REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Mieszkaniec Woli

10.06.2019 18:30

Według mnie to zły pomysł- jeżeli chodzi o postawienie proponowanego rozwiązania przy wjeździe z Prymasa Tysiąclecia na S8. Przy tym natężeniu ruchu wywoła to gigantyczny korek na całą Prymasa, Rondo Zesłańców Syberyjskich, Aleje Jerozolimskie i Bitwy Warszawskiej. Moim zdaniem rozwiązania trzeba szukać przy rozdzielaniu się jezdni wjeżdżając na most- tutaj jest miejsce gdzie zaczyna się korek.

# Użytkownik

10.06.2019 19:20

Super, na prymasa będą jeszcze bardziej wy***tne korki + jeszcze więcej wypadków. Prosimy o podanie nazwisk osób, które podejmą taką decyzję, trzeba będzie im podziękować osobiście. Dlaczego nikt nie zakaże ruchu ciężarówek w godzinach szczytu? To co wyprawiają tirówki litewskie, łotewskie i inne qreskie, to cyrk i koszmar. I nie ma na nich żadnego bata, bo nikt ich za te wyczyny nie zatrzymuje.

# Stop wariatom drogowym

10.06.2019 20:07

Ten motodekiel na którego bezmyślnie powołuje się redaktor, zapewne należy do grupy świrów którzy uważają że na autostradzie obowiązuje nakaz jazdy 140 km/h niezależnie od warunków atmosferycznych i natężenia ruchu. Potem dogina taki przygłup lewym pasem siedząc poprzednikowi na zderzaku albo jeszcze poganiając go światłami, pomimo że z przodu wolno jadą kolejne samochody.

REKLAMA

# PKU

11.06.2019 08:01

Ten czytelnik nie powinien mieć prawa jazdy. Koniec terenu zabudowanego oznacza że maksymalnie można jechać 90 km/h. Znaki nakazujące minimalną prędkość co prawda istnieją, ale są rzadko stosowane i tam na pewno ich nie ma. W związku z tym nie obowiązuje tam minimalna prędkość. Obowiązuje tylko zdrowy rozsądek, a tego ten czytelnik raczej nie ma.

# pankierowca

11.06.2019 10:14

Ponieważ mam dość okradania mnie przez piratów drogowych z czasu, pieniędzy i poczucia bezpieczeństwa podczas codziennej jazdy S8 zbieram materiały z wideorejestratora, które przekazuję regularnie policji (słynna skrzynka stopagresjidrogowej) a jest ich całkiem sporo, do tego z tylnej kamery (nie da się skłamać policji, że "nie wiem kto prowadził wtedy samochód").
Zachęcam do tego innych. Razem pozbędziemy się z publicznych dróg piratów drogowych, motojanuszy i reszty zmotoryzowanej patologii.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break