REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# czytelnik

30.09.2014 15:59

Jak ten świat się zmienia

# cobra22

30.09.2014 19:23

najbardziej brakuje bwradnego

# cobra22

01.10.2014 13:23

o, jest nawet najbardziej znany bezradny wchodzący innym w ich kompetencje karierowicz znów przyklejający sie do obecnie "jedynie słusznej" partii politycznej.

REKLAMA

# cobra22

01.10.2014 13:29

ej, ty cobra22 przede mną
przecież to retro
a poza tym postaci jakby te same.

# cobra22

01.10.2014 13:36

ja też się dołączam do klanu ludzi podpisujących sie jako tymczasowa cobra22.
widać, że w zasadzie każdy człowiek uzywający nicku tymczasowego może istnieć jako cobra22.
podoba mi się klan tych ludzi, który jakby nie było ma wzajemny aspekt wychowaczy co powinien zrozumieć bluzgający jadem cobra22.
pozdrowienia dla wszystkich cobra22 a jest ich wielu, bardzo wielu.

# cobra22

01.10.2014 13:42

i ja myślę, że gdy cobra22 przestanie pluć pluć jadem i swoim adwersarzom ubliżać wtedy na pewno poprawi swój wizerunek a wyciszając swoje emocje wobec pająka i innych będzie żyć w zgodzie forumowej.
na razie na tym forum widzi on swoje odbicie jak w lustrze i dlatego nie podoba sie sam sobie.
czas to pojąć najwyższy.

REKLAMA

# cobra22

01.10.2014 14:25

oj tak, jest nas wielu i w pewnym sensie wszyscy prawdziwi ;)

# gość

01.10.2014 18:11

Tak jest jest was wielu i na dodatek prawdziwi warszawiacy.

 antyurzędnik

01.10.2014 20:21

Przeglądając listę nasuwa mi się taki wniosek. Aby nie byli to radni partyjni, którzy wiążą się z radą tylko po to, aby później awansować w strukturach swojej partii. To skutkuje tym, że nie dbają o interes mieszkańców i dzielnicy, a o to, aby głosowania były zgodne z partyjnymi wytycznymi. Wybierajmy tylko osoby, które związane z dzielnicą i działają obecnie na rzecz mieszkańców. Mam nadzieję, że nikt nie wybierze karierowicza Dolczewskiego, wychowczynię swojego syna Gęsinę ( może znowu pomoże w wyborczych manipulacjach?), Kaznowskiego, który po stracie stołka burmistrza znalazł zatrudnienie w spółce miejskiej do czasu ewentualnego kolejnego wyboru, a słynął głównie z bajania o wodolotach i koncertów w kościołach, Opolskiego, który zarządzał sportem w dzielnicy mówiąc stowarzyszeniom sportowym, że powinny ograniczać nabór zawodników, bo nie ma dla nich hal sportowych do trenowania ( miejsca miały w BOS-ie firmy płacące za wynajem), Oracza, który budzi się przed wyborami z letargu, Smoczyńskiego od butów, który nie odpowiada ile nas podatników kosztuje parki ng dla urzędników, Woźniakowskiej, która jak chorągiewka zmienia opcje wyborcze, aby utrzymać się w radzie, Jaworskiego, który zapomniał, że po wyborach jak piszą mieszkańcy zgłaszając problem to wypadałoby zareagować. Z pozostałych kandydatów z pewnością dwóch zasługuje na uwagę ( przynajmniej wiem, co zrobili do tej pory): Włodkowski i Tumasz. O pozostałych z pewnością inni dopiszą parę uwag. A ja prosiłbym, aby każdy z nich pochwalił się co zrobił w ciągu ostatnich kilku lat dla mieszkańców. Ile problemów rozwiązał. Sądzę, że zapadnie martwa cisza.

REKLAMA

# obiektywniak

01.10.2014 23:00

Tak W.Tumasz narobił się zapewne. Pisał, pisał, te swoje bezsensowne interpelację, z których nich nie wynikało. Ale PR to ma znakomity.
A ona w ogóle kandyduje do Rady Dzielnicy?

 tarantula01

01.10.2014 23:04

cobra22, Nie wypieram się, że byłem radnym wybranym z list PO. Na http://www.radny.com.pl - zakładka 2006 napisałem o tym. W samej PO byłem członkiem bodajże 4 miesiące: od kwietnia do sierpnia 2010. Nie wiem, gdzie tu sensacja.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

01.10.2014 23:04

cobra22, Nie wypieram się, że byłem radnym wybranym z list PO. Na http://www.radny.com.pl - zakładka 2006 napisałem o tym. W samej PO byłem członkiem bodajże 4 miesiące: od kwietnia do sierpnia 2010. Nie wiem, gdzie tu sensacja.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

# by%u0142y ministrant

04.10.2014 20:55

Do antyurzędnika
Skoro imiennie czyni pan zarzuty określając ich przyczyny to byłoby dobrze by posiadał pan stosowną wiedzę i podpisał się swoim nazwiskiem . Między innymi podaje pan nieprawdziwe przyczyny i postępowania dotyczące jakoby blokowania naboru do Stowarzyszeń i dostępu do hal sportowych
Wyjaśniam :
Jedyną moją ingerencją w działalność Stowarzyszeń ...była tylko ta, która spowodowała uporządkowanie spraw finansowych . Nigdy nie zgadzałem i nie tolerowałem faktu (a w niektórych organizacjach było to nagminne ) by występowało przekazywanie pieniędzy bez stosownej dokumentacji .Tyle .
Za wypożyczanie hal sportowych odpowiadają dyrektorzy placówek i oni określają możliwości korzystania .Jeśli są wolne terminy bez obaw może pan korzystać - oczywiście odpłatnie .
Zauważyć także pan powinien że w okresie kiedy pełniłem funkcje właśnie nastąpił ilościowy wzrost stowarzyszeń i klubów . Dla przypomnienia w tym okresie zostało wybudowane wiele obiektów sportowych:Hale sportowe , Orlik no i Lodowisko które na tamten czas było największe w Warszawie . W drugiej połowie mej pracy w urzędzie funkcje kierowania sportem przejął osobiście burmistrz Kaznowski (może to wynikało z promocji siatkówki ) a ja zostałem wyróżniony kierowaniem w zamian Wydziałem Obsługi Mieszkańców .
Co do udziału w wyborach - nie startuję .
Tyle wyjaśnień .Pozdrawiam .
Andrzej Opolski

 antyurzędnik

04.10.2014 21:20

Proponuję sobie przypomnieć audycję w "Radio dla Ciebie" dotyczącą możliwości trenowania w białołęckich halach sportowych małych piłkarzy... Dopiero po audycji udało się rozwiązać problem, który był spokojnie do rozwiązania. Bardzo się cieszę, że Pan nie startuje.

# bwexradny

05.10.2014 21:04

Panie Burmistrzu Opolski ps. "Ministrant", "Pinokio". Białołęka serdecznie dziękuje Panu za wypowiedź, a zwłaszcza za przedostatnie zdanie. Odetchnęliśmy z ulgą. Chociaż w zasadzie o wynik i tak byliśmy spokojni :) Bo wie Pan, Panie Burmistrzu, naród to jednak niewdzięczny jest. Ale o tym to nawet ewangelia wspomina.
Łączę wyrazy szacunku.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe