REKLAMA
REKLAMA

Nowa pralka 8 kg

21.08.2016 11:15 #rrtt
Witam,
moja stara pralka wyzionęła ducha, po tym jak ja żona katowała maksymalnym wkładem co dzień. Pilnie potrzebuje porady na jaką nową się zdecydować. Nie chce przy okazji wydawać jakiś kolosalnych pieniędzy

Co nowego polecicie?
24.08.2016 10:50 #st34
Ja pralke kupowałam dwa miesiące temu. Na początku zastanawiałam się nad droższa, potem poczytałam sobie opinie na forum o sprzętach i jednak większość osob doradza tanie pralki. Jest to sprzęt i pralka może się psuć. Drogie pralki maja drogie częsci i mogą byc problemy z naprawą. W końcu wybrałam Candy Nie napiszę Ci jaki jest to model bo nie pamiętam ale pralka jest solidna, ma sensowne programy oraz klasę energetyczną. Nie napisałeś tutaj jakie interesuja Cię parametry tak wiec najlepiej jak sam zerkniesz sobie do ich katalogu:
http://www.candy.pl/pl

Spokojnie znajdziesz pralkę do 1000 zl
14.12.2016 12:47 #Sarinna32
Sama też będę musiała się rozejrzeć za jakąś nową pralką, bo stara działa coraz gorzej i na pewno wybiorę się do rtv euro agd. Przeglądałam już ofertę tego sklepu na stronie internetowej i wybór pralek jest tam naprawdę duży, wobec czego na pewno wybiorę coś z ich oferty.
14.12.2016 14:34 kamyki_80
przejedź się do media markt mają fajne promocje, np pralka Polar albo Amica
17.12.2016 19:59 #Karolina1
Popatrz na electro.pl, zamawiałam tam kilka miesięcy temu. Porównując cenowo wychodziło najtaniej i do tego dostawa za free
REKLAMA
07.12.2017 10:52 #Addina
Przejrzyj ofertę Kernau, mają pralki już od 1050zł z tego co pamiętam, są naprawdę fajne, dużo przydatnych opcji, dobra klasa energetyczna i przedw wszystkim dają 5 lat gwarancji także całkiem sporo.
07.12.2017 10:53 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

532/2894 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Poszukuję do wynajęcia
 Firma budowlana poszukuje do wynajęcia terenu w Warszawie i okolicach pod bazę sprzętowo-transportową o powierzchni do 10.000 m2 Tel. 602 176 786

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 504-617-837

Dam pracę
 Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Ellwangen, ok. Stuttgartu, (Badenia-Wirtembergia), Niemcy. Podopieczna ma 91 lat, 162 cm wzrostu i waży 53 kg. Poszukujemy pań z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 28.02.18 na 5 tygodni - 1250 EUR netto/m-c Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

Sprzedam samochód
 ZAPISZ NUMER TELEFONU! 511-268-711 Właścicielu dzwoniąc do nas oszczędzasz Swój czas i pieniądze, nie musisz jeździć na giełdy i zamieszczać ogłoszeń w portalach i gazetach Poszukuję Właścicieli i Firm posiadających MERCEDESY : Mercedes 190, 124 Mercedes SPRINTER każdy model 208, 210, 212, 213, 216, 308, 310, 312, 313, 316, 408, 410, 412, 413, 416 Mercedes KACZKA każdy model 207, 208, 210, 307, 308, 310, 407, 408, 410 W razie pytań związanych z tą ofertą zapraszam Wszystkich Zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, mejlowego lub SMS. Auta w każdym stanie prawnym, wizualnym, technicznym itd Zapewniamy komplet dokumentów do wyrejestrowania pojazdu UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY, GOTÓWKA OD RĘKI Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h tel. 511-268-711

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.