REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowa Poczta!

# jotes

06.12.2002 17:44

Dowiedziałem się dzisiej od Pana listonosza że nowa poczta rusza od poniedziałku 09.12.2002r. i będzie się mieściła przy samym rondzie Topolowa / Światowida.
pozdrowienia od Mikołaja.

# B.B.

06.12.2002 18:47

dzisiaj pracownicy mieli szkolenie komputerowe :)))) (podejrzane przez szybkę)

# Alf

07.12.2002 20:41

Jest już nawet neon!
Cywilizuje nam się okolica, nawet nie wiadomo komu za tę pocztę dziękować?!

REKLAMA

# Vladymir

09.12.2002 01:11

Dzisiaj, w sobotę, panie ustawiały choinkę, oby to była dobra wróżba dla tej poczty.

# Alf

10.12.2002 15:53

Poczta zaczyna działać profesjonalnie.
Dostałem juz awizo, drobna paczka ekspresowa z firmy z Lodzi, szła tydzien.
Czyli wszystko w Normie, bo - nie wiem czy wiecie:
"Poczta Polska nie ustaliła jeszcze standardów terminowych dla paczek, przekazów pocztowych, przekazów emerytalno-rentowych.
"
Info ze strony: http://www.poczta-polska.pl/faq/faq.php
:-)

# JS

15.12.2002 08:37

Może szkolenie mieli, może coś tam działa profesjonalnie, ale jak już się przyjdzie z awizem, to godzinna kolejka - nie dziwi skoro Panie wydają jedno awizo 15 minut, bo każdego szukają w stercie przesyłek - bajzel totalny. No ale pierwsze koty za płoty, może będzie lepiej.

REKLAMA

# Alf

16.12.2002 13:35

Faktycznie, na razie te dziewczyny są dość mocno przerażone :-)
Problem tej poczty to po prostu brak miejsca i każdy tam się obija o siebie - po obu stronach lady. Ale lepsze to, niż nic.

# Vladymir

16.12.2002 22:52

Problem tej poczty jest inny:
Nowodwory to zespól osiedli na około 15 tysięcy mieszkańców, z czego wynika, że interesantów na poczcie jest, no, może 1/3 mieszkańców, czyli 5.000. Czy dla ich obsługi starczyć może mała poczta z 3 okienkami ? Raczej nie i juz wiecie, dlaczego się wszyscy o siebie obijają i jest taki tłok.

# Jolla

19.12.2002 11:55

Ciesze się że w ogóle powstała jakaś poczta w tym rejonie, ale póki co zdecydowanie wolę załatwiać sprawy na "starej" poczcie, gdzie:
- jest szybka i sprawna obsługa
- jest miejsce do parkowania.
No, ale dajmy im trochę czasu, może się udoskonalą :-))

REKLAMA

# Alf

19.12.2002 22:55

Z tym miejscem do parkowania to prawda, to niesamowite, że w okolicy tylu bloków jest tylko jedna wysepka do parkowania (ul. Topolowa), wszędzie indziej ludzie parkują nielegalnie. Nie jest to w sumie ich wina, żyją tutaj i są skazani na życie z projektem jakiegoś debila, który każdy skrawek placu sprzedał "pod bloki".

# Vladymir

28.12.2002 23:12

Alfie, a czy zauważyłeś, że tam dalej jest wielki salon meblowy, do którego nie ma dojazdu samochodem ? Jest tylko chodnik dla pieszych. Gratulacje dla projektanta tych wszystkich lokali użytkowych w tym bloku, wziął pewnie sporą kasę za projekt A samochody ? A kto ma w dzisiejszych czasach samochód ?

# misiek

10.01.2003 09:45

a ja wspolczuje temu co kupi tam jakis mebel i bedzie musial go wziąć na plecy

REKLAMA

# B.B.

14.01.2003 20:31

nasza nowa poczta na rogu Topolowej i Światowida ma adres ...
Odkryta 44C
dobre!!! ;-))

# Piotrek z Odkrytej

18.01.2003 21:21

Z tym adresem to w ogóle jakaś głupota. Myślałem, że tylko na Ursynowie błądzi się, szukając bloków w miejscach, gdzie powinny być, a nie są. Zresztą całe Akacje V mają adres Odkryta, mimo że są przy Topolowej (w przeważającej części), ten sam problem jeśli chodzi o budynek z adresem Książkowa 9, stojący wzdłuż Światowida. Co za "inteligent inaczej" to wymyślił ??

# wielbiciel

18.01.2003 22:46

Jak mozesz nie doceniać wielkości urbanistycznej myślicieli z Wydziału Geodezji śp. gminy Białołęki, toć oni po nocach nie spali coby ludziom dop.. dogogzić.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

19.01.2003 19:48

Ja nie piszę, że nie doceniam, ale że to głupota. Doceniać to można faktycznie coś genialnego (nawet inaczej).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA