REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Nocny Klub na spotkanie w interesach

# zorro99

30.09.2015 13:54

Doradźcie jakieś miejsce z klasa na spotkanie w interesach ale z "dobrym" tylko bezpiecznym relaksem
Jakis striptiz czy cos takiego

# Biznesowy

15.06.2016 16:59

Fajne spotkania biznesowe robią się w momencie kiedy wybierasz inne miejsce na to spotkanie niż zwykle jakaś sala czy gabinet. Ostatnio zostałem zaproszony na spotkanie do klubu New Orleans. Nie spodziewałem się czegoś takiego, ale muszę powiedzieć oryginalny pomysł. Zjedliśmy pyszną kolację, przeszliśmy do interesów a potem korzystaliśmy z pokazów. Wspaniały wieczór.
http://neworleans.pl/en/?nkpage=5

# Loonn

25.10.2016 13:32

Ja byłem w New Orleans z kolegami, przyznaje że fajny klub, mają restauracje i pokoje vip, także takie spotkanie z pewnością będzie udane :) www.neworleans.pl

REKLAMA

# Oleg

31.10.2016 12:13

Przyznaje że byłem w New Orleans na spotkaniu biznesowym, kontrahent mnie zaprosił. Byłem dość zdziwiony bo jeszcze nigdy w takich miejscach nie załatwiałem interesów, ale mają to świetnie przemyślane, pokoje VIP gdzie można załatwić interesy, porozmawiać spokojnie, a potem przy barze świętować udane biznesy ;) www.neworleans.pl

# rarek

27.10.2017 13:26

Zgadzam się. Nie tak dawno temu byłem tam na spotkaniu i wszystko poszło naprawdę dobrze.

# syfiasssta reklama

27.10.2017 13:27

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,, ,,

REKLAMA

# Jankes

28.04.2021 10:31

Jak ktoś za bardzo popije na takim spotkaniu, a na drugi dzień musi normalnie funkcjonować to może w Warszawie zadzwonić po https://www.medycznydetox.pl/, oni zajmują się skutecznym odtruwaniem alkoholowym, przy ich wsparciu szybko wraca się do formy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024