REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

OBECNY RADNY GMINY PAN ANDRZEJ WOŹNIAKOWSKI!!!

# sąsiad z Porajów

05.09.2002 19:06

Ludzie czytajcie a będziecie wiedzieli jakiego macie kandydata na radnego!!!
Mam pytanie do tego Pana radnego : Co pan zrobił przez cztery lata kadencji?
Bacznie obserwowałem Pana działalność. Byliśmy na sesjach rady gminy, Ja i moi znajomi z ulic Antalla i Porajów - z tego względu, że na Pana poprzednio głosowaliśmy. Z zażenowaniem stwiedzamy że powinien Pan być członkiem związku niemych, tak aktywnego radnedo jak Pan nie ma w całej Warszawie (a radnych jest wielu) o czym świadczy fakt że niezabrał Pan ani razu głosu na sesji Rady Gminy, sądzę że Panu tylko zależało na tym aby za pieniądze podatników zostać satępcą dyrektora Zakładu Nieruchomości Komunalnych. Przypuszczam że Pan jest takim samym dyrektorem jak radnym. Uprzejmie informuję że naszych głosów ponownie już Pan nie otrzyma, ponieważ nie potrzebujemy pazernych i niekompetentnych radnych. Niech ta wypowiedź będzie przestrogą w pana dalszej karierze zawodowej i wątpliwej samorządowej. Rozważam zgłoszenie Pana do osoby do Księgi Rekordów Guiness'a, do rozdziału "śmieszni i niekompetentni radni".
Ps.: I jeszcze mam pytanie : Co Pan robi codziennie przy budce z kurczakami przy ulicy światowida? Czyżby pensja dyrektora była tak niska żeby trzeba było do niej dorabiać?

# rajca paweł

06.09.2002 12:03

Do sąsiada,
muszę sprostować, co naj mniej raz słyszałem głos Pana Radnego A.W. Wiązałosię to z moją "niezdrową" ciekawością dotyczącą statusu zawodowego Pana Radnego. Nie było to łatwe zadanie, ale ponieważ wykazał się odwagą bycia na sesji, po kilkakrotnym stawianiu pytania "Czy prawdą jest, że został zatrudniony w charakterze z-cy dyrektora ZNK?" Bąknął "Tak". Chyba sił nie starczyło na więcej.

 Bobi

17.10.2002 10:12

Chciałbym poznac głos tego radnego , a po zatym kim pan jest Panie "Rajco Pawle" ??

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break