REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Nowa wanna osadzona na starej - bez remontu

# wannaWwannie

04.04.2017 06:34

Czy masz zniszczoną starą wannę? Chciałbyś ją wymienić, ale nie chcesz robić remontu w łazience? Pomożemy Ci! Zamontujemy nową wannę akrylową na Twojej starej wannie zabudowanej.
Nowa "wanna w wannie" będzie dużo mocniejsza, stabilniejsza i cieplejsza niż zwykła wanna ze sklepu, ponieważ stara wanna będzie służyła jako stelaż.
Specjalizujemy się w metodzie "wanna w wannie" już od 2010 roku. W tym okresie wykonaliśmy kilkadziesiąt montaży "wanny w wannie" w całej Polsce.
Czy chciałbyś być naszym Klientem?
Metoda "wanna w wannie" jest korzystna, bo:
- Osadzenie nowej wanny na starej odbywa się bez naruszenia zabudowy starej wanny;
- Jest to kompleksowa usługa - montaż, wykończenie, wymiana odpływu na nowy;
- Po 12 godzinach będziesz mógł się wykąpać w nowej wannie;
- Na wannę w wannie udzielamy 5-letnią gwarancję;
- Uzyskasz nową wannę najwyższej jakości szybko, czysto i bez stresu związanego z remontem łazienki.
Wymiana wanny wiąże się z remontem całej łazienki. Po co remontować łazienkę, jeśli naprawy wymaga tylko stara wanna?
Jeśli zainteresowała Cię technologia "wanna w wannie", zajrzyj na naszą stronę internetową www.wannawwannie.pl
Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania telefonicznie 513 593 593 lub mailowo info@wannawwannie.pl .
Zadowolenie Klienta to priorytet dla nas!

# trash

04.04.2017 08:20

spam, spam, spam

# brygida31

26.04.2017 12:03

Ja tam nie ufam takim prowizorycznym rozwiązaniom. Zresztą zachorowałam ostatnio nahttp://edomio.pl/?skelMod=ModShopCatalog&pcid=703&pid=19940 i zrobię wszystko (łącznie z przestawianiem ścian) aby ją mieć :P

REKLAMA

# anik766

25.03.2018 17:08

czesc, a gdzie mogę kupić baterię wannową retro? kupował ktoś od www.armaret.pl? Jak z ich wytrzymałością?

# Kasik.Masorteks

26.03.2018 11:44

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA