REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

10.11.2017 01:27 #gosc12
<font-color: red>
07.02.2018 11:27 #ajka
Park to super sprawa, im więcej parków i drzew tym lepiej! Ja to aż sobie kupiłąm taką specjalną maskę antysmogową, by oddychać zdrowym powietrzem- https://ozonemask.pl/ nie wyobrażam sobi jakbym mogła jej nie mieć.

23/1237 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

Usługi transportowe
 Świadczymy usługi transportowe na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Można nam zlecić zarówno transport drobnicowy, jak i całopojazdowy. Zajmujemy się także transportem samochodów osobowych i dostawczych. Aby uzyskać wycenę, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Posiadamy polisę OCP. Wycena nic nie kosztuje. Zadzwoń i zapytaj !!! Elektroserw Konin 62-510 ul. Poznańska 23 tel. 667549989 info@elektroserw.pl www.transport-konin.eu

Zdrowie i Uroda
 To co oferujemy jest wyjątkowo ciekawe: -Doradztwo i organizacja Opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi -Wykwalifikowane, sprawdzone Opiekunki z doświadczeniem i referencjami -Opiekunki dostosowane do zakresu obowiązków, ustalanego indywidualnie w zależności od potrzeb -Gwarancja świadczonych usług: z nami ją masz lub zwracamy Ci pieniądze -U nas płacisz tylko raz i zostajemy z Tobą na zawsze! -Możliwość wyboru, kontaktu, rozmowy z kandydatkami zanim podejmiesz decyzję -Bogaty pakiet usług zapewniających ciągłość opieki Pamiętaj: żadna Opiekunka nie jest na zawsze, a sekret trwałej i ciągłej opieki polega na doborze profesjonalnej firmy, która zorganizuje wszystko za Ciebie nawet wtedy, gdy znienacka zostaniesz tej opieki pozbawiony. My właśnie jesteśmy tą firmą, a naszą myślą przewodnią jest: "ŻEBY NIKT NIE MUSIAŁ RADZIĆ SOBIE SAM!" Dlatego: POMAGAMY WSZYSTKIM! Zadzwoń i sprawdź nas: 539 193 885. "Pomagamy Wszystkim"

Usługi stolarskie
 Dzień dobry Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się realizacją mebli. Nasze meble wykonywane są na indywidualne zamówienie. Do każdego zamówienia możemy wykonać projekt i wizualizacje. Do produkcji używamy: płyt laminowanych, fornirów, drewna, płyt mdf na nasze meble dajmy 24 miesiące gwarancji, a na niektóre okucia, które stosujemy producent daje nawet dożywotnią gwarancje. Zadzwoń, zapytaj -wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy zaprojektować meble które będą praktyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych wymagań i zarazem nie powtarzalne. Zapraszamy na naszą stronę http://WWW.meblenazamowienie.com Kontakt : Tel. 691 709 760 biuro@meblenazamowienie.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.