REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Pispis

20.06.2016 15:29

Niech nam zyje radny Marcin Kurpios !

# pcz

20.06.2016 18:05

Moim zdaniem nie rozwiąże to problemu Korkowej a może spowodować natężenie ruchu przez Marysin w kierunku "poprzecznym". Proszę zauważyć że problem z Korkową nie kończy się na rondzie - występuje dalej do świateł na Potockich. Coraz częściej zresztą samochody zjeżdżające z ronda na Korkową w stronę świateł blokują rondo. Udrożnienie samego ronda w związku z tym nie odkorkuje Korkowej. W celu odkorkowania Korkowej trzeba byłoby usprawnić przede wszystkim skrzyżowanie Korkowa/Potockich, ew. spowodować ograniczenie ruchu przez Marysin w stronę Wesołej (wybierany jako alternatywa dla korków na Trakcie Brzeskim)
Realnie patrząc pewnie i tak z biegiem czasu czeka nas poszerzenie Rekruckiej do 4 pasów, ze względu na połączenie Czecha z przebudowanym skrzyżowaniem Marsa/Żołnierska.
W drugim kierunku Korkowej przede wszystkim lewoskręt z Korkowej w Potockich oraz dalej przy wyjeździe z Marysina - umożliwienie skrętu z lewo z Okularowej w Marsa dodatkowo ze środkowego pasa. Ten ogonek do skrętu w lewo przy wolnych dwóch pozostałych pasach jest absurdalny.

# abba

21.06.2016 12:36

http://tustolica.pl/kiedy-zmiany-na-marsa-fatalny-wyjazd-z-okularowej_72501

REKLAMA

# Gosia

21.06.2016 19:37

Jak ktoś powiedział "diabeł tkwi w szczegółach". Nie wiem z jakiego powodu oberwało mi się od "życzliwych" sąsiadów, że jestem pomysłodawczynią wybudowania parkingów przy pasażu od ul. Rekruckiej ! I już widzę opór mieszkańców tych bloków, a głównie tych mieszkańców, których okna "wychodzą" na stronę lasu. Nie chcą smrodu spalin pod swoimi oknami. Nadmienię, że jestem przeciętną mieszkanką naszego osiedla, nie mam żadnej władzy, nie pracuję w żadnym urzędzie - i jestem bezrobotną osobą - a przypisuje mi się takie decyzyjne działania. Jestem za parkingami, bo ich nie ma na tyle ile powinno być. Ale jestem za rozmową lokalnych decydentów z mieszkańcami w ważnych sprawach, nie tylko gdy zbliżają się wybory. Teraz właśnie nadarza się taka okazja na rozmowy. Są problemy, są waśnie, są kłamstwa. Trzeba ludzi godzić, a nie tworzyć punkty zapalne. Kiedy wreszcie urząd dzielnicy zwoła zebranie=spotkanie ?

# polak

22.06.2016 21:39

Biurowy zajęte są czym innym np. Lokowaniem uchodźców przy ul. skrzyneckiego (dawny komisariat) przy przychodni.Przejedzcie się tam i zobaczcie jacy ciekawi ludzie tam się nagle pojawili w odremontowanym za pieniądze podatników budynku!!

# kcin

23.06.2016 12:20

Jak w przypadku każdej tego typu inwestycji fakt, że osobom prywatnym zabierze się wówczas część działki albo i zburzy dom to już kwestia drugorzedna, bo to nie nasze a i specustawę mozna zastosować, więc sumienie mamy czyste.

REKLAMA

# abba

23.06.2016 15:41

A co miałoby zostać niby wyburzone? Tam pas drogowy ma 28 metrów. wykorzystywana jest mniej niż połowa. Rezerwa pod wiadukt była od zawsze i nie jest zabudowana. Zapraszam na Marysin by przyjrzeć się na miejscu sytuacji.

# coffee

01.07.2016 13:03

Obawiam się że mieszkańcy drugiej strony Korkowej mają jednak odmienne zdanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe