REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nowe pomysły na promocję firmy: reklama mobilna

13.02.2015 12:47 Seeweb
Myślisz o przyszłości swojej firmy? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z konkurencją? Może warto postawić na nowocześniejsze kanały promocji? Jednym z nich jest reklama mobilna. O wiele tańsza i skuteczniejsza niż bilboard na kółkach. Według międzynarodowej sieci reklamy online Interactions Europe znaczenie mobilnego marketingu już jest istotne, a jego zasięg rośnie z dnia na dzień.

Seeweb to aplikacja mobilna oparta na technologii wirtualnej rzeczywistości. Twój obecny lub potencjany klient otrzymuje ją za darmo. Dzięki niej może znaleźć to, czego w danym momencie najbardziej potrzebuje - na przykład pub, kawiarnię, sklep albo punkt usługowy. Zaraz po tym jak do Ciebie trafi, może wystawić Ci ocenę i napisać kilka słów od siebie, więc automatycznie zyskujesz rekomendację Twojej firmy w naszej aplikacji. Razem z aplikacją Seeweb możesz informować klientów o aktualnych promocjach oraz udostępnić klientom kanał, w którym będą mogli zarezerwować miejsce w Twoim lokalu.

Seeweb to przewodnik, który Twój klient może mieć cały czas przy sobie. Zaprezentuj się jak najlepiej potrafisz, zapraszaj na wydarzenia, organizuj happy hours, przyznawaj rabaty. Zarejestruj się na www.seeweb.pl i czekaj na nowych klientów. Daj się tylko znaleźć, a klienci trafią do Ciebie sami!

Projekt Seeweb.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
14.02.2015 16:10 #Samantha
Ja tam wolę mailing i pozycjonowanie.Ostatnio skorzystałam z usług bluenest.pl.Jestem bardzo zadowolona z ich kampanii
18.02.2015 14:37 #Go%u015B%u0107
Seeweb to przewodnik, który Twój klient może mieć cały czas przy sobie. Zaprezentuj się jak najlepiej potrafisz, zapraszaj na wydarzenia, organizuj happy hours, przyznawaj rabaty. Zarejestruj się na www.seeweb.pl i czekaj na nowych klientów. Daj się tylko znaleźć, a klienci trafią do Ciebie sami!
hydraulik warszawa poleca ten pomysł super sprawa
17.03.2015 22:45 #Agnieszka33
Ja w ramach promocji swojej formy skorzystałam z pomocy http://www.arwebart.pl/. To biuro projektowe przygotowało dla mnie bardzo ciekawą kampanię reklamową, dzięki której sporo nowych osób zaczęło korzystać z moich usług, a tym samym prowadzenie działalności stało się opłacalne.
21.03.2015 00:30 #Iwona S.
Mobilność jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach, ale to nie tylko aplikacje. Mimo wszystko, nie wszyscy są podłączeni 24/7 do sieci, ba - niektórzy w ogóle nie korzystają z Internetu w telefonie. Dlatego ja wolę kontakt z klientem utrzymywać poprzez smsy. Są szybkie i wygodne, odbiorca w każdej chwili może odczytać wiadomość (w przeciwieństwie do wspomnianego mailingu). Zresztą, marketing sms znajduje całkiem sporo zastosowań w zależności od branży: http://serwersms.pl/zastosowania - warto się zapoznać :)
05.05.2015 18:54 #amar
Mi w stworzeniu strony www firmy, jak i jej promocji w sieci pomagała firma http://www.grupataka.pl/. Bardzo fajne mają podejście do klienta. Sami z siebie dużo doradzają. Współpracuję już z nimi dłuższy czas i jestem zadowolony.
27.06.2015 14:32 liwia
Dużą skuteczność ma mailing oraz kampanie sms, platforma http://serwersms.pl/ umożliwia masową wysyłkę wiadomości SMS, MMS, VMS do sprofilowanych odbiorców, także bez spamu, etycznie. Warto zadbać tez o dobry content, wartościowe artykuły są doceniane przez internautów.
02.07.2015 00:48 #boaz
Wydaje mi się że nie w każdej branży działa reklama internetowa :(
18.08.2015 13:57 #naklejki-na-samochod
Każda reklama jest dobra jeżeli odpowiednio w nią zainwestujemy :) Ale i tak myślę ze najlepszym sposobem są naklejki na samochód. Za reklamę płacimy tylko raz. Nie odpada przy dużych prędkościach. Zdobywamy klientów jeżdżąc po mieście. Mając duży samochód i odpowiednio duże naklejki na samochód możemy dużo zdziałać :)
02.09.2015 20:00 #Kieresz
Nowocześnie można podejść do tematu i zrobić sobie filmik 60 sek najważniejszych faktów o firmie/produkcie. http://reklamowefilmy.pl
09.09.2015 16:28 #Monne
Moim zdaniem szeroko rozumiana reklama internetowa jest oczywiście jak najbardziej ok. Natomiast podstawą jest estetyczna strona internetowa. Zwróćcie uwagę na coś takiego, jak sesja biznesowa, na której można zrobić profesjonalne zdjęcia i wstawić na witrynę. To budzi ogromne zaufanie.
10.09.2015 16:11 #Misnu
Ja bym postawił przede wszystkim na reklamę internetową we współpracy z dobra agencja interaktywna warszawa
10.09.2015 16:12 #xewo
Ja bym postawił przede wszystkim na reklamę internetową we współpracy z dobra agencja interaktywna warszawa wtedy są natychmiastowe efekty. Mogą też zrobić reklamę mobilną, bez problemu.
15.09.2015 18:22 #magnesy_na_samochód
dobrym pomysłem są także magnesy na lodówkę ponieważ klientom podobają się takie upominki. Przeważnie każdy klient zawiesi takie magnesy na swoją lodówkę i jest duża szansa ze do nas zadzwoni / odwiedzi naszą firmę ponownie.
21.09.2015 11:52 #dżokson
Rzeczywiście taki rodzaj reklamy na bardzo duży sens, ale to warto moim zdaniem działać kompleksowo, jak to robi dom mediowy warszawa. Wtedy są dużo lepsze efekty, nie sądzicie?
14.10.2015 02:41 #leos
Na pewno nie można ograniczać się do jednej formy reklamy. Mnie zaskoczyła wysoka skuteczność marketingu mobilnego, nie wiedziałem, że wiadomości sms mają tak wiele zastosowań. Dobrze przeprowadzona kampania sms-owa może zwiększyć lojalność do firmy.
16.10.2015 11:23 #Igor87654
U mnie bardzo sie sprawdziło call center po prostu
skorzystałem z poleconej przez znajomą firmę /ccig.pl
i zaskoczyli mnie skutecznością w dotarciu do nowych klientów ale cieszy bardzo
sprzedaż wzrosła, dobrze że sie zdecydowałem
16.10.2015 11:23 #Igor321
U mnie bardzo sie sprawdziło call center po prostu
skorzystałem z poleconej przez znajomą firmę /ccig.pl
i zaskoczyli mnie skutecznością w dotarciu do nowych klientów ale cieszy bardzo
sprzedaż wzrosła, dobrze że sie zdecydowałem
22.10.2015 21:02 #virovir
My teraz zamawialiśmy w drukarni drukarnia łódź pudełka z nadrukiem. W te pudełka pakujemy prezenty na targi. Wszystko to bardzo ładnie wygląda, jest praktyczne i zapada w pamięć.
27.11.2015 20:32 marlena25
Jak na dzisiejsze czasy to jednak zaistnienie w Internecie daje największe możliwości. Teściowie korzystają z usług sprawdzonego gościa, który zajmuje się np. pozycjonowaniem stron internetowych. Dzięki temu wpisując w wyszukiwarce nazwę firmy, Wasza będzie u góry. Teść jest zadowolony z usług www.nowapozycja.pl. Myślę,że takich ludzi warto polecić, bo jest wiele pseudofirm, na które można się naciąć.
30.11.2015 14:58 karola81
Reklama samochodowa to chyba kiepski pomysl. mnie raczej taka forma reklamy odstrasza niż zachęca
10.12.2015 15:02 #cxzs
Prowadzę sklep internetowy z cyfrowymi produktami, np. szablony Wordpress, itp. Reklamuję się wyłącznie animacjami i filmami, które zlecam przez produkcja-filmowa.pl. U nich wiesz faktycznie, za co płacisz. Jakość światowa. Mnóstwo klientów wysyła mi maile odnośnie jakości reklamy i samych nagrań. Działam głównie na rynku międzynarodowym, a tutaj wideomarketing na wysokim poziomie to po prostu obowiązkowy wymóg. Porozmawiaj z panem Bartoszem Osmulskim. Zaufany, ogarnięty człowiek. Zespół specjalistów ogromny do dyspozycji w jednym miejscu. Jak masz jakąś konkretną wizję to ci właściwie wszystko zrobią w różnych formatach. Dużo mógłbym jeszcze pisać o jakości, ale to chyba wystarczy :) W razie czego daj znać na priv.
18.01.2016 15:45 #gali
Szukając pomysłu na wizerunkowy hit reklamowy trafiłem na nośniki reklamy mobilnej. Ciekawa ekologiczna koncepcja , inwestuje w kolportaż a tu dodatkowa możliwość ekspozycji naprawdę dużej reklamy Polecam, Firmę znalazłem wpisując w google 'reklama na ulicy' sprawdźcie sami mediamanago.pl
18.01.2016 15:46 #gali
Szukając pomysłu na wizerunkowy hit reklamowy trafiłem na nośniki reklamy mobilnej. Ciekawa ekologiczna koncepcja , inwestuje w kolportaż a tu dodatkowa możliwość ekspozycji naprawdę dużej reklamy Polecam, Firmę znalazłem wpisując w google 'reklama na ulicy' sprawdźcie sami mediamanago
18.01.2016 15:46 #gali
Szukając pomysłu na wizerunkowy hit reklamowy trafiłem na nośniki reklamy mobilnej. Ciekawa ekologiczna koncepcja , inwestuje w kolportaż a tu dodatkowa możliwość ekspozycji naprawdę dużej reklamy Polecam, Firmę znalazłem wpisując w google reklama na ulicy sprawdźcie sami mediamanago.pl
18.01.2016 15:46 #gali
Szukając pomysłu na wizerunkowy hit reklamowy trafiłem na nośniki reklamy mobilnej. Ciekawa ekologiczna koncepcja , inwestuje w kolportaż a tu dodatkowa możliwość ekspozycji naprawdę dużej reklamy Polecam, Firmę znalazłem wpisując w google reklama na ulicy sprawdźcie sami mediamanago
19.01.2016 14:54 #Migger
Moim zdaniem dobrą formą reklamy (choć nie całkiem nową) są gadżety reklamowe. Sam zamawiałem do swojej firmy kubki i kalendarze z www.extrema.com.pl i klienci, podobnie jak pracownicy są bardzo zadowoleni.
23.01.2016 22:19 #adt
reklama zawsze potrzebna
Każdej firmie jest potrzebna reklama i zaczynając od wizytówek po plakaty czy banery czy gadżety jest to bardzo ważny proces rozwoju i strategii firmy , która stawia na rozwój i jest świadoma celu. bardzo ważne jest również aby można było do niej dotrzeć z wielu nośników i takim najważniejszym w obecnych czasach jest internet i pozycjonowanie się. Mało kto już czyta gazety z ogłoszeniami a niezliczona liczba potencjalnych klientów zaczyna od przeszukiwania internetu i tu sprawdza się to oklepane już powiedzenie, że jak cię nie ma w internecie to nie istniejesz.
23.01.2016 22:21 #adt
Każdej firmie jest potrzebna reklama i zaczynając od wizytówek po plakaty czy banery czy gadżety jest to bardzo ważny proces rozwoju i strategii firmy , która stawia na rozwój i jest świadoma celu. bardzo ważne jest również aby można było do niej dotrzeć z wielu nośników i takim najważniejszym w obecnych czasach jest internet i pozycjonowanie się. Mało kto już czyta gazety z ogłoszeniami a niezliczona liczba potencjalnych klientów zaczyna od przeszukiwania internetu i tu sprawdza się to oklepane już powiedzenie, że jak cię nie ma w internecie to nie istniejesz.
http://www.druk-reklamy.pl
07.02.2016 15:57 #Marzena32
Według mnie biorąc pod uwagę promocję określonej działalności, na pewno warto zatroszczyć się o zarejestrowanie znaku towarowego, który często jest bardzo szybko kojarzony z daną firmą. Zanim jednak się za to "zabierzemy" na http://eznak.pl/ należy sprawdzić dostępność danego znaku, ponieważ powielenie czyjejś własności może mieć dla nas bardzo przykre konsekwencje.
08.02.2016 11:06 #Małgośka 33
Ja również jestem za skorzystaniem z usług firm, które się na tym znają. Jak już się zdecydujesz oni sami będą wiedzieli co będzie najlepsze dla danej działalności, wtedy możemy się zgodzić na takie działania lub też nie. Ja podejmowałam próby reklamy sklepu na własną rękę bez większych efektów. Później zgłosiłam się do firmy apla.eu i wiem, że było warto. Wszystkim się zajmują: planowaniem, gadżetami, rozgłosem itp.
A co do mobilnej reklamy, może i coś w tym jest ale niestety nie wystarcza w dzisiejszych czasach.
12.02.2016 07:16 Iga
Bez odpowiedniej reklamy i promocji firma raczej nie ma szans przy obecnej konkurencji na rynku. Ja wiem z doświadczenia, że w pewnych branżach dobrze pokazywać się regularnie na targach. Przydaje się fajne stoisko graficznie spójne z wizerunkiem firmy. Ja zamawiałam tutaj http://www.qubesystem.pl/ Ale trzeba też mieć estetyczną stronkę, zależnie od branży zainwestować w ulotki lub reklamę w prasie czy internecie.
12.02.2016 12:19 #Kiki1980
My na przykład prowadzimy własny biznes w branży budowlanej, więc konkurencja jest spora i po prostu musimy się reklamować, a robi to dla nas dom mediowy warszawa. Moim zdaniem najważniejsza jest synergia działań, czyli działania online, offline. Taka reklama kompleksowo daje efekt.
25.02.2016 09:54 #Bartek123
Jak dla mnie nie do przecenienia jest dobra komunikacja z klientem. Jak macie średniej wielkości firmę, to warto zainwestować w aplikację telemarketingu. My osobiście korzystamy z takiego rozwiązania: http://focustelecom.pl ale wiem, że jest dużo możliwości na rynku. To bardzo pomaga, a z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że po wdrożeniu tego narzędzia nasza firma zaczęła lepiej zarabiać i stale poszerzamy dział call center.
25.02.2016 09:56 #karina83
#virovir napisał(a) 22.10.2015 21:02

My teraz zamawialiśmy w drukarni pudełka z nadrukiem. W te pudełka pakujemy prezenty na targi. Wszystko to bardzo ładnie wygląda, jest praktyczne i zapada w pamięć.
Promocja na targach, o której wspomina virovir, jest bardzo skuteczną formą reklamy. Targi przyciągają ludzi zainteresowanych tematem. A ludzie to potencjalni klienci. Dodatkowo targi są doskonałą okazją do tego, by poznać opinie klientów o naszej marce, a także sprawdzić jak nasza dotychczasowa prezentacja jest skuteczna. Szczególnie pomocny jest w tym zakresie konkurs StandOUT na najciekawsze stoisko targowe, organizowany przy okazji targów Ambiente 2016 http://exspace.pl/contests/show/131. Konkurs ten przyciąga rzesze głosujących. Warto i skorzystać w przyszłości z takiej promocji, i zagłosować - bo dzięki zwycięzcom sami otrzymamy informację o tym co ludzie lubią najbardziej.
25.02.2016 23:37 #domiska
Możesz też pomyśleć o filmiku promocyjnym . Bardzo wiele firm teraz korzysta właśnie z takiej opcji. Możesz skorzystać z usług tej firmy http://ubileones.pl . Obsługiwali dość znane firmy, także napewno znają się na rzeczy.
14.03.2016 15:26 #Karolina00994
Moim zdaniem filmy reklamowe umieszczane w internecie sprawdzają się idealnie. Najważniejsze kiedy decydujemy się na realizację takiego filmu jest wybór odpowiedniej firmy która dla nas to zorganizuje. Polecam firmę http://www.gravitymedia.pl/
03.04.2016 19:38 #symka
Najlepiej korzystać z tradycyjnych metod, które przynoszą naprawdę doskonałe rezultaty. Świetnie sprawdzają się ulotki oraz banery reklamowe. Warto zerknąć sobie tutaj http://www.fanatycydruku.pl . Można tam wydrukować różnorodne materiały reklamowe w atrakcyjnych cenach. Takie wydatki szybko się zwracają.
04.04.2016 14:19 #Takie tam
A jak się zapatrujecie na http://smarttent.pl, myślicie, że to dobry pomysł?
11.04.2016 12:47 #katarina83
Warto wykorzystać potencjał pozyskiwania klientów poprzez mailingi czy wysyłkę sms. Oczywiście musi taka forma marketingu wykonana być rzetelnie i oparta na dobrej bazie danych, którą można odpowiednio selekcjonować. Samodzielne działania tego typu mogą być trudne, ale są na rynku ludzie tacy jak np. ten człowiek https://www.linkedin.com, którzy mają ogromne doświadczenie w temacie i zajmują się wykonywaniem takich zleceń.
12.04.2016 11:20 adik356
To fakt konkurencja jest duża, dlatego trzeba się wyróżniać. Opcji jest badzo wiele a z takich najbardziej nowych to aplikacje mobilne. Sami korzystamy i efekty sa naprawde bardzo dobre. Współpracujemy z firmą http://www.farwide.pl/http://www.farwide.pl/ . Jedna z lepszych w stolicy. Rekomendacje znajdziesz na ich stronie .
20.04.2016 18:53 ikamia
Wiesz, co? brzmi ciekawie, ale z drugiej strony jak słyszę, ze coś jest tanie albo tym bardziej za darmo to zaczynam mieć wątpliwości. W biznesie nie ma działań charytatywnych i na czymś trzeba zarabiać. Ale chętnie przetestuje. Wg mnie jeśli chcesz promować firmę zadbaj o jakość strony internetowej (np. takie jak tutaj w http://www.stroneo.pl/) - zaprezentuj swoją ofertę i bądź profesjonalistą we własnej dziedzinie.
27.04.2016 13:37 julka
jak dla mnie to całkiem ok pomysł
04.05.2016 11:28 #Beatka123
Myślę, że dobrym i chyba najskuteczniejszym sposobem jest właśnie customer experience czyli najkrócej mówiąc dbanie o pozytywny kontakt klienta z firmą. Jeśli masz średniej wielkości firmą warto pomyśleć nad własnym działem call center. trzeba tylko rekrutować odpowiednich ludzi. tu podsyłam ciekawy artykuł na temat, kto może w takim miejscu pracować. Podsyłam linka, może akurat sie przyda:
17.05.2016 16:16 #niko76
Moim zdaniem naklejki na samochód się sprawdzają. Jednak zwraca to uwagę. No i plandeka na samochodzie ciężarowym czy dostawczym - to wiadomo. My korzystamy z tej formy reklamy i uważam, ze działa. http://parys-wroclaw.pl/ - zarówno oklejanie jak i plandeka pochodzą z tej firmy, spisali się dobrze.
31.05.2016 09:37 #iwona75
Wytrzymałe i estetyczne reklamy różnego typu, zarówno te wewnętrzne jak też zewnętrzne produkuje Neobrand. Wysoki standard zarówno produktów, jak też obsługi klienta. Szybko dostarczyli mi projekt liter podświetlanych i równie szybko ogarnęli całą produkcję. Firma ma swoją stronkę na neobrand.pl.
13.06.2016 09:05 #Issla31
Dziś tak na dobrą sprawę mamy ogromne możliwości w zakresie reklamy firmy. Bardzo ważną moim zdaniem przy tej okazji jest identyfikacja wizualna http://projektowane.pl/ . Projekt graficzny logo dla określonej działalności powinien nie tylko od razu się z nią kojarzyć, ale też być ciekawy. W związku z tym w tej kwestii warto skorzystać z pomocy specjalistów, takich jak pracujący w projektowane.pl.
23.06.2016 23:39 #daniell34
Obecnie jest dostępnych wiele aplikacji wspomagających zarządzanie firmą, szczególnie jest są to e-biznesy. Masz np. GetALL, gdzie masz generator stron www, menadżer sprzedaży i inne funkcje, które przydają się, jeśli np. prowadzisz sklep online.
30.06.2016 16:42 #ozoo
Moim zdaniem gadżety reklamowe, choć często niedoceniane, mają siłę przebicia. My zamawiamy w Extremie od dwóch lat i bardzo sobie chwalimy.
07.07.2016 08:57 #marcel90
W przypadku tablic reklamowych to już od dawna się zdaję w tej sprawie na ludzi z agencji reklamowej Expansa. Profesjonaliści z dużym doświadczeniem jeśli chodzi o outdoor. Pierwsze zleceniem mi robili prawie 20 lat temu jak zaczynałem swój pierwszy biznes. Info kontaktowe jest na ich portalu expansa.pl.
08.07.2016 12:54 #agacia
My reklamujemy firme rozdając klientom przeróżne gadzety ze stronką naszej firmy. Ostatnio wprowadziliśmy pendrive, a stałym klientom co jakiś czas wysyłamy paczki z gadżetami kubki, długopisy, koszulki. Fajną oferte zaproponowali nam z promostar-group.pl
26.07.2016 11:25 #SaraBella
Tak naprawdę dziś mamy masę możliwości w zakresie reklamy. Jeżeli przykładowo zdecydujemy się na propozycje firmy, której domeną jest m.in. montaż stoisk targowych http://budowastoisktargowych.pl/ , będziemy mogli pokazać się na targach branżowych i takim sposobem pokazać się na rynku. Poza tym zwykle zbierają się tam osoby, zainteresowane konkretnym rodzajem produktów bądź usług, więc istnieje także duże prawdopodobieństwo, że pozyskany nowych klientów.
28.07.2016 15:17 #ada
Myślę że aplikacje mobilne powinny sporo pomóc. Są firmy które tworzą takie na zamówienie http://alg-pro.pl - . Nie znam się na tym, ale myślę że oni będą w stanie zaproponować ci coś sensownego.
01.08.2016 11:49 #hygasdsd
Podoba mi się jak reklamy projektuje i produkuje agencja Expansa -expansa.pl. Pierwszy raz zlecałem reklamę na autobusach miejskich i poszło sprawnie. Długo mi na cały projekt nie kazali czekać, a efekty marketingowe pojawiły się niemal natychmiast. Taka jeżdżąca reklama to był strzał w dziesiątkę, już planuję kolejne kampanie tego typu.
01.08.2016 23:13 #milani
A ja właśnie uważam, że billboardy na kółkach często spełniają swoją funkcję, zwłaszcza przy promocji usług o zasięgu lokalnym. Do tego oczywiście promocja w internecie + ulotki i wizytówki koniecznie zamawiane online (jest taniej) np. tutaj printum
07.08.2016 23:28 #Marishkka
Na pewno możliwości w zakresie promocji mamy dzisiaj ogromne. Coraz więcej firm decyduje się na reklamę w sieci i nie ma się tutaj czemu dziwić, bowiem ma ona największy zasięg. Dlatego też warto rozważyć skorzystanie z oferty np. http://renoma.com.pl/ , ponieważ mamy tutaj do dyspozycji takie opcje jak: pozycjonowanie, dobór domen, czy też copywriting, a zatem wszystko to, co wpływa na popularność strony w sieci i tym idzie, większe prawdopodobieństwo pozyskania nowych klientów.
16.08.2016 12:05 #rmkemer
Na pewno wszystko, co jest drukowane. Można w jakiś fajny sposób zagospodarować sitodruk warszawa. Widziałem sporo ciekawych realizacji tą metodą.
16.08.2016 13:47 #IgorW
A myśleliście o neonach albo podświetlanych literach? To bardzo dobry, klasyczny pomysł na wyróżnienie swojej firmy. My zdecydowaliśmy się na neon. Fajna czcionka, wygląda bardzo ciekawie http://literypodswietlane3d.pl/ Zwraca uwagę, szczególnie, że dobrych neonów coraz mniej.
26.08.2016 10:04 #lucas33
No faktem jest, że email marketing to jeden z tańszych i też bardziej skutecznych systemów do marketingu w internecie. Ja korzystałem z usług wielu agencji, którzy mi coś takiego realizowali, ale najlepiej mogę ocenić tę ostatnią, czyli Target-MEdia. Trafnie dobrana grupa docelowa, maile nie lądowały na skrzynkach przypadkowych firm, ale takich które faktycznie mogły być zainteresowane moją ofertą. Kontakt do agencji jest na target-media24.pl.
01.09.2016 20:18 #Sebastian
Jak dla mnie najlepsze dzialania to takie, ktore sa odpowiednio dopasowane do naszej branży- u kazdego sprawdzi sie cos innego. Dlatego ja postawilem na wspolprace z iWizerunkiem- przeprowadzili audyt mojej firmy i dopiero wtedy opracowali odpowiednia strategie dzialan. dla mnie- rozsadne rozwiazanie ;) https://iwizerunek.pl
24.09.2016 14:32 #bibbus
A co sądzicie na temat kampanii mailingowych, warto je robić? Prowadzę małą firmę i mam hosting w Nazwa i dostałem teraz od nich taki kupon na kilkaset złotych do narzędzia Freshmail. Zastanawiam się, czy moja firma (usługi hydrauliczne) jest w stanie skutecznie z takiej formy promocji skorzystać. W sumie chyba mogłbym proponować ludziom zniżki w takim mailingu, może warto spróbować?
04.10.2016 12:24 #Darokow
A myślałem o gadżetach reklamowych? Możesz takie kupić np. w tej firmie: http://www.geminigift.pl/. Zamawiam tam co roku kalendarze reklamowe z nadrukiem do firmy i jestem zadowolony z ich jakości :)
09.10.2016 23:31 Rubinio
Widzę tutaj nietypowe formy reklamy, jednak tak naprawdę niewiele firm może sobie na nie pozwolić, a i pozostaje kwestia skuteczności. Gadżety reklamowe jednak moim zdaniem nie wyjdą z mody i zawsze będą skuteczną i tanią formą reklamowania się. Ja na przykład gadżety zlecam do wykonania tej firmie http://promotiontops.pl i nie kosztuje mnie to wiele, mam prezenty dla stałych klientów, jakieś upominki które wyglądają fajnie a i moi kontrahenci doceniają więc jestem zdania że w moim przypadku gadżety się sprawdzają idealnie
10.10.2016 14:23 #slawek
Moim zdaniem wysyłka smsów to dobre rozwiązanie, to dobry kanał komunikacji z klientem. Oczywiście trzeba wiedzieć jakie treści wysyłać i z jaką częstotliwością. Platformy typu serwersms dają dużo możliwości i według mnie warto w nie inwestować.
14.10.2016 11:35 ewkaa
Jest dużo platform, które umożliwiają zautomatyzowaną wysyłkę wiadomości sms np. serwersms.pl. Za jej pośrednictwem można uruchomić również płatności sms oraz stworzyć kampanię reklamową. Każdy klient otrzymuje wsparcie od indywidualnego doradcy, fajna opcja.
19.10.2016 22:36 #majka34
Warto zainwestować w papierowe kubki z własnym logo. Jest to nie tylko świetna forma promocji lokalu gastronomicznego, ale również innych firm. Takie kubki można wykorzystać na różnych eventach dla klientów, szkoleniach czy też innych imprezach. Można je zamówić w tym miejscu http://rainbowcups.eu . Z powodzeniem stanowią reklamę mobilną :) ...choć innego typu :)
22.10.2016 21:27 #jula7
Moim zdaniem idealnym rozwiązaniem są kubki reklamowe. Można na nich umieścić logo, hasło reklamowe czy nazwę firmy. Można je zamówić w tym miejscu http://ceramika-reklamowa.com.pl . Firma ma ciekawą i przede wszystkim godną uwagi ofertę.
25.10.2016 08:16 cerry
No takie kubki reklamowe to naprawdę dobry pomysł.
Dobry dermatolog Gdańsk
wpis modyfikowany 1 raz, 09.11.2016 18:51 
28.10.2016 10:35 #yinnn
Na dobrym poziomie mailingiem zajmują się w Target Media (target-media.pl). Dużo mi taka kampania pomogła jeśli chodzi o promocję marki. Mają rzeczywiście pojemne bazy danych, gdzie można było bez większego problemu wyłuskać biznesową grupę z mojego regionu, w interesującej mnie branży.
