REKLAMA
REKLAMA

Notariusz

02.09.2014 10:54 #nicka1
znacie jakiegoś dobrego notariusza w okolicy? bardzo zalezy mi na czasie i szukam kogoś sprawdzonego
02.09.2014 11:26 #beataa11
może pani aneta sitnicka-urbaniak? ona na ul ogrodowej przyjmuje ;)
21.10.2014 17:03 #kiskon
Odsyłam - http://www.kancelaria-notarialna.net.pl/ Nie twierdzę, że najlepszy, bo tego nie wiem, ale przy naszej sprawie wszystkie formalności, papiery były załatwione zgodnie z założeniami, w zasadzie w ciągu kilku godzin.
05.01.2015 12:12 #Wojcieszek Jan
Kilka razy zdarzyło mi się gościć w kancelarii notarialnej Strona u Notariusza Kruszewskiego, za każdym razem wszystko na najwyższym poziomie, ceny w stosunku do innych notariuszy podobne, a na pewno nie wyższe.
18.05.2015 10:24 shiroineko
dobry notariusz warszawa żoliborz polecam każdemu kto szuka porady.
18.06.2015 10:14 Mandlesz
Mnie zależało, aby to był przede wszystkim dobry notariusz a nie taki, który ma dużo wolnych terminów i jest tani. Dlatego wyszłam z poszukiwaniami poza Warszawę i bardzo dobrze na tym wyszłam. Zastanów się nad tym, gdy będziesz kogoś wybierać. Z Warszawy niestety nie znam nikogo.
24.08.2015 15:13 #annaka
Tez polecam pania Sitnicka-Urbaniak. Zalatwialam z nia niezbyt optymistyczne sprawy mieszkaniowe, ale sie dobrze skonczylo cale szczescie :)
24.08.2015 15:14 #annaka
Tez polecam pania Urbaniak. Zalatwialam z nia niezbyt optymistyczne sprawy mieszkaniowe, ale sie dobrze skonczylo cale szczescie :)
06.12.2015 15:33 #magda
Wszystko zależy od tego z jakich usług chcemy korzystać. Niektórzy notariusze świadczą tylko usługi w swojej kancelarii, a inni również poza nią. Tutaj http://www.notariusz.bielsko.pl/uslugi/ na przykład jest zakres usług notariusza z Bielska. Wszystko konkretnie wymienione.
15.12.2015 21:05 malrem_pl
Jak już robicie wpis u Notariusz to i solidna firma do remontu jest Wam potrzebna a jak tak to tylko my ;-)

Kompleksowymi remontami zajmujemy się od wielu lat.
W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres usług pozwalający
zrealizować niemal każde zlecenie związane z wykończeniem lub
przebudową domu, mieszkania czy biura. Do swojej pracy
podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie.
https://www.facebook.com/malrempl
www.malrem.pl
Adrian Malesa 796 604 704
biuro@malrem.pl

Zakres usług
Remonty
Wykończanie wnętrz
Doradztwo techniczne
Malowanie
Tapetowanie
Hydraulika
Elektryka
Panele ścienne i podłogowe
Ścianki K/G
Układanie terakoty
Układanie glazury
Wyburzenia
Ocieplenie budynków
Inne
17.03.2016 15:20 mika56
Z mojej strony mogę polecić kancelarię notarialną w Bielsku-Białej, która znajduje się na ulicy Piwowarskiej 8 u tego notariusza Michała Wójtowicza, sporządzany miałam akt notarialny przy zakupie mieszkania i byłam zadowolona.
wpis modyfikowany 1 raz, 17.03.2016 15:21 
24.03.2016 16:42 #wojtek75
Ja mogę polecić Panią Szczygieł z Mostowej (obok sfery), super babka
29.04.2016 11:53 #kajukaj
kancelaria na Ogrodowej bardzo dobra. zalatwiałam swoje sprawy u Pani Anety Sitnickiej-Urbaniak, dobra specjalistka. Ceny mają dobre
04.05.2016 19:58 #DawidB
Kompetentny w centrum miasta Notariusz warszawa, trafiłem przez przypadek, ale nie żałuje.
17.06.2016 13:16 #kamol
Ewa Kuśmierowska wg mnie to bardzo dobry notariusz, kancelaria na ogrodowej, stawki niewygorowane, a bardzo rzetelnie swoje obowiazki wykonuje
17.06.2016 13:16 #lexis
Ewa Kuśmierowska wg mnie to bardzo dobry notariusz, kancelaria na ogrodowej, stawki niewygorowane, a bardzo rzetelnie swoje obowiazki wykonuje
28.08.2016 22:35 #mirek g.
kancelarię notarialną na Ochocie w Warszawie mogę polecić z kilku powodów np: profesjonalna obsługa, podziemny parking dla gości w biurowcu - http://notariusze-ochota.pl
29.08.2016 11:41 androg
A czy notariusz pomoże, jak trzeba sprawdzić, czy umowa o dzieło jest dobrze sformułowana? czy wystarczy radca prawny albo prawnik?
28.10.2016 08:27 #irka
Ja co prawda jestem z Woli ale dostałam namiary z polecenia znajomej na bardzo dobrą kancelarię www.notariuszursynow.waw.pl i po raz kolejny potwierdza się że to co z polecenia jest najlepsze. Pani notariusz Kamila Kalińska bardzo profesjonalna i potrafiąca rzeczowo wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości. U notariusza byłam pierwszy raz i nie wiadomo czemu trochę się stresowałam ale jak się okazało zupełnie bezpodstawnie.
27.02.2017 18:49 #piotrkk
przy metrze rondo daszyńskiego notariusz Sawicki polecam, bo dobre stawki, rzeczowy i bardzo przyjemny
28.02.2017 10:47 #sad
spam, spam
18.04.2017 10:49 #ilena
Czasami zachodzi taka potrzeba, że niestety trzeba pozałatwiać pewne formalności, których nie da się w żaden sposób obejść. Korzystałam z usług Kancelarii Notarialnej Cejrowska w Tczewie. Bardzo szybko załatwiła moją sprawę, także jestem zadowolona.

36/768 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie