REKLAMA
REKLAMA

10.05.2016 01:30 #zybi
Chyba Po klozecie , powinna się nazywać ?
10.05.2016 23:32 #Bercik
Piękny budynek. Tyle lat żal było patrzeć, jak niszczeje. Cieszę się, że ocalał i będzie wykorzystany. Swoją drogą, ile klasy miały kiedyś szalety...
12.05.2016 11:27 #Zwoleń
Kiedyś to nawet srało się lepiej ....
16.05.2016 14:40 #beta
Byłam w środku, bardzo fajnie urządzone wnętrze z klimatem. Mam nadzieję, że będzie wielu klientów. Każde takie nowe miejsce w Falenicy jest na plus.
29.06.2016 12:30 #maria123
Super obługa, pyszna kawa, cudowna atmosfera,piękny wystrój polecam z czystym sumieniem.
REKLAMA
01.07.2016 20:36 #Zachwycona
Przede wszystkim pyszne, domowe jedzenie przygotowane z "sercem" :)) przemiła obsługa, świetne i klimatyczne wnętrze! Byłam tam już trzy razy, za pierwszym zaoferowano mi pyszne domowe pierogi (wybrałam ruskie), potem jadłam jeszcze smaczna szarlotkę a ostatnio uraczylam sie domowym Gazpacho - jakbym była we Włoszech:) polecam wszystkim to miejsce, naprawdę można poczuć sie tam bezpiecznie jak w domu i niezłe zjeść! Już planujemy urządzić tam rocznice ślubu - z pełnym zaufaniem oddam Pani Ani przygotowanie smacznej kolacji... POLECAM:)
01.07.2016 21:58 #Eryk 1
Pierogów jeszcze nie jadłem ale gazpacho faktycznie super ,
09.07.2016 21:18 #Gatsby
Ależ zmiana! Powstało piękne, wyrafinowane miejsce spotkań. Zapomnijmy o przeszłości. Aż ślinka cieknie, pierożki pierwsza klasa. I tacy sympatyczni kelnerzy:) I ładna pani za ladą;)
09.07.2016 21:23 #Kasia1
Budynek liczący ponad 100 lat - to jest coś. A odremontowane wnętrze - tym bardziej. Piękna sprawa. Warto zajść, przekonać się samemu i zjeść coś pysznego
09.07.2016 21:24 #TomaszM
Ale boskie pierożki!!! Wyjątkowo cienkie ciasto
26.08.2016 13:56 #Marca
Dobrze,że budynek wyremontowano,ale nie dałabym rady nic tam przełknąć,ponieważ zapamiętałam smród jaki tam był przez dziesiątki lat.Poza tym toalety w Falenicy są potrzebne,w tej chwili wiem,że jedna toaleta dobrze zakamuflowana jest na bazarze,tak,że w razie co pozostają krzaki.
28.02.2017 12:30 #licealiści
Znakomita atmosfera, fachowa i dowcipna obsługa, doskonały wybór win i piw, smaczne, domowe dania. Od początku korzystamy, innych namawiamy, szczególnie radują nas wspólne, przyjacielskie spotkania przy biesiadnym stole z różnych okazji, a i bez okazji.

234/925 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 Ornitolog Warszawa - http://www.ornitolog.net.pl/ Profesjonalnie, szybko, w oparciu o moje doświadczenie i kwalifikacje oferuje Państwu w przystępnych cenach : - ekspertyzy przyrodnicze , ekspertyza przyrodnicza dla rolników ( ornitologiczne, botaniczne) w ramach PROW 2007-2013 - monitoring ornitologiczny pod elektrownie wiatrowe - nadzór ornitologiczny - opinie ornitologiczne - ekspertyzy ornitologiczne pod wszelkiego rodzaju inwestycje - oceny oddziaływania rozmaitych inwestycji na ptaki - opinia ornitologiczna wycinka drzew Kontakt: http://www.ornitolog.net.pl/warszawa/ Telefon: 661-810-882 ul. Świerkowa 4 05-504 Złotokłos Email: artur_kolinski@wp.pl http://www.ornitolog.net.pl/ ekspertyza przyrodnicza warszawa ,opinie ornitologiczne ,opinie ornitologiczne warszawa , ekspertyza ornitologiczna koszt, nadzory ornitologiczne,opinia ornitologiczna warszawa,opinie chiropterologiczne,opinia ornitologiczna wycinka drzew,ornitolog warszawa

Różne
 Jeżeli jesteś doktorantem / doktorantką i interesuje ci indywidualne szkolenia / konsultacje w zakresie procedowania pracy doktorskiej - ze szczególnym uwzględnieniem: - wyboru tematu - tworzenia konspektu - wyszukiwania informacji / literatury (źródeł) - planowaniu badań / statystyki - konsultacji indywidualnych Skontaktuj się z nami Pytania na adres: szkolenia-naukowe@post.pl

Sprzedam samochód
 ZAPISZ NUMER TELEFONU! 511-268-711 Właścicielu dzwoniąc do nas oszczędzasz Swój czas i pieniądze, nie musisz jeździć na giełdy i zamieszczać ogłoszeń w portalach i gazetach Poszukuję Właścicieli i Firm posiadających MERCEDESY : Mercedes 190, 124 Mercedes SPRINTER każdy model 208, 210, 212, 213, 216, 308, 310, 312, 313, 316, 408, 410, 412, 413, 416 Mercedes KACZKA każdy model 207, 208, 210, 307, 308, 310, 407, 408, 410 W razie pytań związanych z tą ofertą zapraszam Wszystkich Zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, mejlowego lub SMS. Auta w każdym stanie prawnym, wizualnym, technicznym itd Zapewniamy komplet dokumentów do wyrejestrowania pojazdu UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY, GOTÓWKA OD RĘKI Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h tel. 511-268-711

Finanse
 Kredyt 50 tys. rata 549 zł. Tel. 790-501-503

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.