REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nowy akumulator

23.11.2016 11:23 #Olga_22
Warto kupić jakiś firmowy? Czy tańsze, mniej znanych firm będą równie dobre?
24.11.2016 10:20 #rifraf12
Ja stawiałbym na firmowy. Zerknij na te akumulatory Bosch . Jednak co marka to marka :)
29.04.2017 13:08 #erick7
A ja bym Ci polecił akumulator "KOZAK" który dostaniesz na wyłączność jedynie w punkcie sprzedażowym Lucart. Wytrzymał ze mną 2 zimy i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł wiec juz chyba wiem czemu sie tak nazywa jak sie nazywa :D
08.05.2017 14:04 #yovin
hmmm.. Lucart nie slyszalem o tym jeszcze co to tak wlasciwie jest? Jakis punkt sprzedazowy czy co? Skoro sprzedaja akumulatory to pewnie jakies inne czesci rowniez?
15.05.2017 10:39 #Jurls
Lucart to jeden z lepszych i bardziej rozpoznawalnych dystrybutorów m. in akumulatorów kozak, które mają na wyłączność, czy olejów, filtrów. Mają punkty sprzedażowe w wielu miastach, generalnie to dziwię się, żenie słyszałeś o tej marce :)
15.05.2017 10:39 #Jurls
Lucart to jeden z lepszych i bardziej rozpoznawalnych dystrybutorów m. in akumulatorów kozak, które mają na wyłączność, czy olejów, filtrów. Mają punkty sprzedażowe w wielu miastach, generalnie to dziwię się, że nie słyszałeś o tej marce :)
07.12.2017 21:05 #Kajtek
Zdecydowanie polecam polskiego Jenoxa na którym śmigam już 4 sezon. Różne ekstremalne sytuacje a my wciąż razem i do przodu :) a tak na poważnie to miałem okazję kilka razy sprawdzić go na wyjazdach w chłodniejsze części Norwegii i byłem mile zaskoczony. Polecam sprawdzić.
08.12.2017 10:05 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

86/2756 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

Zdrowie i Uroda
 Promocja dla emerytów 8:00-13:00. Strzyżenie męskie 10 zł, strzyżenie damskie 18 zł, strzyżenie z modelowaniem 25 zł, trwała 50-65 zł 694-066-772, E. Orzeszkowej 8

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 504-617-837

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.