REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

23.02.2017 14:12 #Grodeckiego
Żeby blok przy bazarze Wolumen nazwać Linde Residense, to trzeba mieć kompleks słoja z przekręconym wiekiem. Linde to ma swoją bazę gazów technicznych za Hutą Warszawa, zaś ulica Lindego, jest po przeciwnej stronie Kasprowicza, tam gdzie Lasek Lindego.
23.02.2017 15:08 #papsko
#Grodeckiego napisał(a) 23.02.2017 14:12

Żeby blok przy bazarze Wolumen nazwać Linde Residense, to trzeba mieć kompleks słoja z przekręconym wiekiem. Linde to ma swoją bazę gazów technicznych za Hutą Warszawa, zaś ulica Lindego, jest po przeciwnej stronie Kasprowicza, tam gdzie Lasek Lindego.
ten blok będzie na rogu grodeckiego/ oczapowskiego a nie przy bazarze Wolumen, do którego masz dobre 500 m mniej więcje :)
23.02.2017 19:13 #Klaudiusz
Kolejny bloko-biurowiec (bo inaczej nie można tego nazwać patrząc chociażby na samą wizualizację), który będzie pasował w okolicy, jak kwiatek do korzucha. Z pewnością 3/4 mieszkań jest już sprzedane, ale skoro ludzie lubią kupować "dziurę w ziemi", a następnie zaglądać sobie w okna, to więcej miejsc gdzie został jeszcze skrawek terenu będzie tak wyglądać. Cóż, ale dla wielu powiedzieć, że mieszka się w "nowym, z aplikacją na smartfona", brzmi "lepiej" niż "kupiłam/em mieszkanie do remontu"...
23.02.2017 20:43 #Redaktor przez duże R
Pewnie będzie od 9 tysi za metr do 12 tysi jak w Wylli Lyndego.

Rodzice bogacze będą mieli problem. Do rejonowej podstawówki jak zapiszą swoje pociechy to połowa w klasie będzie patologią nastawioną na 500+. I jak to będzie wyglądać. Rodzice w samochodzie za 100 tyś. i patole bez pracy w dresach 500+. Bedzie ciekawie..
23.02.2017 23:37 #Orto Graf
Klaudiuszu, do szkoły (podstawowej) wrrrróć! Słowo "kożuch" piszemy bowiem przez "ż" z kropką.
23.02.2017 23:39 #Rezydęcjurz
Na wizualizacjach brakuje jeszcze rozlicznych psich klocków, rozrzuconych na trawnikach. Jak by się kto pytał - mam psa...
24.02.2017 10:03 #Redaktor przez duże R
Znam gościa z Innogy który podpisywał umowy w Willa Lindego. 80% to pastuszkowie którzy ze sprzedaży ziemi na swoich wsiach pokupowali apartmany. Warto prześledzić na fejsie Słodowiec Park. Co tam się dzieje, jaki ludzie robią syf wokół siebie. W Willa Lindego jest to samo....
25.02.2017 10:41 #bezdyskusyjnie
ze zdjęcia -"Zuzanna polubi je tylko jesienią".
05.03.2017 15:33 #Hetman z bielan
@R - Samochód za 100 tyś ? Masz na myśli Skoda Octavię?
To faktycznie będzie drażnić oko :D
12.03.2017 22:00 #Piotr19821
Kiepskie miejsce. Blisko stacja PKN Orlen i jakieś salony plus myjnia - będize hałas. W ciągu dnia szkoła podstawowa.
W weeken może być lepiej

Wolumen to akurat plus bo jest świeże jedzenie i blisko na zakupy. Też szkoła 209. o metra też nie jest daleko
Co do samego parku po drugiej stronie ulicy to tam jak wiemy piją lokalne siolki, sikają itd. Wesoło po wrzeciońsku :)
13.03.2017 10:53 #popka98
Mi się podobają te apartamenty Marymont przy Lektykarskiej, w zasadzie wszystko jest na miejscu: Carefour blisko, komunikacja super bo blisko do metra, tramwaju i autobusów, dobry dentysta na przeciwko. Linde residence to słyszałam, ze ludzie mają problemy z developerem
13.03.2017 12:39 #sad
spam, spam
13.03.2017 23:55 #asdasda
#Redaktor przez duże R napisał(a) 23.02.2017 20:43

Pewnie będzie od 9 tysi za metr do 12 tysi jak w Wylli Lyndego.

Rodzice bogacze będą mieli problem. Do rejonowej podstawówki jak zapiszą swoje pociechy to połowa w klasie będzie patologią nastawioną na 500+. I jak to będzie wyglądać. Rodzice w samochodzie za 100 tyś. i patole bez pracy w dresach 500+. Bedzie ciekawie..
tak jak sie juz dwa pokolenia na bielanach wychowaly :) w tym ja :)
16.08.2017 16:42 #Aśka
Hejty hejtami, ale gdzie na Bielanach lub Żoliborzu można kupić nowe, fajne mieszkanie bez sąsiedztwa słoików?
14.09.2017 13:23 #serwis klimatyzacji
Pewnie też mają pomieszczenia klimatyzowane. Ciekawe ile to wszystko będzie kosztować...
14.09.2017 14:01 #serwis klimatyzacji
Myślę że przyda się też tam serwis klimatyzacji polecam szczególnie tam, świetna obsługa
14.09.2017 23:37 #Zbyszek
Na wizualizacjach wygląda to nieźle. Ja jednak wolę kupić mieszkanie na Duraczej (Osiedle Nowe Bielany 2), bo tutaj przynajmniej już stoi jakiś budynek. Nie mam jakoś zaufania do inwestycji, które są tylko na papierze. W sumie też z tego powodu dopiero teraz zacząłem rozmowy z biurem sprzedaży. A tak teraz wygląda osiedle http://www.nowebielany2.com
15.09.2017 10:35 #eraneka
dziękuję, ale nie mam zamiaru nic kupować na bielanach, okolica wiecznie śmierdzi z kompostowni radiowo, pełno ukraińców
18.09.2017 22:07 #Zbyszek
#eraneka napisał(a) 15.09.2017 10:35

dziękuję, ale nie mam zamiaru nic kupować na bielanach, okolica wiecznie śmierdzi z kompostowni radiowo, pełno ukraińców
Bielany są na tyle dużą dzielnicą, że nie wszędzie odczuwa się to, co robią w radiowie. Akurat Nowe Bielany 2 są przy parku Olszyna, a to jakieś 5km w linii prostej od kompostowni.
19.09.2017 08:44 #syfiasta reklama
kiepska reklama kiepskiej firmy
29.09.2017 11:00 #Racjonalista
Nazwa jak nazwa. Mogłoby nazywać się Marszałkowska Residence. I na co to niby wpływa? Na wygląd, czy funkcjonalność budynku. Jak dla mnie również dobrze mogłoby nie mieć żadnej nazwy, ale trudno w tych czasach reklamować coś, co nie ma nazwy. Zwykłe czepianie się. Tyle! BI Polska to akurat jeden z solidniejszych deweloperów na rynku mieszkaniowym. Czasy się trochę zmieniły i jest teraz szereg środków chroniących pieniądze nabywców lokali mieszkaniowych (np. rachunki powiernicze), więc nie rozumiem zastrzeżeń co do kupowania czegoś na etapie "dziury w ziemi". Kiedyś bym się pod tym nie podpisał. Teraz ryzyko jest ograniczone, ale trzeba trochę czytać, żeby to wiedzieć. Widzę również, że część wypowiadających się to eksperci, którzy nie mają pojęcia jak wygląda rynek nieruchomości w tym mieście, w szczególności w okresie ostatnich dwóch lat, kiedy mamy do czynienia z dość tanim pieniądzem i napływem kapitału inwestycyjnego do tej części rynku. Jeśli chcesz kupić coś co już stoi, to po pierwsze wybierasz z dwóch, może trzech lokali dostępnych w inwestycji, bo wszystko jest już przebrane, po drugie cena automatycznie wzrasta o 500-1500 PLN na metrze, albo kupujesz na rynku wtórnym od kogoś, kto kupił na etapie dziury w ziemi w celu inwestycyjnym, a w tym scenariuszu dla niektórych cen ofertowych określenie "sky is the limit" to mało powiedziane. Inwestycja wygląda fajnie. Jest w ciekawym i dobrze skomunikowanym miejscu, przy w miarę spokojnej ulicy (w nocy cisza, czego nie uświadczycie w przypadku wielu nowych inwestycji). Ponadto dla wielu osób zaletą będzie jej kameralny charakter (45 mieszkań). No chyba, że ktoś woli mieszkać w budynku, gdzie jest kilkaset mieszkań (vide bloki JW Construction przy skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Górczewskiej). Do stacji Orlen jest kawałek, więc będzie to całkowicie nieodczuwalne (a zawsze można wieczorem skoczyć na hot doga), a salony samochodowe w średnim horyzoncie czasowym raczej przeniosą się w inne miejsce, sprzedając działki pod budowę analogicznych inwestycji. Apartamenty Marymont na skrzyżowaniu Lektykarskiej i Smoleńskiego rzeczywiście wyglądają ciekawie i mają bardzo fajne rozkłady, tylko deweloper (Matexi) mimo wszystko zagalopował się trochę z cenami - 11.000/12.000 PLN/m2 + miejsce garażowe za 50.000 PLN. Ponadto wieczorem przy otwartym oknie słyszysz dość mocno i Trasę Toruńską i Wisłostradę. Poza tym, jeśli chcesz zareklamować Apartamenty Marymont, to nie rób tego kierując pejoratywne uwagi pod adresem BI Polska. Jakie niby problemy i z czym? Jeśli tego nie uzasadniasz, to dla mnie pusty slogan. Na zakończenie napiszę tylko, że chodziłem do szkoły na Bielanach - nawet w okolicy tej inwestycji i jakoś nie wyrosłem na patola. Ani ja, ani moi koledzy i koleżanki z klasy. A część z nas radzi sobie w życiu znacznie lepiej niż absolwenci wielu renomowanych szkół, więc nie należy generalizować. Bielany dzisiaj to nie ta sama dzielnica co 15-10 lat temu. Wiele zmienia się dynamicznie na lepsze. Kiedyś pod Hutą można było stracić i zęby i portfel, dziś stoją tam bloki, są sklepy i restauracje. Niektórym osobom radzę poluzować szelki, bo chyba zbyt mocno uwierają. Miłego dnia
29.09.2017 13:32 #Bielanka
Zazwyczaj developerów i nowe osiedla krytykują ludzie których nie stać na nowe lokum.
Jedynym ich osiągnięciem życiowym jest mieszkanie z rodzicami na kupie lub czekanie aż skapnie stare mieszkanie po babci, cioci, wujku. Niestety tak jest w 95%. Widzę taką prawidłowość wokół siebie....
29.09.2017 13:38 #spameriada
nie mogę zrobić kupy ze śmiechu

ktoś coś ?
11.10.2017 18:34 #Racjonalista
Idź do lekarza! Nie interesują nasz szczególnie Twoje problemy.

40/1288 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Doskonała imitacja drewna w postaci elastycznej deski elewacyjnej od producenta imitacji drewna PlastMaker ( deska elewacyjna elastyczna imitacja drewna PLASTERTYNK ). W ofercie także belki rustykalne NA WYMIAR Tel.44 786 15 99 www.plastertynk.pl

3-pokojowe sprzedam
 Sprzedam nowe z 2009r. mieszkanie w PULTUSKU. Miesci sie na 1 pietrze w 4pietrowym bloku. Trzypokojowe z oddzielna kucnia (wyposazona wraz z AGD). Duza lazienka z oknem. W cenie mieszkania jest podziemny parking garazowy, duza piwnica i balkon. Cena 224000 zl. do negocjacji. Tel 797 496 640

Nieruchomości poszukuję
 Kupię mieszkanie od ręki! Warszawa, CAŁA POLSKA! Kupie mieszkanie za GOTÓWKĘ: - zadłużone, z kredytem - z komornikiem, zajęciami - z lokatorem, dożywociem - z dowolnym problemem prawnym - lokatorskie, spółdzielcze - z udziałem, częścią własności - spadkowe lub nieprzeprowadzonym spadkiem Gotówka od ręki!! Kontakt pod numerem telefonu 503-496-805

Kupię samochód
 AA Auto każde kupię osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353-990

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie