REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

09.12.2014 08:47 #lutek
Ciekawe czy burr-mistrz dalej chce budoać szpital dla Białołęki w Legionowie,dlatego dostał tyle głosów ze tak fajnie rozwiązuje nasze problemy-śmiechu warte
09.12.2014 08:49 #gość
O proszę. A tu dopiero co przed wyborami pochlebcy PO na forum pisali, że z super przychodnia i że z dziećmi z gorączką będzie gdzie iść.
A tu kiszka i trzeba nadal na Pragę albo do szpitala jeździć.

Swoją drogą przed wyborami jakoś nie było tych "złych" publikacji. Ręce opadają.
09.12.2014 08:50 #Nowak
Chcę podkreślić jeszcze jedną sprawę. Niektórym nie chce się stać w kolejkach w ciągu dnia, dlatego wieczorem albo w nocy udają się na wizytę. Nie od tego jest nocna pomoc lekarska, która ma służyć w przypadkach nagłych zachorowań - mówi Jerzy Szewczyk.

Panie dyrektorze. Nie chodzi o to, że się nie chce, tylko ludzie nie mają na to czasu. Przychodnia powinna działać tak, żeby nie było kolejek.
09.12.2014 10:27 #Lala
Prywatne przychodnie zapraszają - a nawet przyjedzie lekarz do domu o każdej porze dnia i nocy -a wy tylko chcecie za darmo
09.12.2014 15:06 #niu
Lalunia.............nie każdego stać na prywatną opiekę medyczną! Po to płacimy podatki, by korzystać "za darmo" (O_____o) wg Ciebie z przychodni!!! Komentarz Twój jest chyba jakąś paranoją........
09.12.2014 18:57 #placeBialoleka
#Lala napisał(a) 09.12.2014 10:27

Prywatne przychodnie zapraszają - a nawet przyjedzie lekarz do domu o każdej porze dnia i nocy -a wy tylko chcecie za darmo
Za darmo? Dobrze się czujesz?
09.12.2014 20:34 #toja
Czułam, że tak będzie. Jak zwykle coś się zaczyna robić i nie kończy. Mam wrażenie, że dyrekcji Przychodni nie zależy na prawidłowym działaniu tej Przychodni.
09.12.2014 21:58 #imb4interpelacje4lata
16 osób w nocy to bardzo dużo?? Hehehe kto to pisał?? Na pradze pięć lat temu miałem tyle osób przed sobą o godzinie 21tylko jeden lekarz był o 24 wyszedłem a tu 16 na całą noc piszecie że oblegane... To jak będzie 30 osób chorych na 100tyś. Mieszkańców podczas jednego dyżuru to chyba armagedon będzie :-) dajcie już spokój z ciśnięciem po tych co coś zrobili.. jak Hanka metro otworzy to bedziecie pisać że zła ta Hanka bo metro wolno jeździ? Weźcie się za tych co przez cztery lata cztery interpelacje napisali.. 4lataPracy=4Pisma. Szok naprawdę można tak? Można bo to IMB :-) a przed wyborami najgłośniej krzyczą i zbierają podpisy pod jakiś szpital..
09.12.2014 22:15 #kaszanka
Pan kierownik przychodni powinien byc zwolniony
kolejka = złe zarządzanie
po co trzymac kierownika, który źle zarządza
09.12.2014 22:20 #nfzecik
Jestem za! Kierownik do golenia! Złe zarządzanie= utrata stanowiska..
10.12.2014 00:15 #ggg
Co do minusów: drzwi w nocy są zamknięte, trzeba dzwonić i poinformować pana portiera w jakiej sprawie się chce wejść
10.12.2014 10:55 #imb4interpelacje4lata
NFZ I WSZYSTKO JASNE
10.12.2014 14:00 #Lata
Dziecko dostało gorączki i od razu do lekarza...buhahahhah . Jest coś takiego jak specyfik na obniżenie gorączki , która to chorobą od razu nie jest. Piecioro takich mamusiek i kolejka murowana.
10.12.2014 20:33 #kaszanka
16 osób na dyżur od 18 do 8 - czyli na 14 godzin
zagadka ilu pacjentów na godzinę przyjmuje lekarz NPL na Milenijnej?
12.12.2014 00:43 #imb4interpelacje4lata
Dramat nfz to dramat najpierw trzeba ich wyleczyć..
14.12.2014 11:20 #kris
W dniu wczorajszym byłem zmuszony skorzystać z tej wątpliwej jakości usługi. Lekarz nawet na mnie nie popatrzył, nie zbadał, nie interesował się szczegółami gdzie mam ostry ból. NIC. Od razu wypisał skierowanie do szpitala...
14.12.2014 22:37 #Sara
Lala...nikt nie chodzi za darmo, wkońcu płacimy ogromne składki.
Wolałabym nie płacić składek i od czasu do czasu chodzić prywatnie do lekarza.
Pewnie i tak lepiej bym na tym wyszła.
15.12.2014 10:32 #lancet
Ludzie ogarnijcie się! Jeszcze trochę, a będziecie chcieli, żeby w nocy przyjmował onkolog, ginekolog, okulista, psychiatra itp itd. Jeżeli dzieciak ma gorączkę to jedzie się na SOR, który jest czynny 24h. A jak wam się nie podoba to przestańcie głosować na PO. Nie wiem czy wiecie, ale od 01.01.2015 do okulisty i dermatologa będzie potrzebne skierowanie!! Pakiet onkologiczny wydłuży kolejki, a wy się czepiacie NPL.
16.12.2014 14:32 #ZuziaLalkaNieduża
W pierwszych dniach działania pomocy potrzebowałam pilnie recepty na lek związany z poważną infekcją osoby chorej na nowotwór. Chodziło o przepisanie w sumie tego samego leku, który dostała od swojego lekarza, tylko w formie czopków, a nie tabletek, bo nie była już w stanie nic łykać. W Legionowie była ogromna kolejna, a liczyła się każda godzina, więc zadzwoniłam na Milenijną, żeby dowiedzieć się, czy w ogóle ktoś nam tam pomoże. Pani, która odebrała telefon była uprzejma, kazała chwilkę poczekać, by mogła skonsultować to z lekarzem, po czym powiedziała, że mogę przyjechać.
Niemal w tym samym czasie, ktoś przepuścił nas w kolejce w Legionowie i w końcu pomoc z Milenijnej nie była potrzebna, ale chciałam podać ten dobry przykład. Wiem z własnego przykładu, że personel medyczny bywa baaardzo różny. I zgadzam się, że należy naświetlać złe sytuacje. Ale warto też opowiadać o dobrych, choćby po to, by ocalić choć maleńką wiarę w ludzi.
07.01.2015 22:09 #JMJ
Po co jest ta nocna pomoc? Po to, że można było się POlansować przed wyborami samorządowymi ;)
27.01.2015 00:24 #imb4interpelacje4lata
IMBecyle szpital przed wyborami robili a mało Komu powiedzieli że przez 4 lata 4 pisma w sprawie mieszkańców napisali przez 4 LATA!!! Dramat do roboty a nie na forach siedzicie!!! Do ROBOTY "PRACUSIE"!!!
03.03.2017 10:50 odessa
Jak potrzeba jest wybrać się do pediatry to zazwyczaj go nie ma.. na szczęście jest taki obiekt jak szpital medicover z oddziałem pediatria i chirurgia dziecięcia. Więcej informacji można przeczytać na ich stronie lub zadzwonić do informacji szpitala. Bardzo dużym plusem jest fakt, że można zostać przy dziecku o każdej porze.

104/6350 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie