REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Wawel

25.09.2017 11:50

Zaraz obok jest też wyjątkowe zabytkowe osiedle potocznie zwane Pięciochatki.

# Sąsiadka z Bema

27.09.2017 09:56

Czy ktoś z Państwa wie, gdzie konkretnie napisać, żeby to oprotestowac? Jak wyglądają takie konsultacje społeczne, bo mieszkamy nieopodal i nikt nic na ten temat nie słyszał.

# Wolski Wolak

27.09.2017 11:10

Myślę, że to dobra lokalizacja. Bezdomni swoim zaniedbanym wyglądem całkiem dobrze dopasowują się do zaniedbanych budowli dawnej gazowni. Nie widać tu kontrastu. Nowoczesne centrum EXPO XXII nie pasuje do zbiorników...

REKLAMA

# Wolazmian

29.09.2017 13:40

Jak to dobrze, moi drodzy, że bezdomni nie mają dostępu do neta, w szczególności do tej, alarmującej informacji. Już wstępna wzmianka o "prima aprilis" pokazuje, w jakim duchu jest dalsza treść. Miejsce bezdomnych jest na ULICY, prawda? A najlepiej w czwartym wymiarze. To już nie są ludzie. Tak właśnie postępuje np. reżim rosyjski, odczłowieczając współobywateli. Potem mogą już wysłać ich do łagrów, sponiewierać, zabić. Nie mają prawa do podstawowych udogodnień - dachu nad głową, ciepłej wody i minimum poczucia bezpieczeństwa. Nic mnie nie obchodzi, jakie złe zdarzenia umiejscowiły ich poza waszym nawiasem. Pamiętajcie o tym wy, PORZĄDNI chrześcijanie, którzy dziś będziecie spać w ciepłych łóżkach, wymyci, pachnący i najedzeni, że Oni też tacy kiedyś byli. A Wy możecie kiedyś znaleźć się między Nimi.
Serdecznie pozdrawiam.

# g4ret

30.11.2017 11:28

Materiały które wykorzystujemy zapewniają najwyższą jakość wykonania budowy domu. Zapewniamy doradztwo dla naszych klientów oraz terminową realizację. http://roslandomdesign.pl/

# syfiasta reklamaa

30.11.2017 13:13

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

REKLAMA

# Mieszkanka osiedla

06.01.2018 12:26

Jak ktoś tu nie mieszka w okolicy to jest bardzo dobroduszny i "mądry"! Ja jestem mieszkanka osiedla pięciolatek i nie dość, że władze nic nie robią żeby poprawić jakość życia w tych okolicach to jeszcze utrudniają to życie! Proszę sobie wyobrazić, że to Wy chodzicie i wasze dzieci codziennie ze szkoły obok takiej noclegowni a już widzę jak jesteście wniebowzięci! Napewno jest wiele miejsc które bardziej by się na taki obiekt nadawały. Ale władze chyba się uwzięły na naszą okolicę i mają nas gdzieś! Apeluje o rozsądek i zapoznanie się z problemami z którymi borykają się mieszkańcy Woli którzy płacą przeciez wysokie czynsze i podatki a nie mogą się nawet doczekać żadnych remontów ani naprawienia drogi dojazdowej dodatkowo permanentnie zastawianej przez parkujących z Expo!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe