REKLAMA
REKLAMA

Nowoczesne meble do salonu - szukam inspiracji

10.08.2016 03:03 #Mieszkanka mieszkanka
Witam, urządzam mieszkanie, chciałabym zrobić to w nowoczesnym, ale nie agresywnym stylu. Co polecacie? Szukam mebli dobrych jakościowo, ale nie takich, które zabijają ceną. Mogą być z sieciówki, ale takiej szanującej się :)
10.08.2016 12:09 #mirmił kawka
Poszukaj osoby zajmującej się projektowaniem wnętrz. Oni maja namiary na wiele firm i producentów.
12.08.2016 09:22 #Mieszkanka mieszkanka
#mirmił kawka napisał(a) 10.08.2016 12:09

Poszukaj osoby zajmującej się projektowaniem wnętrz. Oni maja namiary na wiele firm i producentów.
Tak by było najlepiej, ale to się wiąże z dodatkowymi kosztami niestety. Ja nie mogę sobie na to pozwolić, chciałabym meble kupić za max. 4-5 tys. Myślę, że jakby tak się dobrze rozejrzeć, to może by się udało za tą kwotę urządzić ładnie salon. Byłam w salonie BRW i choć niektóre ich kolekcje do mnie nie przemawiają, spodobały mi się moduły possi light. Cenowo ok, nawet bym się zamknęła w budżecie włącznie z zakupem wypoczynku. Zerknij, czy ładne http://www.possi.furniture/
12.08.2016 09:42 #mirmił kawka
Za 4-5 tysięcy ciężko kupić meble i wyposażenie do salonu. Sam narożnik dobry jakościowo to wydatek minimum 2,5-3 tys.zł np. meble Gala Collezione. Lepiej dozbierać i kupić coś naprawdę trwałego niż coś co rozpadnie się po 2-3 latach. Można brać na raty itd...
16.08.2016 10:21 #Mieszkanka mieszkanka
Miałam już meble z BRW i choć słyszałam różne opinie na ich temat, byłam bardzo zadowolona, nigdy mi się nic nie rozpadło :)) Teraz mam zamiar kupić kilka modułów possi light. Szafka pod tv jest mi potrzeba i może ze 2-3 moduły na ścianę, więc zostanie mi sporo na wygodny wypoczynek. Te moduły przemawiają do mnie, bo można sobie po jakimś czasie wymienić fronty na inny kolor i wten sposób tanim kosztem odświeżyć mieszkanie. Lubię zmiany, a nie stać mnie na to, by co kilka lat robić gruntowne przemeblowanie.
18.08.2016 08:49 #gotre
Ja mam praktycznie wszystkie meble w mieszkaniu od firmy Black Red White. Mieszkanie meblowalam rok temu, pamiętam,ze przeszłam sie po kilku róznych sklepach ale własnie kolekcje w Black Red White podeszły mi najbardziej.... Jeśli planujesz kupno mebli do salonu proponowałabym zerknąć sobie na ich meblościanki bo są moim zdaniem bardzo fajne:
http://www.brw.com.pl/mebloscianki/

Troche bałam sie jak będzie z jakościa bo meble były bardzo tanie ( kupowałam dodatkowo z promocji). Mają już jednak rok i wyglądaja praktycznie tak samo jak w dniu kupna.
18.08.2016 13:56 #Fasolka
Meblościanki odchodzą do lamusa! :D Teraz w salonach królują właśnie meble modułowe :) Koleżanka kupiła jakiś czas temu meble possi light i jest z nich bardzo zadowolona. Mebelki wyglądają na niepozorne, ale są naprawdę pojemne. Sama się zastanawiam i chciałabym je kupić. Najgorzej z wyborem koloru, 40 kolorów to zdecydowanie za dużo :D Może coś doradzicie?
18.08.2016 13:57 #Fasolka
Meblościanki odchodzą do lamusa! Teraz w salonach królują właśnie meble modułowe :) Koleżanka kupiła jakiś czas temu meble possi light i jest z nich bardzo zadowolona. Mebelki wyglądają na niepozorne, ale są naprawdę pojemne. Sama się zastanawiam i chciałabym je kupić. Najgorzej z wyborem koloru, 40 kolorów to zdecydowanie za dużo :D Może coś doradzicie?
19.08.2016 15:58 #Mieszkanka mieszkanka
@gotre no nie meblościanki odpadają, jednak wolę moduły. @Fasolka yyyyyy no nie wiem tyle kolorów?? Mi wystarczy że będzie do wyboru kilak jasnych bo i tak pewnie wybiroę białe :) a Tobie nie wiem, co podpowiedzieć, bo kolory to rzecz gustu. Duży masz salon? Jasny?
22.08.2016 12:58 #Fasolka
Białe meble kojarzą mi się ze sterylnością :D Także do salonu odpadają, raczej jestem fanką zdecydowanych kolorów. Zastanawiam się, czy kupić meble jednokolorowe, czy trochę poszaleć i zrobić jakiegoś miksa. Niestety nie mam zdolności projektanckich :D
23.08.2016 11:59 #Lola4
Zajrzyj tutaj, myślę, że dostatecznie się zainspirujesz ;)
24.08.2016 12:39 glejdis
Ja mam bardzo dobre jakościowo meble tapicerowane w biurze z http://kdcmeble.com. Na początku roku kupiłem zestaw - ławka i dwa fotele. Nogi z drewna bukowego, tkaniny bardzo dobrej jakości, możesz wybrać z próbnika, plecy pikowane. Wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie.
Nie jedna osoba już pytała mi się ile tysięcy zapłaciłem za nie, a ja nie wyprowadzałem ich z błędu. Nie trzeba płacić grubych tysięcy za dobre meble. W sklepie są też sofy czy narożniki, gdybyś potrzebował.
29.08.2016 09:10 #Mieszkanka mieszkanka
@Fasolka
widziałam na stronie brw konfigurator mebli. Może warto wypróbować? Inaczej trudno coś doradzic konkretnego. A może jakaś koleżanka ci pomoże w wyborze? Jednak w pierwszej kolejności skorzystałabym w konfiguratora. Powodzenia!
15.09.2016 09:27 Karinow
Nie wiem, czy cena 4-5 tysięcy pozwoli na znalezienie dobrych jakościowo mebli. Mimo wszystko lepiej dołożyć i kupić coś co posłuży trochę czasu. Ja nie jestem przekonana do mebli z BRW bo kojarzą mi się ze strasznie słabą jakością i wysokimi cenami. A poza tym kupując takie meble raczej nie możesz liczyć na indywidualność :)
20.09.2016 18:29 #olafddd
Trochę mi tu zalatuje reklamą brw i ich nowego systemu. Ja niestety BRW nie polecam. Zamówiłem meble, rozpadły się po dwóch latach.
20.09.2016 18:30 #olafuuuuu
Trochę mi tu zalatuje reklamą brw i ich nowego systemu. Ja niestety BRW nie polecam. Zamówiłem meble, rozpadły się po dwóch latach.
20.09.2016 18:30 #tomek678
21.09.2016 13:52 #bielanczyk
To jest forum o sprawach Bielan a nie portal meblowy.
18.10.2016 13:35 #o tak
Jak ktoś ma pieniądze to meble włoskie - przykłady, jak się mam mniej to Ikea
30.11.2016 11:04 ArturGolny
Jak dla mnie to [url=http://www.allemeble.com/]meble z internetu[/url] warto zamawiać. Nie dość, że taniej i jesteśmy psychicznie zdrowsi, to dodatkowo o wiele szybciej tak sprawę załatwimy.
22.12.2016 11:12 Szamanka
Poszukaj inspiracji tutaj: http://www.vieridivani.pl/. Bardzo podobają mi się ich meble. Tanie nie są, ale warto pozwolić na troszkę luksusu :)
22.12.2016 11:14 #kaszana
Dzieciaki trochę się Wam forum pomieszało. To strona o Bielanach a nie reklamy sklepów meblowych..
Wyp***alać stąd !!!!
26.12.2016 18:02 #woman
skoro nie masz budżetu dużego i mogą być z sieciówki to zostaje Ci ikea
https://dobry-urolog.warszawa.pl/
26.12.2016 18:03 #woman
skoro nie masz budżetu dużego i mogą być z sieciówki to zostaje Ci ikea lekarz urolog
27.12.2016 16:40 #Judyta
A może skusisz się na coś w stylu vintage? Takie meble mają niesamowitą duszę i na pewno będą super wyglądały w Twoim wnętrzu. Rzuć okiem na propozycje ze sklepu retro Patyna, jestem pewna, że coś Ci się spodoba.
10.01.2017 10:26 #Ka Es
A patrzyłeś tutaj? Meble wysokiej jakości i niedrogie :)
16.01.2017 13:41 Gokoszer
Ja bym poszukała na Twoim miejscu na ceneo, przeciez urządznie mieskania to frajda ;) Tu szukałam ceneo.pl/oferty/biurko-drewniane jak mi się zamarzyło biurko drewniane.

12/1125 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie