REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Wwr

10.07.2018 22:33

To jest nienormalne, że człowiek musi się stresować o życie swoich dzieci. Odstrzelić albo wywieźć. Pilnie.

# coffee

11.07.2018 10:26

To nie jest dokarmianie dzików. To jest bezkosztowe pozbywanie się odpadów z własnej działalności gospodarczej. To jest NIELEGALNE ! Działania powinien podjąć Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Przypominam że zarówno Ustawa o odpadach jak i Zarządzenie Prezydenta m.st. Warszawy pn. Regulamin utrzymania czystości i porządku w gminach nie zezwalają na składowanie odpadów na terenach nie przystosowanych do tego i bez wymaganej koncesji. A kary za takie działania są bardzo wysokie.

# Jiuf

12.07.2018 11:30

Artykuł jest tendecyjny, sprawa już poszła do sądu bo treść artykułu jest niezgodna z rzeczywistością. Autor tekstu rzeczywistosci nie widział, nawet zdjęcia wrzucone przez niego nie są z miejsca które wskazał.

REKLAMA

# wwi

18.07.2018 09:24

A niby gdzie jest tendencyjny i niezgodny z rzeczywistością?
#Jiuf napisał(a) 12.07.2018 11:30
Artykuł jest tendecyjny, sprawa już poszła do sądu bo treść artykułu jest niezgodna z rzeczywistością. Autor tekstu rzeczywistosci nie widział, nawet zdjęcia wrzucone przez niego nie są z miejsca które wskazał.

# Też Michał

20.07.2018 16:53

Nie trzeba wyzwolić ani odstrzelac! Takie obawy ( o dziki czy kleszcze), które powodują u Pana Michała lęki, są bardzo skutecznie poddawane terapii. Panie Michale, do psychiatry mnie trzeba skierowania, przyjmuje z NFZ, a im wcześniej Pan zacznie, tym rodzina mniej ucierpi. Ile zna Pan potwierdzonych przypadków, ze dzik napadł namieszkańca Wawra? Potwierdzonych!

# alfons

22.07.2018 23:01

#Też Michał napisał(a) 20.07.2018 16:53
Nie trzeba wyzwolić ani odstrzelac! Takie obawy ( o dziki czy kleszcze), które powodują u Pana Michała lęki, są bardzo skutecznie poddawane terapii. Panie Michale, do psychiatry mnie trzeba skierowania, przyjmuje z NFZ, a im wcześniej Pan zacznie, tym rodzina mniej ucierpi. Ile zna Pan potwierdzonych przypadków, ze dzik napadł namieszkańca Wawra? Potwierdzonych!
Czyżby kolega już skorzystał z porady, bo taki zorientowany. Jeśli tak, to szkoda, że bez skutku pozytywnego i z mylnym przeświadczeniem, że pomogło..

REKLAMA

# AUi

25.07.2018 13:04

Ja mam jeden. Ruszyły na mnie trzy dziki w lesie przy lucerny. Nie drgnąłem więc na szczęście mnie minęły. Tylko że w odległości 15 cm. I to nie była locha z małymi, tylko trzy duże dziki. Gdybym był dzieckiem było by grubo.

# Dziki do wybicia

03.08.2018 08:49

Proszę bardzo. https://youtu.be/u7hFc6zO8ec
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe