REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nowe mieszkanie pod Warszawą

28.02.2017 12:23 #PBrz
Cześć, szukam jakiegoś fajnego, niedrogiego mieszkania dla 3 osobowej rodziny - możecie coś polecić? W sumie najchętniej chcielibyśmy coś w stanie deweloperskim do własnego urządzenia.
28.02.2017 13:33 #Onion
Masz jakieś preferencje co do miejsca? Ja od siebie mogę polecić Marki - mieszkam tu od kilku lat i jest naprawdę spoko, a nowych osiedli też się akurat kilka buduje w okolicy.
28.02.2017 14:19 #oranje
Ja od siebie też mogę polecić marki, onion juz tam mieszka więc będzie wam raźniej.
28.02.2017 14:23 #Iza
Ja się akurat interesuję osiedlem w Markach przy ul. Wilczej. Na razie to jest dopiero budowa, ale mają oddać do użytku pierwsze mieszkania w 2018. Jeszcze się nie zdecydowałam, ale i tak najprędzej mogłabym się przeprowadzić za jakiś rok czy dwa więc mam jeszcze trochę czasu. Podoba mi się tam i okolica, i projekt mieszkań, mają być przestronne z balkonem albo z ogrodem jeśli są na parterze, także fajnie.
28.02.2017 15:34 #karola87
ale spam, widać mieszkanka w bieda-wsi typu marki nie sprzedają się, stąd taka natarczywa płatna reklama.
Ludzie zapamietajcie, z marek do miasta Warszawa jedzie się 1.5 godziny. Ukrainiec na ukraińcu, brud, trasa przez środek wsi.
28.02.2017 16:48 #BoliD
Dla mnie np. Radzymin jest spoko. Ludzie chcą lepszych warunków, atrakcyjniejszego otoczenia, mniejszych kosztów życia i dlatego właśnie idziemy w tą stronę. Oczywiście samemu trzeba sobie to jakoś z głową logicznie dopasować. Moim zdaniem jednak stolica nie jest warta wydawania wielkich pieniędzy. Wkurzający są ludzie którzy się tak snobują, że jak jakieś miasto inne niż warszawa to od razu wieś, brud i smród, między innymi tacy ludzie załatwiają mieszkańcom warszawy łatkę "warszaffki" i odstraszają od mieszkania w stolicy :/
06.03.2017 09:38 #sad
brawo bolidzie radzymiński, zostań tam i nie wracaj
15.03.2017 09:30 #paweld
Każdy niech mieszka tam, gdzie uważa. Moim zdaniem najważniejsza jest normalność. Znalezienie sobie mieszkania, które nie będzie nas rujnowało finansowo. Rata kredytu powinna nam dawać możliwość normalnego życia, a wiadomo, że zarabiając średnio można sobie kupić co najwyżej małą kawalerkę, nic więcej. Mylę się?
17.03.2017 09:18 #wiola
Wiosna....jest pieknie, zwłaszcza, że juz za 20 dni wyprowadzam się z tego bagna czyli z Marek. Mam dość ciągłego hałasu, meneli, kloszardów, tabunów ukraińców i wszelakiej maści innych uchodzców.
Mam dość dojazdów do miasta Warszawa codziennie po 3 godziny. Mam dość tego zaścianku.

17/470 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie