REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# lutek

09.12.2014 08:47

Ciekawe czy burr-mistrz dalej chce budoać szpital dla Białołęki w Legionowie,dlatego dostał tyle głosów ze tak fajnie rozwiązuje nasze problemy-śmiechu warte

# gość

09.12.2014 08:49

O proszę. A tu dopiero co przed wyborami pochlebcy PO na forum pisali, że z super przychodnia i że z dziećmi z gorączką będzie gdzie iść.
A tu kiszka i trzeba nadal na Pragę albo do szpitala jeździć.
Swoją drogą przed wyborami jakoś nie było tych "złych" publikacji. Ręce opadają.

# Nowak

09.12.2014 08:50

Chcę podkreślić jeszcze jedną sprawę. Niektórym nie chce się stać w kolejkach w ciągu dnia, dlatego wieczorem albo w nocy udają się na wizytę. Nie od tego jest nocna pomoc lekarska, która ma służyć w przypadkach nagłych zachorowań - mówi Jerzy Szewczyk.
Panie dyrektorze. Nie chodzi o to, że się nie chce, tylko ludzie nie mają na to czasu. Przychodnia powinna działać tak, żeby nie było kolejek.

REKLAMA

# Lala

09.12.2014 10:27

Prywatne przychodnie zapraszają - a nawet przyjedzie lekarz do domu o każdej porze dnia i nocy -a wy tylko chcecie za darmo

# niu

09.12.2014 15:06

Lalunia.............nie każdego stać na prywatną opiekę medyczną! Po to płacimy podatki, by korzystać "za darmo" (O_____o) wg Ciebie z przychodni!!! Komentarz Twój jest chyba jakąś paranoją........

# placeBialoleka

09.12.2014 18:57

#Lala napisał(a) 09.12.2014 10:27
Prywatne przychodnie zapraszają - a nawet przyjedzie lekarz do domu o każdej porze dnia i nocy -a wy tylko chcecie za darmo
Za darmo? Dobrze się czujesz?

REKLAMA

# toja

09.12.2014 20:34

Czułam, że tak będzie. Jak zwykle coś się zaczyna robić i nie kończy. Mam wrażenie, że dyrekcji Przychodni nie zależy na prawidłowym działaniu tej Przychodni.

# imb4interpelacje4lata

09.12.2014 21:58

16 osób w nocy to bardzo dużo?? Hehehe kto to pisał?? Na pradze pięć lat temu miałem tyle osób przed sobą o godzinie 21tylko jeden lekarz był o 24 wyszedłem a tu 16 na całą noc piszecie że oblegane... To jak będzie 30 osób chorych na 100tyś. Mieszkańców podczas jednego dyżuru to chyba armagedon będzie :-) dajcie już spokój z ciśnięciem po tych co coś zrobili.. jak Hanka metro otworzy to bedziecie pisać że zła ta Hanka bo metro wolno jeździ? Weźcie się za tych co przez cztery lata cztery interpelacje napisali.. 4lataPracy=4Pisma. Szok naprawdę można tak? Można bo to IMB :-) a przed wyborami najgłośniej krzyczą i zbierają podpisy pod jakiś szpital..

# kaszanka

09.12.2014 22:15

Pan kierownik przychodni powinien byc zwolniony
kolejka = złe zarządzanie
po co trzymac kierownika, który źle zarządza

REKLAMA

# nfzecik

09.12.2014 22:20

Jestem za! Kierownik do golenia! Złe zarządzanie= utrata stanowiska..

# ggg

10.12.2014 00:15

Co do minusów: drzwi w nocy są zamknięte, trzeba dzwonić i poinformować pana portiera w jakiej sprawie się chce wejść

# imb4interpelacje4lata

10.12.2014 10:55

NFZ I WSZYSTKO JASNE

REKLAMA

# Lata

10.12.2014 14:00

Dziecko dostało gorączki i od razu do lekarza...buhahahhah . Jest coś takiego jak specyfik na obniżenie gorączki , która to chorobą od razu nie jest. Piecioro takich mamusiek i kolejka murowana.

# kaszanka

10.12.2014 20:33

16 osób na dyżur od 18 do 8 - czyli na 14 godzin
zagadka ilu pacjentów na godzinę przyjmuje lekarz NPL na Milenijnej?

# imb4interpelacje4lata

12.12.2014 00:43

Dramat nfz to dramat najpierw trzeba ich wyleczyć..

REKLAMA

# kris

14.12.2014 11:20

W dniu wczorajszym byłem zmuszony skorzystać z tej wątpliwej jakości usługi. Lekarz nawet na mnie nie popatrzył, nie zbadał, nie interesował się szczegółami gdzie mam ostry ból. NIC. Od razu wypisał skierowanie do szpitala...

# Sara

14.12.2014 22:37

Lala...nikt nie chodzi za darmo, wkońcu płacimy ogromne składki.
Wolałabym nie płacić składek i od czasu do czasu chodzić prywatnie do lekarza.
Pewnie i tak lepiej bym na tym wyszła.

# lancet

15.12.2014 10:32

Ludzie ogarnijcie się! Jeszcze trochę, a będziecie chcieli, żeby w nocy przyjmował onkolog, ginekolog, okulista, psychiatra itp itd. Jeżeli dzieciak ma gorączkę to jedzie się na SOR, który jest czynny 24h. A jak wam się nie podoba to przestańcie głosować na PO. Nie wiem czy wiecie, ale od 01.01.2015 do okulisty i dermatologa będzie potrzebne skierowanie!! Pakiet onkologiczny wydłuży kolejki, a wy się czepiacie NPL.

REKLAMA

# ZuziaLalkaNieduża

16.12.2014 14:32

W pierwszych dniach działania pomocy potrzebowałam pilnie recepty na lek związany z poważną infekcją osoby chorej na nowotwór. Chodziło o przepisanie w sumie tego samego leku, który dostała od swojego lekarza, tylko w formie czopków, a nie tabletek, bo nie była już w stanie nic łykać. W Legionowie była ogromna kolejna, a liczyła się każda godzina, więc zadzwoniłam na Milenijną, żeby dowiedzieć się, czy w ogóle ktoś nam tam pomoże. Pani, która odebrała telefon była uprzejma, kazała chwilkę poczekać, by mogła skonsultować to z lekarzem, po czym powiedziała, że mogę przyjechać.
Niemal w tym samym czasie, ktoś przepuścił nas w kolejce w Legionowie i w końcu pomoc z Milenijnej nie była potrzebna, ale chciałam podać ten dobry przykład. Wiem z własnego przykładu, że personel medyczny bywa baaardzo różny. I zgadzam się, że należy naświetlać złe sytuacje. Ale warto też opowiadać o dobrych, choćby po to, by ocalić choć maleńką wiarę w ludzi.

# JMJ

07.01.2015 22:09

Po co jest ta nocna pomoc? Po to, że można było się POlansować przed wyborami samorządowymi ;)

# imb4interpelacje4lata

27.01.2015 00:24

IMBecyle szpital przed wyborami robili a mało Komu powiedzieli że przez 4 lata 4 pisma w sprawie mieszkańców napisali przez 4 LATA!!! Dramat do roboty a nie na forach siedzicie!!! Do ROBOTY "PRACUSIE"!!!

REKLAMA

 odessa

03.03.2017 10:50

Jak potrzeba jest wybrać się do pediatry to zazwyczaj go nie ma.. na szczęście jest taki obiekt jak szpital medicover z oddziałem pediatria i chirurgia dziecięcia. Więcej informacji można przeczytać na ich stronie lub zadzwonić do informacji szpitala. Bardzo dużym plusem jest fakt, że można zostać przy dziecku o każdej porze.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy