REKLAMA
REKLAMA

Noclegi w Gdańsku

18.08.2016 08:37 #gotre
hej ! czy macie sprawdzone jakieś noclegi w Gdańsku ? coś na studencką kieszeń
18.08.2016 11:29 #kkk3
Gdańsk do najtańszych miast nie należy Hotele i hostele są dosyc drogie. Proponowałabym raczej zarezerwować sobie jakiś wygodny apartament. Jest to o wiele tańsza opcja, szczegolnei jeśli jedziecie grupką. Wtedy koszt dzieli się na kilka osob.

My w tym roku na wakacjach rezerwowaliśmy noclegi na tej stronie:
http://www.dhapartamenty.pl/
Jest tutaj sporo fajnych mieszkań w centrum Gdańska.
24.08.2016 09:23 #odyn
#gotre napisał(a) 18.08.2016 08:37

hej ! czy macie sprawdzone jakieś noclegi w Gdańsku ? coś na studencką kieszeń
Najlepiej szukać przez wyszukiwarki typu BookApart czy booking, łatwo wtedy porównać ceny :)
12.04.2017 22:13 #klaudia1
Warto sobie sprawdzić ten hotel gdańsk. Miejsce naprawdę warte uwagi. Lokalizacja jest przede wszystkim bardzo dobra, a to niewątpliwie jest duży plus. Poza tym ceny są ok i jedzenie jest smaczne.
13.04.2017 00:58 miodot
Mogę polecić Grand Hostel, ale czasami i na AirBnB coś super się trafi w Gd.
25.04.2017 15:00 #ygi
#odyn napisał(a) 24.08.2016 09:23

Najlepiej szukać przez wyszukiwarki typu BookApart czy booking, łatwo wtedy porównać ceny :)
Zgadzam się :)
26.05.2017 12:12 #essie
Z tym Bookapartem to całkiem niezły pomysł.
22.06.2017 02:33 #angie
Bookapart ma niezłą bazę noclegów więc coś się na pewno znajdzie ;)
22.07.2017 14:25 #joulie
poszukaj na Bookaparcie ;)
26.09.2017 15:24 #beatricce
Ja akurat korzystałam z tego apartamentu. Byłam bardzo zadowolona.
27.09.2017 09:13 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
30.10.2017 16:28 #dolly
#beatricce napisał(a) 26.09.2017 15:24

Ja akurat korzystałam z tego apartamentu. Byłam bardzo zadowolona.
Wygląda całkiem fajnie.
30.10.2017 20:02 #Volturia
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
14.11.2017 08:31 medycznyrzeszow
Jeśli szukasz apartamentu to zajrzyj tutaj: http://rentapartments.eu mają oferty z Warszawy i z wielu innych miast, można im zaufać, mi udało się zarezerwować super miejscówkę w cenie jaką podają na stronie.
14.11.2017 14:53 #blackoboo
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

168/2701 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

3-pokojowe sprzedam
 BEMOWO IV SPRZEDAM 3 POKOJE 65,5 M2 X PIĘTRO ROZKŁADOWE SŁONECZNE DOGODNA KOMUNIKACJA 380.000 ZŁ TEL. 501-319-177

Kursy, szkolenia
 Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego angielskiego? Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się zagranicą? Twój pracodawca w Polsce chce żebyś lepiej mówiła po angielsku? Jeśli nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne to przetestuj metodę dającą praktycznie 100% SATYSFAKCJI. Na pewno zdarzyło Ci się rozmawiać z kimś w obcym języku i "zgadywać" z kontekstu, o czym jest rozmowa. Ale w pracy, jak zadzwoni do Ciebie szef lub klient, nie będzie już czasu na zgadywanie. Musisz dobrze rozumieć i poprawnie mówić po angielsku. Dlatego skorzystaj z metody, która ćwiczy rozumienie ze słuchu i angażuje wzrok. Jolanta Mój telefon: 575 249 030 Jeśli masz pytania, napisz: joanna@angielski-skype.pl

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajme miejsce na motocykl w garazu Wroclawska 21 tel. 22-638-69-39

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie