REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Sternik

05.10.2015 19:33

To nie kwestia długości autobusów tylko punktualności i ich skomunikowania z liniami 713 i 197 (wszystkie na raz o tej samej porze)

# Jeleń

06.10.2015 12:35

to fakt, albo wszystkie jadą jednocześnie albo żaden przez 10-15 minut - oszaleć można. tym razem ZTM sie nie popisał

# Sternicza

06.10.2015 17:34

Główne problemy z tą linią to brak synchronizacji z linią 105 do Centrum i rzadkie kursy co 15 min !!! w godzinach porannych i popołudniowych.

REKLAMA

# robson82

10.10.2015 17:04

ztm się nigdy nie popisuje w odpowiedzi na tworzące się korki przy hali wola powiedzieli że nie są w stanie zareagować bo to nie w ich kwestii. a autobusy bez karnie dalej sobie jadą prawym pasem i przed samymi światłami wpierniczają się na lewy pas do skrętu w człuchowską... a kierowcy muszą stać w gigantycznym korku. Od dziś mówię nie ZTM... albo się wezmę do roboty albo odwołać cały zarząd.....

# seba

10.10.2015 17:50

Objazd ma swoje plusy. Dzieki niemu na Jelonki wrocila normalnosc i autobusy do centrum przez Czluchowska i Powstancow.

# darq

11.10.2015 19:16

@robson82
O ZTM też mam bardzo złe zdanie, ale akurat to nie oni wyznaczają objazdy. Taką organizację ruchu zatwierdził zapewne niesławny inż Galas. Przy Hali Wola nawet bez objazdu faza lewoskrętu jest zbyt krótka w popołudniowym szczycie. Jak można było nie zmienić programu świateł na objazd, to ja nie wiem.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA