REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

 Krzysiek Malawicki

07.11.2017 09:27

super pomysł - profil ratunkowy

# pomaranczowyman

07.11.2017 09:32

buahhahahaha, normalnie padłem - profil ratunkowy. Żałosne

# Mama gimnazjalistki

07.11.2017 18:18

I to wszystko co Pan burmistrz ma do zaproponowania obecnym gimnazjalistom?! Jedno dodatkowe liceum?! A co ze szkołami branżowymi?!

REKLAMA

# ana333

10.11.2017 15:22

Jak zwykle mydlenie oczu. Pan Burmistrz nigdy nie miał nic do zaproponowania dla szkół na terenie Targówka. Dla tego Pana liczy się tylko SM Bródno i koncerty za tysiące złotych. Szkoły to dla tego Pana niepotrzebny balast. Obecni gimnazjaliści z klas 3 mieli nadzieję, że zostaną w szkole. A teraz, liceum od 2019 r. Nie wierzę Panu Burmistrzowi, bo nie raz oszukał rodziców (sama tego doświadczyłam i moje dziecko też).

# gozdzikowaz 3a

10.11.2017 15:35

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

# Stacho

20.11.2017 16:19

A co będzie robił absolwent liceum ratowniczego na Bródnie? Stał pod 24h i prosił "kierowniku, poratuj złotówczką".

REKLAMA

# Jakub

10.11.2018 17:50

W tejże klasie o profilu ratunkowym uczniowie posiadający orzeczenie nie moją co liczyć na pomoc psychologiczno - pedagogiczną, jak też żadne wsparcie w sytuacji choroby. Siostrzeniec jest napiętnowany przez osoby z kadry, które powinny pomagać , a nie mają wiedzy na temat pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Ignorują zalecenia na orzeczeniach, nie współpracują z rodzicami. Proponuję wszystkim, którzy rozważają zapisanie ucznia do tejże szkoły o głęboką analizę i zastanowienie się. Uczniowie traktowani są przedmiotowo.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe