REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Nowa pralka 8 kg

# rrtt

21.08.2016 11:15

Witam,
moja stara pralka wyzionęła ducha, po tym jak ja żona katowała maksymalnym wkładem co dzień. Pilnie potrzebuje porady na jaką nową się zdecydować. Nie chce przy okazji wydawać jakiś kolosalnych pieniędzy
Co nowego polecicie?

# st34

24.08.2016 10:50

Ja pralke kupowałam dwa miesiące temu. Na początku zastanawiałam się nad droższa, potem poczytałam sobie opinie na forum o sprzętach i jednak większość osob doradza tanie pralki. Jest to sprzęt i pralka może się psuć. Drogie pralki maja drogie częsci i mogą byc problemy z naprawą. W końcu wybrałam Candy Nie napiszę Ci jaki jest to model bo nie pamiętam ale pralka jest solidna, ma sensowne programy oraz klasę energetyczną. Nie napisałeś tutaj jakie interesuja Cię parametry tak wiec najlepiej jak sam zerkniesz sobie do ich katalogu:
http://www.candy.pl/pl
Spokojnie znajdziesz pralkę do 1000 zl

# Sarinna32

14.12.2016 12:47

Sama też będę musiała się rozejrzeć za jakąś nową pralką, bo stara działa coraz gorzej i na pewno wybiorę się do rtv euro agd. Przeglądałam już ofertę tego sklepu na stronie internetowej i wybór pralek jest tam naprawdę duży, wobec czego na pewno wybiorę coś z ich oferty.

REKLAMA

 kamyki_80

14.12.2016 14:34

przejedź się do media markt mają fajne promocje, np pralka Polar albo Amica

# Karolina1

17.12.2016 19:59

Popatrz na electro.pl, zamawiałam tam kilka miesięcy temu. Porównując cenowo wychodziło najtaniej i do tego dostawa za free

# Addina

07.12.2017 10:52

Przejrzyj ofertę Kernau, mają pralki już od 1050zł z tego co pamiętam, są naprawdę fajne, dużo przydatnych opcji, dobra klasa energetyczna i przedw wszystkim dają 5 lat gwarancji także całkiem sporo.

REKLAMA

# marzena1

26.08.2021 12:52

Ja jestem właścicielką pralki Electrolux Perfect Care. Super praleczka. Sama dostosowuje czas prania, dzięki czemu oszczędza wodę i prąd. Bardzo fajnie chodzi. Polecam się zainteresować jeśli szukacie nowych sprzętów do łazienki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024