REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

08.05.2012 18:42 #yyy
Niestety nasze społeczeństwo to banda brudasów... Zresztą wielu wyznaje zasadę "nie moje czyli niczyje, można niszczyć". I nie dotyczy to tylko lasów...
20.06.2012 21:30 #jeszcze nie radny
A może warto by było się zastanowić nad monitoringiem np. przy miejscach wjazdu do lasku i od razu widać by było kto zaśmieca, a jeśli nie to ogrodzić i wpuszczać bydło w dzień wtedy każdy by widział co drugi robi
bo ja się zastanawiam np. gdzie się załatwiają pieski z okolicznych nowych osiedli
27.06.2012 11:23 #chmiel75
Precz z grilami w lasach! Smród i ilości śmieci po takim afiszowaniu sie karkówką są porażające.
29.08.2012 17:24 #spacerowicz
#chmiel75 napisał(a) 27.06.2012 11:23

Precz z grilami w lasach! Smród i ilości śmieci po takim afiszowaniu sie karkówką są porażające.
Popieram. Już nie mówiąc o zagrożeniu pożarowym. Wspomnianych w artykule opon i karoserii samochodowych w lesie nie widziałem, a śmieci występują zwłaszcza w pobliżu wspomnianych ognisk lub grilowisk.

Co do psów, to nie spotkałem się ze zjawiskiem sprzątania po pupilkach. Niektórzy mieszkańcy Targówka nawet specjalnie przywożą do lasu swoje czworonogi we wiadomym celu.

1180/1329 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Pranie tapicerki - karcher.pl 573-265-094

Usługi stolarskie
 meble dziecięce i nie tylko... facebook / łózka na antresoli

Kupię części
 Kupię stare motocykle+części 505529328

Budowlane
 Złota Rączka Warszawa Fachowiec Złota Rączka do Twojej dyspozycji. Zapraszam do współpracy, dojazd na terenie Warszawy, szybkie naprawy i pomoc domowa. ZADZWOŃ 505-257-652 Złota Rączka - fachowiec do dyspozycji . Naprawy domowe, awarie - szybka pomoc Hydraulika, elektryka, stolarstwo Niskie ceny......... Gwarancja na wykonane usługi www.zlota-raczka-warszawa.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA