REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# mamuśka

27.01.2012 14:03

nieprawda, że na Woli kosztuje 9 zł obiad. Ja płacę już 3 rok6 zł. Dziecku smakuje, jadłospisy znam ze strony internetowej.

# Jędrzej

27.01.2012 14:29

9 zł kosztuje na Białołęce, na Woli 6-7 - tak jest napisane. Swoją drogą ciekawe skąd takie różnice cen między dzielnicami?

# z blokowiska

02.02.2012 08:26

Może nie odniosę się do artykułu merytorycznie ale chciałbym podzielić się z Państwem swoją opinią dotyczącą wypowiedzi p. dyrektor szkoły nr 301.Jestem ogromnie zmartwiony wypowiedzią S.P. Dyrektor wg. której blokowisko które otacza szkołę nie generuje żadnych dochodów a patologia nie pozwala również na odpowiedni poziom nie tylko opłat za posiłki ale chyba także na poziom kształcenia dzieci.No bo jak w bezrobotnej patologicznej rodzinie w blokowisku dziecko może być nakarmione ,zdrowe czy poprawnie wychowane.
Przypomnę że szkoła posiada przeróżne certyfikaty np. Zielone certyfikaty a reklamuje się jako przyjazna uczniowi....

REKLAMA

# erjocik

08.02.2012 21:42

Najlepiej iść za ciosem i wprowadzić państwową szkołę płatną, np. zwolnić nauczycieli (jakież to będą oszczędności!!!) i niech rodzice zatrudnią nauczycieli za własną kasę, dalej można wprowadzić dzierżawę sal szkolnych, ileś tam PLN/godz.

# Kristy

11.02.2012 18:50

Zgadzam się z Panem z blokowiska. Ja również jestem oburzona słowami p. dyrektor SP 301, która obraża całe osiedle, mówiąc tak brzydko o mieszkańcach. Tak reklamować swoją szkołę? Teraz to już nikt nie będzie chciał, aby dzieci chodziły do tej szkoły, w której dzieci (wg. zdania pani dyrektor) są źle wychowywane przez rodziców bezrobotnych i patologicznych.

# Je(L)onki

11.02.2012 19:10

Mieszkam na osiedlu Jelonki od dzieciństwa. Nowa Dyrektor szkoły podstawowej nr. 301 do której niegdyś miałem przyjemność chodzić jest oburzająca. Jak człowiek na takim stanowisku może obrażać całą społeczność, która zamieszkuje wokół szkoły, mówiąc że panuje tu patologia i bezrobocie. Obserwując sytuacje, która dzieje się w tej szkole, ośmielę się powiedzieć że Jej poprzedniczka była zdecydowanie lepszym kierownikiem tej placówki!

REKLAMA

# Je(L)onki

11.02.2012 19:13

Mieszkam na osiedlu Jelonki od dzieciństwa. Nowa Dyrektor szkoły podstawowej nr. 301 do której niegdyś miałem przyjemność chodzić jest oburzająca. Jak człowiek na takim stanowisku może obrażać całą społeczność, która zamieszkuje otoczenie szkoły, mówiąc że panuje tu patologia i bezrobocie. Obserwując sytuacje, która dzieje się w tej szkole, ośmielę się powiedzieć że Jej poprzedniczka była zdecydowanie lepszym kierownikiem tej placówki!

# gość

12.02.2012 06:24

"Moja szkoła mieści się na terenie blokowiska. Problemem jest tu bezrobocie i patologia. To trudny rejon".
Ludzie, zamiast się oburzać, czytajcie ze zrozumieniem.

# sto(L)ica

13.02.2012 21:04

#gość napisał(a) 12.02.2012 06:24
"Moja szkoła mieści się na terenie blokowiska. Problemem jest tu bezrobocie i patologia. To trudny rejon".
Ludzie, zamiast się oburzać, czytajcie ze zrozumieniem.

No to bardzo proszę, o merytoryczne wyjaśnienie tego cytatu.
Ta wypowiedź jednoznacznie mówi nam, co dyrektorka szkoły myśli o społeczności zamieszkującej Jelonki Południowe.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA