REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Obiad z rodziną

 warsaw_girl

10.08.2016 14:42

Jakie miejsce nadaje się do spędzenia czasu obiadowego z rodziną w sobotnie popołudnie? Chodzi o jakiś kącik dla dzieci oraz odpowiednie menu (choć w sumie dzieci w naszej rodzinie jedzą dość standardowo, więc to akurat nie jest aż tak istotne).

# Pan naleśnik

21.08.2016 12:17

Przystanek Strumykowa na Strumykowej :)
http://www.przystanek-strumykowa.pl
Naleśniczki na słodko, słono + kawusia, lody, ciacha
smacznego

# Gość

21.08.2016 23:25

Ten język. Kawusia! Naleśniczki! Ciacha! Aż chce się NIE iść.

REKLAMA

 MagdalenaG

08.11.2017 12:38

Lubię zaglądać do restauracji Akademia na Różanej, jest tam najsmaczniejsza polska kuchnia jaką miałam okazję jesc na mieście, a co najważniejsze jest to restauracja przyjazna dzieciom - kącik zabaw i weekendowe zabawy z animatorami :)

# Roofio

02.12.2017 12:05

Zapraszamy do Pizzerri San Giovanni prz ul.Ruskowy Brud 13. Mamy kacik dla dzieci a latem ogrodek z trampolina i hustawkami.

# Niki

27.08.2018 00:15

My z rodziną to lubimy bardzo sobie zwiedzac bary mleczne. Kochamy taką sielską polską kuchnie więc tam akurat taką mamy. Polecam bardzo Bar Mleczny Kijowska nieopodal dworca wschodniego. Lokal jest dość duży, ceny jak w barze czyli ok a smak jedzenia naprawdę domowy. Moje chłopaki przepadają za schabowym, ja natomiast kocham wprost gołąbki i gulasz :) generalnie smacznie i niedrogo

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024