REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Neurolog - Warszawa

 vega195

04.02.2017 11:16

Znacie jakiegoś zaufanego neurologa z Warszawy? - najlepiej takiego, który przyjmuje prywatnie. Będę wdzięczna za wszelkie namiary.

 olgaa884

08.02.2017 13:35

Sprawdź klinikę PsychoMedic, zwłaszcza jeśli na tygodniu nie masz czasu na wizytę i wolisz się wybrać w weekend - przez cały tydzień przyjmuje tam kilku doświadczonych neurologów. Tutaj http://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ można się zarejestrować online.

 Misska

20.10.2017 23:35, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 20.10.2017 23:38

Bardzo dobry specjalista neurolog, http://warszawaneurolog.pl/, przyjmuje w swoim gabinecie neurologicznym na ul. Widok 10. Głównie specjalizuje się w leczeniu różnego rodzaju nerwic, zaburzeń lękowych, depresji, udarów, padaczki czy też migrenowych bólów głowy. W gabinecie można od razu wykonać sobie specjalistyczne badania. Na https://warszawaneurolog.pl/ masz dokładne dane kontaktowe,

REKLAMA

# kalina4

03.01.2018 01:40

Zawsze trzeba znaleźć przyczynę, żeby podjąć naprawdę skuteczne leczenie. We wspomnianej klinice Psychomedic maja rzeczywiście świetnych specjalistów. Można się tam zarejestrować telefonicznie, dzwoniąc pod nr 22 253 88 88 .

# baardzo przykre

03.01.2018 12:54

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# mirka8222

11.04.2018 02:25

Mnie również jakiś czas temu została polecona klinika Psychomedic. Nie miałam okazji jeszcze pójść, bo problem nie jest aż taki duży, ale w przyszłym tygodniu planuję się skontaktować. Fajne jest to, że rejestracja działa 7 dni w tygodniu telefonicznie pod numerem 22 253 88 88 lub online.

REKLAMA

# Samar Krotosjan Emiir

11.04.2018 09:54

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

 Olka1212

11.07.2018 19:37

Polecam też zajrzeć do rankingu i poszukać sprawdzonego i polecanego neurologa https://ranking.abczdrowie.pl

# marcyynia

12.07.2018 09:55

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma

REKLAMA

# mikii

08.08.2018 23:03

Sprawdźcie sobie klinikę Psychomedic. Pod nr 22 253 88 88 można się do nich zarejestrować na wizytę. Mają tam bardzo dobrych specjalistów. Myślę, że lepiej udać się do profesjonalisty na wizytę niż radzić się na forum. W ten sposób można sobie pomóc.

# kaska33

30.01.2019 19:12

mirka82222, ja również uważam, że to bardzo dobrzy specjaliści, którzy znają się na rzeczy i zawsze robią co tylko w ich mocy, by pomóc pacjentowi. Z resztą nie bez powodu cieszą się tyloma dobrymi opiniami. Wspomnę jeszcze o tym, że można się do nich rejestrować przez Internet.

# KamilaBBz

31.07.2019 19:51

dr Katarzyna Kajdana przyjmuje w Rex Medica Sport, jest naprawdę dobrym neurologiem, u mnie szybko rozpoznała co jest na rzecz i odkąd się leczę u niej jest naprawdę duuuużo lepiej.

REKLAMA

# ElizkaDec

04.11.2022 10:32

Polecam miejsce MediPark w Warszawie, jest tam bodajże 4 urologów dla dzieci jak i dorosłych. Lekarze bardzo dokładnie przeprowadzili wywiad i szczegółowo wyjaśnili diagnozę i plan leczenia. Gorąco polecam! Rzeczowa i merytoryczna konsultacja.

# Atuto

06.11.2022 18:46

Fajnym podejściem polecam Neurologa w MediPARKU, miałem problem z dziwnym mimowolnymi drganiami kończyn, tamten Neurolog mi pomógł, polecam! Pełen profesjonalizm
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy