REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

16.01.2019 11:11 #krn
Jeśli jest problem z zatrudnieniem 1 listonosza przy 4 etatach to może tak podnieść im pensję i mieć chociaż dwóch? Mamy 2019r, a człowiek w stolicy kraju nigdy nie wie czy przesyłka do niego dotrze, listonoszom spoza rejonu (ciekawe na jakich warunkach są angażowani w rejon Głębockiej) nie chce się nawet nacisnąć dzwonka tylko wrzucają awizo.
16.01.2019 11:27 #roumald
Najgorsza jest ta komuno filia przy Kowalczyka.
16.01.2019 14:51 #Listonosz
Odnośnie przeadresowania z innej ulicy jest okres dosylania jeden rok nie dosyłam się przesyłek urzędowych z potwierdzeniem co do pracy zapraszam na jeden dzień

Ludzie opanujcie się
Paczki nie nosi listonosz sprawdź co jest napisane na druku wejdź na stronę Poczty tam jest POCZTEX
16.01.2019 16:43 #Ona
Podobnie jest na Ostrodzkiej. Listy z drugiego końca Warszawy idą 3 tygodnie. Śmiech na sali...
16.01.2019 16:51 #rozpacz
Mieszkam przy ul. Ostródzkiej nagminnie nie otrzymuje awiza. Czasami wiem, że list/paczka oczekuje na mnie w w puncie Poczty Polskiej S.A., ale awiza brak ewentualnie otrzymuje awizo po 7 dniach od obioru przesyłki. Zastanawiam się ile listów poleconych zostało do mnie wysłanych, a ich nie otrzymałam - mogły to być bardzo ważne dokumenty.
W przypadku przesyłek nierejestrowanych otrzymuje je tylko jeden raz w miesiącu lub raz na półtora miesiąca.
Niestety Poczta Polska S,A, ma wielu klientów również Banki. Czekałam na nową kartę do konta półtora miesiąca, zgłosiłam do Banku że jej nie otrzymałam co Bank zrobił.? zastrzegł ją. A następnego co znajduje w skrzynce na listy? kartę do konta, której nie mogę używać bo została zastrzeżona. I ponownie czekam na kolejną kartę, którą otrzymuje po dwóch miesiącach!
Pytam, jak Poczta Polska S.A. zamierza rozwiązać ten problem
REKLAMA
16.01.2019 17:05 #Emka
Wszędzie tak jest. Pozdrawiam z Jabłonny, gdzie poczta często leży miesiąc lub dwa, a awizo nie jest w ogóle zostawiane. Uzasadnienie to samo, brak listonoszy.
16.01.2019 18:12 #Ppp
Poczta Polska to od lat bastion PiS. Zagłosowaliście w 2015 za komuną to ja macie.
16.01.2019 20:17 #Black
A ja mam przypadek ze awizo jest dostarczane i jakos listonosz nie kwapi sie aby nacisnac na dzwonek. Gdzie moja kobieta siedzi caly czas w domu. Siedziala 9m bo w ciazy a teraz siedzi bo ktos musi zajmowac sie dzieckiem tak wiec jest caly czas w domu. Nie jeden raz dostalismy awizo ale nawet nie sprobowal zadzwonic dzwonkiem.
16.01.2019 21:40 #blut0
Na Aluzyjnej kurier poczty polskiej (nie regularny listonosz z placówki) nie zostawia nawet awizo i nie wiesz wogóle, że paczka czeka do odebrania na poczcie
16.01.2019 21:49 #J.B.
Na Białołęce przyzwyczaiłam się, że jest dziwnie z usługami pocztowymi. Parę rozsądnych lokalizacji Poczty jest - ale Zielona Dolina należy do urzędu pocztowego niedaleko lewandowa. Wyprawa aż miło. O korespondencji nie wspomnę - bo awiza nie otrzymywałam parokrotnie - dzięki temu parę lat temu zapłaciłam 8 zł kary za niepłacenie podatku :).
REKLAMA
17.01.2019 18:22 #Ist
Poczta przy Odkrytej 44 ten sam dramat. Tygodniowo otrzymuję 1-2 paczki a nie wiem nawet jak listonosz wygląda, tylko awizo.
17.01.2019 20:21 #elo
#Ist napisał(a) 17.01.2019 18:22

Poczta przy Odkrytej 44 ten sam dramat. Tygodniowo otrzymuję 1-2 paczki a nie wiem nawet jak listonosz wygląda, tylko awizo.
Ale głupota napisana.
Przecież listonosz nie nosi paczek. Listonosz doręcza listy i listy polecone. Aby nosić paczki, musiałby chyba własnym samochodem je wszystkie wozić.
17.01.2019 20:22 #elo
pocztę przy Odkrytej akurat chwalę - nigdy nie miałem problemów.
17.01.2019 20:23 #elo
Pocztę przy Odkrytej akurat chwalę - nigdy nie miałem tam problemów.
18.01.2019 16:35 #bpch
Już trzy dni czekam na paczkę z Anglii, chociaż oznaczona jest jako dostarczona!!!
Dostarczona czyli jest gdzieś w Warszawie tylko nie na Białołęce. Co z nią robią????Czego szukają???
REKLAMA
11.02.2019 17:07 #Juhas
Mieszkam na Skarbka z gór pocztą na Berensona to jakaś katastrofa wiecznie problem z internetem lub kolejki że nie ma się jak ruszyć już od swych miesięcy czekam na zwrot przekazu którego nigdzie nie ma nikt nie wie co się z nim stało obsługa fatalna
12.03.2019 19:12 #Cierpliwości
Listy zwykłe jeśli w ogóle docierają, to są po 4-6 tygodniach. Listy polecone, a właściwie awiza w ogóle nie docierają od 4 lat na Ostródzką. Nadawcy listów poleconych otrzymują zwroty z adnotacją awizo nieodebrane. Na Białołęce można się poczuć jak mieszkaniec najbardziej oddalonej wyspy Tristan de Cunha, na której znajduje Poczta. Ciekawe która poczta dostarcza szybciej przesyłki?
14.05.2019 11:48 #Krysia
A ja dostaję listy polecone do skrzynki chociaż nigdy nie wyraziłam na to zgody. Oczywiście nikt na poczcie nie odbiera telefonu.
24.05.2019 20:37 Pani Wiosna
Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

243/7002 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 OKAZJA! Dom bezpośrednio 180 m2. Dobczyn ok. 7 km od Wołomina. Ok 300 m do stacji PKP, 30 min do Warszawy Wileńskiej. Dom do zamieszkania, hipoteka bez obciążeń, jedyny właściciel, 2220 zł/m2. tel. 535-50-170, 503-768- 158!

Antyki
 Antyki: meble, obrazy, srebra, platery, brązy, porcelanę, książki, pocztówki, medale, odznaczenia, orzełki, ryngrafy, szable bagnety tel. 601-336-063

Komputery
 A A Tani Serwis Komputerowy Dojazd 0zł 504-617-837

Kursy, szkolenia
 Skuteczny angielski przez Skype bo potrzebujesz go w korpo Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów "na żywo" na tematy zawodowe. Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy angielskiego, które prowadzę na Skype. Nauka ze mną będzie dla Ciebie, pod kątem Twoich potrzeb. Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które być stracił/ straciła na dojazdy na kursy stacjonarne. joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA