-700

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA