REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Noclegi Mrągowo

02.02.2019 13:52 #Aki
Dzień dobry!
Chciałem zaprezentować Wam, ciekawe miejsce, przeznaczone na wypoczynek blisko przyrody i jeziora.
Są to moje rodzinne strony. Przepięknie wyglądają tam wschody słońca oraz droga mleczna.

Zdalna praca z widokiem na jezioro Czos, to brzmi ciekawie:) Nieopodal kompleks pomostów z widokiem na gwieździste niebo, które jest w obecnych czasach rarytasem.
Link do strony:

Noclegi Mrągowo
02.02.2019 18:00 #ostryga
super, świetna historia, książkę o tym napisz jak kiepska firma zleca reklamę na darmowym portalu
14.05.2019 13:54 #Marcin202
Skoro o noclegach mowa, ja aktualnie szukam niedrogiego noclegu nieopodal lotniska w Modlinie. Ewentualnie może być centrum, bo ostatecznie można skorzystać z takiego połącz...do Modlina.

146/3623 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 Sprzedam. Toyota Verso 2,0; diesel; 2009; 162444 km. 7 miejscowy; Bordowy-metalik. Uszanowany. Sprawny technicznie. Badanie do 10.04.2020 r. Dwa komplety kół. Koło dojazdowe; Cena: 29.900 zł. Tel. 508-385-718

Zdrowie i Uroda
 Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski zaprasza na zajęcia: NORDIC WALKING dla seniorów Od KWIETNIA do LISTOPADA z przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu. GRAFIK: WTORKI - godz. 9.30 - Dolina Służewiecka - zbiórka przed domkiem literackim S.D.K. PIĄTKI - godz. 12.00 - Królikarnia - zbiórka przy wejściu głównym do Parku (brama) vis a vis ul. Woronicza PIĄTEK - godz. 13.30 - Pola Mokotowskie - zbiórka przy parkingu od ul. Batorego ZAJĘCIA BEZPŁATNE Zapewniamy kijki Zapisy pod numerem telefonu - 733-412-477 Ilość miejsc ograniczona

Kupię mieszkanie
 Bezpośrednio kupię nieruchomość na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Sopotu, Gdyni, z możliwością adaptacji bądź do generalnego remontu. Interesują mnie nieruchomości z lokatorami, również sprzedaż udziału. Zapraszam do kontaktu 792 401 501

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA