REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Niesamowitej jakości meble francuskie

19.08.2016 19:03 #mam22a
Szukacie ładnych mebli do swojego domu czy mieszkania ? Jeśli tak, to koniecznie zaglądnijcie do najnowszej oferty sklepu Indigo Decor w której możecie zobaczyć meble francuskie niesamowitej jakości, mój kuzyn je zakupił, prezentują się wyśmienicie, jakość rewelacyjna !
08.03.2017 15:52 #Józia3
Dzięki za info :) Rzeczywiście prezentują się całkiem sympatycznie :D
10.03.2017 12:19 #Kuska
A co powiesz o tych tych meblach? Żadna sieciówka, porządna stolarnia.
10.03.2017 13:27 #sad
spam, spam

552/2019 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Wykonujemy kompleksowe renowacje mebli, antyków a także zmiany stylu mebli współczesnych. W zakresie rekonstrukcji ubytków, odnawiania powierzchni, wymiany forniru, odswiezania, napraw stolarskich. Postarzamy meble, patynujemy, malujemy, przecieramy w stylu Shabby Chic i szwedzkim. Mamy ponad 30 lat doswiadczenia w renowacji i wiele odnowionych lub postarzonych mebli, także b. cennych antyków. Używamy wyłącznie sprawdzonych i uznawanych w renowatorstwie i konserwacji antyków metod i sposobów, prace wymagajace ostrożności i precyzji wykonujemy ręcznie, bez użycia maszyn niszczących patynę mebla (jesli jest wymog jej zachowania). Politurujemy za pomocą tamponu wyłącznie naturalnymi politurami z szelaku. Naprawiamy forniry i elementy stolarki. Używamy wyłącznie profesjonalnych klejów, chemii i materiałów. Malujemy, zdobimy i przecieramy również wspolczesne meble nadając im modny styl nowoczesny lub np. XVIII -to wieczny. Zapraszam serdecznie Grzegorz Kaczyński Stalowa 4 600813497

Zdrowie i Uroda
 MASAŻE KRĘGOSŁUPA (BEMOWO 530 878 844) - Dojazd do Pacjenta Fachowe masaże kręgosłupa z dojazdem do domu pacjenta. Wizyty domowe codziennie (Niedziele i Święta) www.vitamasaz.pl po wcześniejszym umówieniu wizyty. Wykonam: masaż klasyczny,po porodzie,prenatalny,leczniczy,kręgosłupa,sportowy. Wieloletnie doświadczenie I skuteczność . Rezerwacja tel. 530 878 844 Dyplomowany terapeuta/masażysta

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Skup Aut Warszawa rok od 2000r TOYOTA AUDI BMW MERCEDES KAŻDY ROK I MODEL Auta całe uszkodzone Dobrze zapłacimy za Twoje stare auto Posiadamy własny transport Wycena gratis Więcej info na naszej stronie : www.kupieautowarszawa.com.pl tel 534 555 777

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.