REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nowa pralka 8 kg

21.08.2016 11:15 #rrtt
Witam,
moja stara pralka wyzionęła ducha, po tym jak ja żona katowała maksymalnym wkładem co dzień. Pilnie potrzebuje porady na jaką nową się zdecydować. Nie chce przy okazji wydawać jakiś kolosalnych pieniędzy

Co nowego polecicie?
24.08.2016 10:50 #st34
Ja pralke kupowałam dwa miesiące temu. Na początku zastanawiałam się nad droższa, potem poczytałam sobie opinie na forum o sprzętach i jednak większość osob doradza tanie pralki. Jest to sprzęt i pralka może się psuć. Drogie pralki maja drogie częsci i mogą byc problemy z naprawą. W końcu wybrałam Candy Nie napiszę Ci jaki jest to model bo nie pamiętam ale pralka jest solidna, ma sensowne programy oraz klasę energetyczną. Nie napisałeś tutaj jakie interesuja Cię parametry tak wiec najlepiej jak sam zerkniesz sobie do ich katalogu:
http://www.candy.pl/pl

Spokojnie znajdziesz pralkę do 1000 zl
14.12.2016 12:47 #Sarinna32
Sama też będę musiała się rozejrzeć za jakąś nową pralką, bo stara działa coraz gorzej i na pewno wybiorę się do rtv euro agd. Przeglądałam już ofertę tego sklepu na stronie internetowej i wybór pralek jest tam naprawdę duży, wobec czego na pewno wybiorę coś z ich oferty.
14.12.2016 14:34 kamyki_80
przejedź się do media markt mają fajne promocje, np pralka Polar albo Amica
17.12.2016 19:59 #Karolina1
Popatrz na electro.pl, zamawiałam tam kilka miesięcy temu. Porównując cenowo wychodziło najtaniej i do tego dostawa za free
07.12.2017 10:52 #Addina
Przejrzyj ofertę Kernau, mają pralki już od 1050zł z tego co pamiętam, są naprawdę fajne, dużo przydatnych opcji, dobra klasa energetyczna i przedw wszystkim dają 5 lat gwarancji także całkiem sporo.
07.12.2017 10:53 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

58/2751 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

Inne do wynajęcia
 Sprzedam lub WYNAJMĘ stoisko handlowe o następujących parametrach: Wymiary 200 x 300 cm; Wysokość maksymalna 130 cm, postała wysokość 110 cm; Lady i gabloty przeszklone o głębokości 40 cm; Lada pełna kasowa, wejściowa i otwarta do ekspozycji tekstyliów na rurach chromowanych, głębokość 50 cm; Meble wykonane z płyty laminowanej o kolorze biała Alaska; Szkło bezpieczne hartowane o grubości 8;6;4 mm; Cokół wys. 10 cm - aluminium szczotkowane; Oświetlenie taśmami LED - boki i daszki gablot; Wszystkie drzwiczki pełne i szklane oraz szuflada lady kasowej zamykane na jeden klucz. Stoisko posiada następujące atesty: - higieniczny Nr9/779/11/2011 - certyfikat zgodności WE cϵ nr 1034-CPD-2000/1B/2012 - deklaracja właściwości użytkowych Nr KPL_MFC SF-B_CPR_001. Bardzo solidnie wykonane stoisko było używane przez kilka tygodni do ekspozycji tekstyliów; jest w bardzo dobrym stanie. Obecnie jest złożone, gotowe do użytku od zaraz. Cena do ustalenia. Kontakt 505 464 103 Pokrowiec GRATIS!

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.