REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nocleg

12.10.2016 09:08 #Wisława
Szukam wygodnego i niedrogiego noclegu, najlepiej w centrum. Ma ktoś coś sprawdzonego?
13.10.2016 08:20 #Arron2
Sprawdź tutaj. W zależności od potrzeby masz albo hostel, albo apartament. A do centrum jest stamtąd naprawdę blisko.
20.10.2016 01:37 #Hela
W Warszawie można zamieszkać na kilka dni w wielu hotelach, albo w apartamentach na krótkoterminowy wynajem w http://www.apartamenty-magnolie.pl/
20.10.2016 15:13 margaretka
O, dołączę się do pytania. Jadę do Warszawy na kilka dni i szukam noclegu, najlepiej hotel. I przy okazji może też polecicie mi jakąś wypożyczalnię aut. Szukam w wyszukiwarce warszawa wypożyczalnia samochodów, ale dużo tych firm i nie wiem, na którą się zdecydować...
15.02.2017 08:52 nataliarw
Jeśli będziesz szukał kiedyś noclegu w Katowicach to mogę Ci polecić te pokoje: Mariacka13
REKLAMA
15.02.2017 15:00 #liqee
popatrz na bookaparcie, mają sporą bazę noclegów
09.04.2017 12:38 #OlivierG
Ja też najczęściej szukam noclegów na Bookaparcie, akurat jeśli chodzi o Warszawę to mają sporą fajną bazę.
25.04.2017 15:05 #romi
#OlivierG napisał(a) 09.04.2017 12:38

Ja też najczęściej szukam noclegów na Bookaparcie, akurat jeśli chodzi o Warszawę to mają sporą fajną bazę.
Lubię Bookapart, mają całkiem fajną aplikację i łatwo z niej rezerwować noclegi :)
09.05.2017 10:48 #jaktos
Tutaj macie namiary - http://www.hphotel.pl/
Świetne miejsce, z bardzo dobrymi warunkami i wysokim standardem. W zasadzie wszystko macie tam perfekcyjnie dopieszczone. Smaczna kuchnia, ciekawe warunki - w praktyce jednak wiele zależy po prostu od tego, jakie macie oczekiwania. Ogólnie miejsce raczej pod wymagającego klienta, więc każdy będzie zadowolony.
09.05.2017 11:08 red_lollipop
Może spróbuj na Couchsurfingu? Tam możesz znaleźć darmowy nocleg u pomocnych ludzi.
26.05.2017 11:49 #moliera
Zerknij na Bookapart, mają fajną bazę.
11.07.2017 12:13 #mensah
Apartamenty Solatium znajdują się w centrum, mają wysoki standard, a przy tym są bardzo komfortowe. Ze swojej strony polecam.
19.07.2017 07:18 elabarbara
Warto skorzystać ze strony Rentiv- https://rentiv.com możesz dać ogłoszenie że szukasz noclegu wyszczególnisz gdzie itd. a oni już wyszukają odpowiednią ofertę najmu dla ciebie. Strona działa w obie strony dla wynajmującego i szukającego. Bardzo fajna opcja 2 w 1 :)
22.07.2017 13:51 #joulie
poszukaj też na Bookaparcie
16.08.2017 17:02 ewkaa
Zobaczcie sobie apartamenty na stronie https://www.warsaw4you.com, można wybrać sobie dogodną lokalizację, mieszkania znajdują się w centrum miasta, także wszędzie jest blisko, można spokojnie zwiedzać miasto. Według mnie to lepsze rozwiązanie, niż hotel czy hostel, jak wybieracie się na wyjazd większą grupą, to wynajęcie apartamentu jest dobrą opcją, my zawsze korzystamy i nigdy nie żałowaliśmy. Najważniejsze jest to, żeby wybrać dobrą lokalizację i żeby ceny były w miarę przystępne, jak podróżuje się samochodem, to trzeba zwracać uwagę również na to, czy niedaleko jest strzeżony parking.
REKLAMA
26.09.2017 15:07 #carlys
Proponuję zarezerwować jakiś fajny apartament, teraz są przystępne cenowo, a na bookaparcie czy bookingu jest ich sporo.
27.09.2017 09:15 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
30.10.2017 16:17 #nancyy
#carlys napisał(a) 26.09.2017 15:07

Proponuję zarezerwować jakiś fajny apartament, teraz są przystępne cenowo, a na bookaparcie czy bookingu jest ich sporo.
Apartamenty to jedna z najfajniejszych i najciekawszych opcji
30.10.2017 20:03 #Volturia
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
25.11.2017 21:23 #iw0nna

Wydaje mi się, że akurat apartamenty to bardzo dobra opcja.
26.11.2017 12:33 #Branic.hu.jecki
18.12.2017 00:39 #mikkie

To chyba najprostsza opcja :)
19.12.2017 19:37 #Syfiasta reklama a
05.03.2018 13:30 #margoti
Ja też całkiem często wybieram Bookapart, jestem zadowolona z tej strony.
31.10.2018 18:48 jjusti18
A ja szukam noclegu dla siebie we Wrocławiu. Macie jakieś propozycje? Od jednej osoby słyszałam, że mam sobie zajrzeć na stronę https://www.071.pl/ . Ponoć to świetna wyszukiwarka i dzięki niej znajdę coś odpowiedniego. Jeszcze z niej nie korzystałam, ale chyba ją wypróbuję.
13.05.2019 10:28 #kasznik
Dzięki za te podpowiedzi. Ja wprawdzie szukam czegoś bliżej lotniska w Modlinie, ale w sumie zawsze mogę przenocować w centrum, a do Modlina dojechać taksówką lub tego rodzaju połączeniem.

849/3812 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Odkupię udziały otrzymane w spadku / z dziedziczenia / z problematycznymi udziałowcami / problemami prawnymi. Może być do remontu, zadłużone, z kredytem itp. Skontaktuj się z nami: Tel: 571-360-354 www.citihaus.pl

Grunt sprzedam
 Dearest Esteems, We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with maximum satisfaction,maximum risk free. Do not miss this opportunity. Join the most trusted financial institution and secure a legitimate financial empowerment to add meaning to your life/business. Contact Dr. James Eric Firm via Email: fastloanoffer34@gmail.com Best Regards, Dr. James Eric. Executive Investment Consultant./Mediator/Facilitator

Dam pracę
 Międzynarodowa Firma, której siedziba mieści się w Łomiankach k/Warszawy od ponad 20 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i wykonywania instalacji elektrycznych. Cenią sobie profesjonalizm i szukają rzetelnych osób do swojego zespołu na stanowisko: Monter Elektryk praca stacjonarna w Łomiankach k/Warszawy dla osoby z niepełnosprawnością Podstawowe obowiązki: - montaż rozdzielni elektrycznych, - montaż instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@obpon.pl Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl Pełna treść ogłoszenia: https://www.obpon.pl/article/202628/show.html

Dom i ogród
 OKNA NAPRAWY I SERWIS 787-793-700

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA