REKLAMA
REKLAMA

23.10.2014 07:47 #łowczy
Wiem, że stare ale temat dla niektórych może być cały czas aktualny (dla mnie był do czasu zakupu żywołapki).
Tylko żywołapka z jajkiem, a nie żywą przynętą?! (kto wpadł na taki pomysł???)
i duuuużo cierpliwości :)
Na inne przynęty łapią się koty, a chyba nie o to chodzi.
Złapałem tak dwie kuny (jedną po 2 tygodniach, drugą po 2-3 miesiącach) - koszt ok. 80zł + 2 jajka
Na elektroniczne odstraszacze szkoda pieniędzy.
21.06.2015 14:43 #karmel2015
Gdyby ktoś miał kunę na dachu polecam dobrą firmę z wawy który rozwiązuję problem - http://www.trans-hand.pl Miałem problem z kunami blisko rok. Próbowałem różnego rodzaju rozwiązań, ale na mało się one zdawały i tylko dałem kunie czas na rozmnożenie i warictwa w wełnie...
15.12.2017 15:53 #Anty Kuna
Faktycznie z kunami jest duży problem. Tutaj jest opisane jak zwalczać kuny Jest kilka cennych wskazówek, które zastosowałem i zadziałało. Kuna przeniosła się gdzieś indziej.
15.12.2017 19:23 #Syfiasta reklama
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

27/899 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne do wynajęcia
 Dzień dobry. Do wynajęcia miejsca paletowe w ogrzewanym magazynie, ok 900m2 w Tarnobrzegu( pogranicze woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego) Oferujemy m.in przyjmowanie, składowanie towaru, Co-Packing, wydawanie towaru, szybkie przeładunki typu cross-docking oraz własny transport, którymi realizujemy dystrybucje. Na magazynie i na placu zainstalowany jest video monitoring, oraz ochrona 24h. Zapraszam po więcej informacji j.drozd@mikolo.pl NIP. 864-176-08-61

Kursy, szkolenia
 Ostatnie miejsca na bezpłatne (dofinansowane z funduszy UE) kursy językowe. Nie potrzebujesz? Nieważne ... Może skorzysta mama, tata, ciocia, babcia, brat lub kolega z pracy? Sprawdź informacje poniżej, zgłoś się lub po prostu przekaż najbliższym. Świetna szansa dla osób, które chcą przy pomocy doświadczonego lektora opanować język angielski / zdobyć certyfikat potwierdzający umiejętności / zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy / spędzić czas wolny w korzystny sposób. Warunki: osoby powyżej 25 roku życia, mieszkające w Warszawie, posiadające maksymalnie średnie wykształcenie. Szczegóły pod nr telefonu: 692573896.

Zdrowie i Uroda
 CANCPREV to nowy, rewolucyjny suplement diety zawierający kompleks składników, którego działanie wspiera profilaktykę zdrowotną w sposób dotychczas nieosiągalny przez inne dostępne na rynku produkty. Działanie substancji aktywnych zawartych w suplemencie diety CANCPREV określa się w literaturze medycznej oraz publikacjach popularno-naukowych jako mogących wspierać szeroko pojętą profilaktykę antynowotworową. Składnikom suplementu diety CANCPREV przypisuje się również działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne. Podkreśla się także ich właściwości przeciwbakteryjne, przeciwirusowe i przeciwgrzybicze. 7 SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH: 1. Ekstrakt z KURKUMY (kurkumina + piperyna + kapsaicyna) 2. Ekstrakt z BROKUŁÓW (sulforafan) 3. Ekstrakt z ŻURAWINY WIELOOWOCOWEJ (proantocyjanidyny) 4. Ekstrakt z CZOSNKU (allicyna) 5. SELEN 6. Witamina D3 7. Witamina K CANCPREV jako jedyny suplement diety powstał przy współpracy z OgólnoPolskim Programem Wspierania Profilaktyki Chorób Nowotworowych.

Sprzedam
 Kamera po upadku, nie nagrywa, przerywa obraz? Oferujemy kompleksowy serwis sprzętu video oraz fotograficznego większości marek dostępnych na rynku. Naprawa kamer video Kraków ul. Worcella 6/4 (centrum - obok Galerii Krakowskiej) tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.