REKLAMA
REKLAMA

10.05.2016 01:30 #zybi
Chyba Po klozecie , powinna się nazywać ?
10.05.2016 23:32 #Bercik
Piękny budynek. Tyle lat żal było patrzeć, jak niszczeje. Cieszę się, że ocalał i będzie wykorzystany. Swoją drogą, ile klasy miały kiedyś szalety...
12.05.2016 11:27 #Zwoleń
Kiedyś to nawet srało się lepiej ....
16.05.2016 14:40 #beta
Byłam w środku, bardzo fajnie urządzone wnętrze z klimatem. Mam nadzieję, że będzie wielu klientów. Każde takie nowe miejsce w Falenicy jest na plus.
29.06.2016 12:30 #maria123
Super obługa, pyszna kawa, cudowna atmosfera,piękny wystrój polecam z czystym sumieniem.
01.07.2016 20:36 #Zachwycona
Przede wszystkim pyszne, domowe jedzenie przygotowane z "sercem" :)) przemiła obsługa, świetne i klimatyczne wnętrze! Byłam tam już trzy razy, za pierwszym zaoferowano mi pyszne domowe pierogi (wybrałam ruskie), potem jadłam jeszcze smaczna szarlotkę a ostatnio uraczylam sie domowym Gazpacho - jakbym była we Włoszech:) polecam wszystkim to miejsce, naprawdę można poczuć sie tam bezpiecznie jak w domu i niezłe zjeść! Już planujemy urządzić tam rocznice ślubu - z pełnym zaufaniem oddam Pani Ani przygotowanie smacznej kolacji... POLECAM:)
01.07.2016 21:58 #Eryk 1
Pierogów jeszcze nie jadłem ale gazpacho faktycznie super ,
09.07.2016 21:18 #Gatsby
Ależ zmiana! Powstało piękne, wyrafinowane miejsce spotkań. Zapomnijmy o przeszłości. Aż ślinka cieknie, pierożki pierwsza klasa. I tacy sympatyczni kelnerzy:) I ładna pani za ladą;)
09.07.2016 21:23 #Kasia1
Budynek liczący ponad 100 lat - to jest coś. A odremontowane wnętrze - tym bardziej. Piękna sprawa. Warto zajść, przekonać się samemu i zjeść coś pysznego
09.07.2016 21:24 #TomaszM
Ale boskie pierożki!!! Wyjątkowo cienkie ciasto
26.08.2016 13:56 #Marca
Dobrze,że budynek wyremontowano,ale nie dałabym rady nic tam przełknąć,ponieważ zapamiętałam smród jaki tam był przez dziesiątki lat.Poza tym toalety w Falenicy są potrzebne,w tej chwili wiem,że jedna toaleta dobrze zakamuflowana jest na bazarze,tak,że w razie co pozostają krzaki.
28.02.2017 12:30 #licealiści
Znakomita atmosfera, fachowa i dowcipna obsługa, doskonały wybór win i piw, smaczne, domowe dania. Od początku korzystamy, innych namawiamy, szczególnie radują nas wspólne, przyjacielskie spotkania przy biesiadnym stole z różnych okazji, a i bez okazji.

67/791 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie