REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nocleg w Krakowie

30.03.2016 03:05 liwia
Wybieram się niedługo do Krakowa, może polecicie jakiś nocleg blisko centrum? Wybieram się ze znajomymi, także interesują nas głównie apartamenty.
30.03.2016 23:58 ewkaa
Zobacz sobie stronę Aurory, mają apartamenty 1-pokojowe, 2-pokojowe i 3-pokojowe w dobrych cenach. Są zlokalizowane blisko centrum na ul. Kazimierza Wielkiego 34. Kiedyś nocowałam za znajomymi w tego typu apartamencie, to dobre rozwiązanie, jak jedzie się w większej grupie.
31.03.2016 19:31 nika27
Najlepiej skorzystać z oferty http://www.go2cracow.pl/ ponieważ nie tylko zarezerwują odpowiedni hotel, ale także zorganizują cały pobyt, aby było naprawdę miło i przede wszystkim ciekawie.
12.05.2016 10:41 julia_m
Również szukam
27.07.2016 20:01 #Freszka
Ja zdecydowanie polecam Best western efekt express - kawałek od centrum, ale z bardzo fajnym dojazdem. Cenowo - super, trzymają jakość, ogólnie jak na krakowskie warunki jakość/cena wypada super - hotel nowy, to też in plus
28.07.2016 19:33 #bombek
jeżeli chodzi o noclegi w Krakowie to cały ta rodzin Best Western jest godna polecenia, ja akurat najbardziej lubię Best Western Premier i przy pobytach w Krakowie tam się z reguły zatrzymuję, za każdym razem z pobytu byłem zadowolony, standard wysoki, obsługa bardzo miła i pomocna i dobre mają jedzenie do tego mnie tam więcej nie trzeba
18.02.2017 23:16 #tosiekkk
poszukaj na bookaparcie, mają sporą bazę
22.02.2017 16:13 #nikkita
#tosiekkk napisał(a) 18.02.2017 23:16

poszukaj na bookaparcie, mają sporą bazę
w sumie to dobry pomysł, na bookaparcie zawsze można znaleźć coś w dobrej cenie
14.03.2017 13:29 #wiktorrr
ja korzystam głównie z portali rezerwacyjnych - bookapart i booking
20.03.2017 13:42 Magda Mol
Ja z kolei zwykle dostaję dobre namiary od znajomych,
tak jak w przypadku noclegów tutaj w Łodzi na Piotrowskiej.
Idealne miejsce, z klimatem, niepowtarzalnie zaprojektowane,
dla miłośników kina wprost wymarzone, żeby wziąć tam pokój.
Każdy jest inny, każdy inspirowany innym hitem kinowym.
Ja poluję na "Czterech pancernych..." na Majówkę.
24.03.2017 14:08 nataliarw
Spróbuj poszukać przez booking i posortuj sobie według cen albo opinii, jak wolisz :) Ja znajduje tam co chwilę naprawde ciekawe hostele, jak np. ten hostel z Katowic.

20/294 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie