REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# ola

12.04.2016 23:50

po co te bzdury, pismaki dajecie???? żeby ludzi zwykłych podkur..ić....

# vito

13.04.2016 04:44

#ola
po co te bzdury, pismaki dajecie???? żeby ludzi zwykłych podkur..ić....
------------------------
opanuj sie prymitywie !
Po to jest portal,zeby ludzie wiedzieli o wszystkim.Metro wedlug ciebie to bzdury ??
Wlacz sobie Radyjo a tu n ie zagladaj

# money.pl

13.04.2016 04:48

Ta sytuacja to pzreciez wina wylacznie wladz dzielnicy.DOKAD maja sie ludzie przeniesc ???Na gole pole???BEZ wody,pradu,toalet ,bez dojazdu???Czy w dzielnicy naprawde sa tacy durnie??? Uplywa czas,a NIKT nawet palcem nie kiwnal,zeby ludziom to umozliwic.
Juz dawno powinna byc deoga dojazdowa z obu stron pola obok bazarku,juz dawno powinien stan pawilon z toaletami i woda biezaca,juz dawno powinna byc rozprowadozna woda i krany na slupkach w kilku miejscach a przede wszystkim powinny byc wyznaczone miejsca na budy z przydzialem miejsc,zeby nei bylo tak,ze ktos przeneisie bude a za moment kaza mu ja zabrac.
Arogancja i glupota wladz Targowka bije wlasnei rekordy i to jest zapewne ta "dobra zmiana" pod pisowskim burmistrzem

REKLAMA

# Chcę wiedzieć

13.04.2016 07:54

Do #money to nie głupota i arogancja władz tylko jej świadome działanie:)
Najpierw spychali wszystkie decyzje w kierunku ulokowania bazarku na Fantazyjną,
Miasto dało 3mln zł na zrobienie bazarku a teraz jak się słucha kupców wychodzi na to, że to oni muszą ok 3mln wyłożyć na bazarek, więc co z tamtymi pieniądzmi?
Na każdym zebraniu był burmistrz Antonik , wice prezydent Olszewski zachwalający i broniący bazarków w Warszawie jak sam twierdził, był również radny Gapys coś o temacie bazarków wiedzący chyba :),
i co? a gdzie reszta radnych? gdzie jest vice Olszewski teraz?.
Co najmniej 3 miesiące bez bazarku, ludzie/kupcy z bazarku już się wynoszą i twierdzenie, że nie zdążą jest jak na razie na wyrost, oni się już pogodzili, że muszą to zrobić i to co jest dla nich pewne to śmierć i podatki.
Natomiast na pomoc władz nie ma co liczyć jak na razie to widać.
Jeśli tak ma działać koalicja PO i sympatyków Bródna Targówka Zacisza( czyli kółko wzajemnej adoracji SM Bródno) przeciw PIS, to się sam zastanawiam czy nie lepsza by była zmiana nawet tzw" dobra zmiana"( z deszczu pod rynnę, a może odwrotnie?)

# money

15.04.2016 04:57

#Chcę wiedzieć
niestety,to wlasnie jest glupota i bezmyslnosc . ILE kosztuje wyznaczenie nowych alejek i meijsc na budy na placy "cyrkowym" ??? ILE na trzeb aczasu ???ILE kosztuje postawienie slupka z dolaczonym zasilaniem do rozprowadzenia dla kupcow ??Ile kosztuje wstawienie hydrantu z ujeciem do wody ??To wszystko razem mozna zrobic w kilka godzin za pare tysiecy zl.Na wyznaczone miejsca,nawet prowizorycznei:pisakiem i drewnainymi kolkami kupcy sami przeneisliby swoje budy.
Dlatego wlasnei psize o bezmyslnosci,arogancji i zwyklej glupocie.To wladze maja byc dla ludzi a nie odwrotnei.I co tu ma do rzeczy PO ,skoro na Targowku rzadzi PiS z PiS'owskim burmistrzem,ktory jest jednoczesnie prezesem najwiekszej an Brodnie Spoldzielni,choc podobno jest zakaz piastowania dwoch funkcji w takim przypadku.Wiec nie pisz bzdur o jakims kolku adoracji przeciw PiS,bo to juz cwiczylismy.Takz ewtedy,gdy radni PiS chcieli wyadawac pieniadze na rozne reklamy ciagniete za samolotami,w tym Radia Maryja.Wszystko,co zrobiono na Targowku,zrobila Platforma,na razie nei widac ZADNYCH dokonac lnowej ekipy,oprocz zametu i bezsensownego marnowania pieniedzy

# Chcę wiedzieć

16.04.2016 19:50

#money dla mnie osobiście to obojętne kto rządzi POPISY czy inne gnidy które załatwiają sobie lub rodzinie miejsce przy korycie zmieniając grube świnie na chude by te ich się spasły
Niestety mylisz się takie łączenie funkcji jak to robi "nasz" burmistrz nie jest objęte zakazem, poczytaj to się przekonasz:(
Mylisz się również co do zrobienia nowego bazaru na placu przy Trockiej, jesteśmy w EU i podlegamy naszym wew przepisą prawa budowlanego, sanepidu, ppoż itp, z obecnych lat a nie z lat 90-tych:), nie można zrobić hydrantu z woda dla budek z mięsem, nabiałem, do kibla itp itd, musi to być wkopane w ziemie i poniżej głębokości zamarzania czyli 1,3m? coś w tym stylu, hydrant to możesz ty i ja na swojej działce postawić i pompować ręcznie czy przez pompę:)
Z elektryką podobnie przecież musi każda budka mieć pod-licznik prądu a nie jeden wspólny, ten to może być do rozliczenia oświetlenia, monitoringu itp elementów wspólnych.
Mylisz się co do przeniesienia bud, one zostaną tam gdzie są lub też zostaną zutylizowane są stare i nie nadają się do przeniesienia, niektóre to chyba nawet są z gruntem związane, będą nowe pawilony po ok 15-20 tys. Dlatego trzeba je zamówić w/g potrzeb każdego z kupców, jednym obecnie wystarczy taki metraż jaki obecnie mają , drudzy chcą mniejszy, trzeci większy. A dopiero po zamówieniu podpisaniu umowy na ich produkcje i wpłaceniu zaliczki ruszy ich produkcja przez jakąś firmę czy też dwie ( nie wiem tylko tak myślę że to nie jest tak łatwo 100 budek zrobić w tydzień:)), potem ich transport tutaj i ich ustawianie i podłączanie oraz odbiór, sanepid, ppoż, elektryk, inspektor budowlany, burmistrz musi wstęgę przeciąć przecież to jego autorski pomysł, wszyscy radni również przecież pomagają:)
Nie obrażaj się bo nie taki jest mój cel, wnioskuje z Twoich wpisów, że również się wkurzasz że tak długo i niechlujnie działa władza na Targówku, ale jeśli byłeś na jakimś zebraniu czy to z kupcami czy na sesji rady dzielnicy to widzisz jak oni o te koryta się kłócą jak by w nich wódkę darmową dawali a nie problemy zwykłych ludzi:).
Masz rację trzeba ich punktować i domagać się informacji, w tej dzielnicy z tą informacją to zawsze były problemy nawet urzędnicy nie wiedzą do końca co to znaczy dostęp do informacji publicznej:).
Coś o tym wiem, na stronie www urzędu informacje potrafią pojawić się już po zdarzeniu lub w ogóle, więc nie ma co się dziwić że w takiej "mało " ważnej sprawie nic nie wiemy:).

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break