31.10.2016 16:12 #Mirekk
Moim zdaniem reklama mobilna jest godna uwagi, w końcu większość z nas korzysta z urządzeń przenośnych, także to najszybszy sposób na to, aby skontaktować się z klientem. Co sądzicie na ten temat?
31.10.2016 21:32 ArturGolny
Ja uważam, że jeśli ktoś decyduje się na założenie konta firmy na jakimkolwiek portalu to powinien mieć czas na aktualizację danych i kontakt z potencjalnymi klientami.
08.11.2016 01:22 #jamesbo
Oczywiście, że reklama mobilna ma sens, ale według mnie nie warto zapominać o klasycznych metodach działań reklamowych. Dobry jest np. udział w targach, to zawsze odnosi skutek. Stoiska targowe buduje dla nas http://www.aastudio.com.pl/ To profesjonaliści, kompleksowo podchodzą do sprawy, montują oświetlenie, instalację elektryczną i cała masę innych udogodnień. Mamy tez od nich litery podświetlane 3d.
27.11.2016 23:24 #adrianna
Możesz zastosować np jakieś gadżety reklamowe http://www.goodgift.eu/oferta/. Teraz jest dobry czas na sprawianie takich"upominków". Zawsze to o wiele bardziej przyciąga i nadal jest jednym z głównym chwytów reklamowych.
30.11.2016 21:01 #golena
Z własnej obserwacji moge powiedzieć, że bardzo dobrze w formie reklamy sprawdzają się etykiety kolorowe . Nie jest to duży wydatek, a świetnie promuje firme
08.12.2016 10:26 #ogatt
moim zdaniem żeby reklama była na prawdę skuteczna musi dotrzeć do jak największej ilości osób, i to róznymi środkami przekazu- telefonem, mailem, chat, FB...Telefon i internet czy nam się podoba czy nie sa dziś nieodzownymi źródłami komunikacji . Warto zainwestować w system call center, skorzystąc z oferty firmy wyspecjalizowanej w branzy contatc center jak CCIG https://ccig.pl/
08.12.2016 14:05 #transformer
Wow, ile tu jest pomyslów. Wszedłem bo się nie zgadzam z założycielem wątku. Billboardy na kółkach są spoko szczególnie jak się chce zareklamować jakieś bieżące wydarzenie. W ogóle outdoor ma potencjał, billboardy, jakiś druk plakatów itp. Szczególnie podobają mi się reklamy w metrze na takich skośnych panelach u góry. Czy człowiek chce czy nie chce to się na nie gapi.
18.12.2016 21:41 #werka1
Najlepiej zainwestować w gadżety. One zawsze świetnie się sprawdzały. Tutaj http://gadzetydlafirm.com.pl jest ciekawe rozwiązanie, jeśli chodzi o upominki reklamowe. Wybór jest ogromny. Przynajmniej na Święta warto sprawić swoim klientom taką niespodziankę.
21.12.2016 15:30 #terka
Współpracuję z firmą marketingową Nakatomi i jestem zadowolona z ich kampanii promocyjnej. Z miesiąca na miesiąc przybywa mi nowych klientów, widać, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i inwestycja jest bardzo skuteczna. Łatwo znaleźć moją firmę w sieci, jest wiele ogłoszeń które są regularnie dodawane. Poza tym moja strona firmowa na facebooku jest aktywnie prowadzona, ja zupełnie nie miałam pojęcia, jak ten temat ugryźć, no i wiele innych rzeczy. Dla mnie najważniejszy jest efekt, widać, że znają się na rzeczy, bo Ci klienci nie biorą się znikąd, tylko faktycznie docierają do nich przez internet.
21.12.2016 22:49 #Merka2
Widać że to wyścig firm z branży reklamowej. Tu wszystko ściema i wciskanie syfu czyt. Usług reklamowych. Ludzie troszkę pracy i samemu można dobrze wypromować firmę bez pośrednictwa firm reklamowych. Internet daje nam mnóstwo możliwości, wystarczy troszkę pomyśleć.
24.12.2016 00:17 #martka
Reklama w sieci jest kluczowa, można umieścić firmę w katalogu branżowym np. http://polskiebudowlane.pl który może zwiększyć rozpoznawalność biznesu, dzięki temu zdobędziemy więcej klientów. Promocja w internecie jest bardzo ważna, firma powinna być widoczna, należy budować lojalność klienta do marki.
27.12.2016 10:32 #adelka
#martka napisał(a) 24.12.2016 00:17

Reklama w sieci jest kluczowa, można umieścić firmę w katalogu branżowym np. http://polskiebudowlane.pl który może zwiększyć rozpoznawalność biznesu, dzięki temu zdobędziemy więcej klientów. Promocja w internecie jest bardzo ważna, firma powinna być widoczna, należy budować lojalność klienta do marki.
ręce same opadają. Swoją lojalność wyraź matce ziemi pod Ciechanowem.
28.12.2016 03:43 #Tursos
Najskuteczniejsza jest reklama internetowa. To chyba najlepszy sposób, żeby zdobyć klienta, opłaca się inwestować w pozycjonowanie.
02.01.2017 08:29 ArturGolny
Ja uważam że, dobrze zrealizowany http://aimart.pl/filmpromocyjny.html film promocyjny to najlepsza reklama.
27.01.2017 20:39 #lilka004
Ja używam gadżetów reklamowych, takich jak np napój energetyczny z logo firmy ;)
08.02.2017 09:06 Antoni
Ale czy tylko reklama mobilna?:) ja jakoś tak nastawiłem się na bardziej stacjonarne kwestie i przynoszą dodatkowo skutek :) może kasetony reklamowe z oświetleniem LED? http://www.kasetony.yoobee.pl/ ja mam strzałeczki i wszyscy wiedzą dokładnie gdzie się udać ;)
15.02.2017 03:46 #kokos
Możliwości jak zresztą widać po Waszych propozycjach jest dużo, trzeba wybrać taką reklamę, która będzie działać na konkretną grupę odbiorców. Nie warto oszczędzać na marketingu, ale z drugiej strony nie ma też wydawać ogromnych kwot na formy promocji, które nie będą dopasowane do klienta, bo to mija się z celem.
22.02.2017 11:21 nataliarw
Dobrym pomysłem jest również zatrudnienie agencji hostess z Wrocławia. Ja postawiłam na taką formę reklamy i się nie zawiodłam bo promocja wypadła znakomicie :)
07.03.2017 12:58 jonathan.be
Ja osobiście nadal wierzę w potęgę reklamy outdoorowej https://prokonstrukcje.pl/ . Jeśli jest odpowiednio zaprojektowana i chwyta oko naszego odbiorcy, bardzo szybko można przyciągnąć taką osobę. Wiadomo, że ważne jest budowanie własnego wizerunku na tle konkurencji, dlatego też warto wybierać takie rozwiązania, które mogą nas w jakiś sposób wyróżnić.
07.03.2017 15:01 #sad
spam, spam
10.03.2017 14:19 mieszkanka
Wynajęcie powierzchni na billboardzie w dobrej lokalizacji jest OK, najlepiej też mieć jak największą tablicę przed samym sklepem, firmą by było to widoczne z ulicy z różnych kierunków. W mojej firmie pod koniec zeszłego roku stawialiśmy średniej wielkości tablicę - nie było za wiele miejsca, ale się udało z http://billboard-x.pl/ i wygląda to bardzo fajnie i czytelnie, z daleka widać gdzie jest firma i już mam wrażenie, że zwiększyła się liczba osób odwiedzających mój punkt, od tak wchodzą jak czegoś szukają, czasami też są to przyszli klienci.
10.03.2017 22:27 #Janek88
Ja uważam że bardzo dobrą reklamą są gadżety wszelkiego rodzaju z nadrukami np logo firmy , coś takiego żeby wyjść do ludzi . Ludzie lubią takie rzeczy to przyciąga uwagę i łapie klienta. Warto pomyśleć nad taką formą reklamy . Ja z takiej korzystałam , zamawiałam foto kubki , koszulki reklamowe od solidnej firmy http://www.extrema.com.pl/ która wykonała świetnie to zlecenie.
10.03.2017 22:30 #Janek88
Ja uważam że bardzo dobrą reklamą są gadżety wszelkiego rodzaju z nadrukami np logo firmy , coś takiego żeby wyjść do ludzi . Ludzie lubią takie rzeczy to przyciąga uwagę i łapie klienta. Warto pomyśleć nad taką formą reklamy . Ja z takiej korzystałam , zamawiałam foto kubki , koszulki reklamowe od solidnej firmy http://www.extrema.com.pl która wykonała świetnie to zlecenie.
18.03.2017 18:29 #ville
Reklama na samochodzie zawsze się sprawdzi bo przyciąga uwagę. Nam samochód oklejał http://literypodswietlane3d.pl/ Mamy tez od nich litery podświetlane nad firmą. Świetnie to wygląda, fajna czcionka, mają oko.
30.03.2017 13:06 Lucjana
Bardzo fajna i niedocenianą formą reklamy są wizytówki. I tak w dobrym guście jest je mieć. Można zrobić ich trochę więcej i wykorzystać jako ulotka. Na https://www.viperprint.pl/wizytowki można takie ulotki zrobić za niewielkie pieniądze. Ja swoje mam plastikowe dzięki czemu wiem, że tak łatwo się one nie zniszczą i przyciągną uwagę potencjalnego klienta.
08.04.2017 09:27 #selena11
polecam dodanie reklamy swojej firmy na porównywarce cen usług wycenione.pl- tu ogłoszenia dla firm dodając ceny do tego portalu zwiększamy na pozyskanie odbiorców gdyż cennik usług przykuwa uwagę użytkowników internetu

 30/756 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola


treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie