REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# 184

15.05.2015 11:08

Przynudzacie juz z tymi autobusami.

# fiku-miku

15.05.2015 12:23

Projekt do d u p y.

# Waww

28.05.2015 01:26

... i 103 nie jedzie na Dw. Wschodni ;)

REKLAMA

# martaxyz

29.05.2015 12:07

Nie rozumiem fenomenu dzielenia tras autobusowych na części, dodawania nowych autobusów. Utrudnia to jedynie komunikację, dodając masę przesiadek, które nie dość, że są męczące (maraton między autobusami), to jeszcze wydłużają znacznie podróż. Autobusy mają jeździć co 15-20 minut, jeden się spóźni, kolejny przyjedzie za wcześnie i stoi się na przystanku przez 20 minut czekając na kolejny autobus, a co jeśli ktoś ma 3 takie przesiadki?! Co z tego, że są nowe tramwaje łączące bielany z bemowem, ale o zgrozo ludzie migrują po Warszawie trochę dalej niż między dwiema sąsiednimi dzielnicami. Sama mieszkam na bielanach a pracuję na ochocie i nie pozostanie mi nic innego jak przestać jeździć komunikacją miejską. po pierwsze, żeby zdążać do pracy, a nie wiecznie się spóźniać, bo mi się autobusy rozjadą a po drugie, bo mimo korków dojadę samochodem szybciej, mimo korków, niż 3-4 autobusami. Zamiast sprawiać komunikację miejską bardziej atrakcyjną, to kombinują, jak zirytować bardziej uzytkowników tejże komunikacji.
Pozdr.

# kierowca MZA

31.05.2015 11:02

Rozkład Jazdy nie jest podstawowym wyznacznikiem jazdy.
PODSTAWA to PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO przez KAŻDEGO UCZESTNIKA TEGO RUCHU a więc zarówno PIESZEGO jak tez KAŻDEGO KIEROWCĘ (równiez KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ).
Żadne tłumaczenie "jechałem bo chciałem dowieźć pasażerów zgodnie z narzuconym mi przez ZTM rozkładem jazdy" NIE USPRAWIEDLIWIA ŁAMANIA PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO szczególnie zaś NIE USPRAWIEDLIWIA KIEROWCY ZAWODOWEGO.

# stefan

01.06.2015 10:20

#kierowca MZA napisał(a) 31.05.2015 11:02
Rozkład Jazdy nie jest podstawowym wyznacznikiem jazdy.
PODSTAWA to PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO przez KAŻDEGO UCZESTNIKA TEGO RUCHU a więc zarówno PIESZEGO jak tez KAŻDEGO KIEROWCĘ (równiez KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ).
Żadne tłumaczenie "jechałem bo chciałem dowieźć pasażerów zgodnie z narzuconym mi przez ZTM rozkładem jazdy" NIE USPRAWIEDLIWIA ŁAMANIA PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO szczególnie zaś NIE USPRAWIEDLIWIA KIEROWCY ZAWODOWEGO.
słusznie prawi. bierzcie z niego przykład.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe