REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowe Tesco

# Monia

29.05.2003 09:06

Czy już wiadomo coś pewnego na temat budowy nowego Tesco na Białołęce??? Może ktoś z forumowiczów wie coś na temat lokalizacji???
Pozdrawiam.

# zadowolona

29.05.2003 15:37

Ciesze sie ,ze Ciebie tez to interesuje.Nie dawno tez sie chcialm tego dowiedziec, ale tylko kazdy mial do mnie wyzuty itd.Ja nie wiele wiem na ten temat, ale jak chcesz moge Ci poscic wiadomosc, ktora dostalam od 'ECHA':

# zadowolona

29.05.2003 15:38

Nie potrafimy powiedzieć, kiedy i czy w ogóle hipermarket Tesco zostanie wybudowany. Jedyne co na razie obserwujemy, to zmiana nastawienia dzielnicy do inwestorów w porównaniu ze zwyczajami z poprzedniej kadencji. Radni dzielnicy sprawiają wrażenie, jakby rozstrzygnięcie w tej sprawie było im bardzo nie na rękę i jak na razie udają, że temat nie istnieje.- to ta wiadomosc, ktara przyslala mi redakcja.

REKLAMA

# Debil

29.05.2003 18:09

Tesz co.

# ***

29.05.2003 20:31

Ojej, a mnie już znudził ten temat. W kółko albo UE, albo tesco...

# Monia

30.05.2003 10:46

Do zadowolonej.
Ja czekam na Tesco na Tarchminie bo Auchan jest strasznie obleśny i brudny. Mam nadzieję, że Tesco będzie miała lepszego managera (bo podobno od nich dużo zależy). Champion też jest nie lepszy - mały wybór i brudno!
Pozdrawiam.

REKLAMA

# RUDY

30.05.2003 10:59

W sklepach jest czysto tylko ty musisz zmienić okulary a tesco też będzie takie 1-2 lata będzie piękne a potem wszystko się starzeje to tylko kwestia czasu a menedzer to jest od planowania a nie od sprzątania od tego są ekipy sprzątające a tesco to będzie fajnie tylko ciekawe kiedy ma ktoś namiary na kadry do tesco bo byłbym zainteresowany pracą w nim

# Monia

30.05.2003 11:21

Rudy, niestety chyba masz niewielką wiedzę o zakresie kompetencji i obowiązków menadżera w takim sklepie. W ich zakres wchodzi także NADZÓR nad ekipami sprzątającymi.
A okularów nie noszę i nie muszę!
Ale współczuję Ci, że chcesz (albo musisz) pracować w supermarkecie.

# Matt Riggs

30.05.2003 12:32

Ach jak dzieci w oczekiwaniu na prezent. Tesco to taki sam market jak inne, więc nie oczekujcie niewiadomo czego. Pamietacie Hita na Górczewskiej - był ładny jak był nowy, potem zaczął obleśnieć jak inne, powolna degradacja postępuje, mimo że działa pod nowym szyldem, tylko jak sie chce tego nie zauważać, to sie nie zauważa, że jest syf.

REKLAMA

# do rudego od zadowolonej

30.05.2003 21:18

Sluchaj Ty otworz oczy, bo w Auchanie jest starsznie brudno i oblesnie!Na dodatek sa wredne osoby, ktore sa na kasie!

# do Monii od zadowolonej

30.05.2003 21:20

Wiesz ja tez bardzo bym chciala, zeby na Tarchominie powstalo jak najszybciej Tesco, dlatego, ze nie chce mi sie po ciuchy az do Carrefoura, gdyz w innych sklepach typu Champion i Auchan nie ma dobrej jakosci ubran.

# Matt Riggs

30.05.2003 22:39

"Aż do Carrefoura" to chyba nie jest aż tak daleko, ale skoro musicie mieć "dobre" ciuchy pod nosem, to współczuję. A współczuje dlatego, że wszystkie wasze koleżanki będą nosic to samo. Czy to was nie przeraża ? Przecież chcecie sie wyróżniać i chyba nie ma nic gorszego (dla Pań), jak ubrana w to samo jakaś inna kobieta. Założę się, że o tym nie pomyślałyście, hę..... ?

REKLAMA

# Vladymir

30.05.2003 23:07

Kasjerki w Auchan wredne ? A zarabiaj 800 PLN za cały dzień ogłupiającej, cieżkiej pracy w hałasie, bez możlwości wyjścia nawet do toalety, pod presją odpowiedzialności materialnej za pomyłki w skanowaniu towaru i wysłuchując warczenia klientów, wiecznie niezadowolonych z szybkości obsługi, a przerzuć jeszcze ponad głową te setki kg zgrzewek żarcia, wód mineralnych, kociego żwirku itd, to zobaczymy, czy starczy siły na uśmiech i pogodny nastrój... Apeluje o wiecej współczucia dla tych nieszczęśliwych dziewczyn, które muszą pracować w tej świątyni konsumpcji.

# Piotrek z Odkrytej

30.05.2003 23:16

Osoby "na kasie" wredne, ale chyba nie wszystkie. Ja się nie spotkałem z wrednymi, może miałaś mniej szczęścia, ale co rozumiesz, mówiąc że są wredne - jakiś przykład ?

# zadowolona

31.05.2003 10:41

Mowisz zebym podala przyklad prosze Cie bardzo, np.: podeszlam do kasy do Panii, bo chcialam zeby mi rozmienila 5zl, bo bylo mi potrzebne do wozka 2zl, a nie mialam, a Panii na to: (z burknieciem powiedzila): NIe mam!!Wydaje mi sie ze na 100% miala, poniewaz w kasie sa zawsze jakies drobne :).A pozniej tez widzialm jak wydawala jakiejs innej kobiecie pieniadze i monety takze:).Co Ty na to??A ubran nie bede miala takich samych jak bedzie tutaj Tesco :)I jakbys chcial wiedziec to prawie z Legionowa do Carrefoura jest niezly kawalek.A jak ktos ma samochod i musi placic za benzyne i jezdzic na zakupy prawie kadego dnia to w koncu zbankrutuje, a poza tym bardzo duzo kasy wydaje na benzyne, bo na studia chodze mniej wiecej na Bemowie:) i nie pytaj sie glupio dlaczego nie na Tarchominie.

REKLAMA

# kupiec

31.05.2003 11:37

to muszą być chyba początkujace studia.

# karolj

31.05.2003 18:58

Do Zadowolonej:
No to problem masz z glowy, bo cos wam tam buduja w Legionowie. A pozatym w Auchanie monety na wozki rozmienia sie w obsłudze klienta zaraz obok wejscia.
Kasjerki w Auchanie nie sa wredne, sa przemile, czasami az za bardzo , szczegolnie jak jest duza kolejka.

# Piotrek z Odkrytej

31.05.2003 20:11

Do Zadowolonej ! Karol ma rację z tą rozmianą. Trzeba było pójść do ochroniarza, a jakby Ci odmówił, to miałabys pretensję, że to cham. Jeden przykład nas nie przekonuje, ale współczuję Ci bardzo, że musisz obracać się w "takim towarzystwie". Głupio ani mądrze nie zapytam dlaczego studiujesz tu albo tam, mnie to naprawdę nie interesuje.

REKLAMA

# zadowolona

31.05.2003 23:10

Tylko jest jeden proble, bo jak mowilam ja mieszkam niedaleko Legionowa :) a nie w Legionowie:).Mieszkam na Bialolece......

# Piotrek z Odkrytej

31.05.2003 23:48

Ale jak przeczytałem w wątku pt. Wieczorem podoba Ci się tu, to zreszta tak jak mi.

# Basia

02.06.2003 09:40

Do zadowolonej: codziennie jeździsz do hipermarketu na zakupy??!! Współczuję ...

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break