REKLAMA
REKLAMA

Nerwica

11.01.2018 13:20 erykk9213
Witam,
słyszeliście może o http://ewaczernik.pl/psychoterapia/? Choruje na nerwice i poszukuje osoby, która pomoże mi się wyleczyć z tego.
Ten psychoterapeuta wydaje się być uczciwy. W internecie nic nie mogę o niej znaleźć, więc nie wiem czy mam zaryzykować. Może ktoś z Was korzystał z usług tego psychoterapeuty i może coś mi więcej o Niej powiedzieć? Będę wdzięczny za każdą opinią.

17/522 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 EODKURZACZE.PL Odkurzacze Centralne BEAM Warszawa Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz sprzedaży odkurzaczy centralnych marki BEAM ELECTROLUX. Zaufały nam już setki klientów, którzy cenią naszą firmę za solidną i rzetelną współpracę. Nasza oferta: - darmowe projekty instalacji odkurzaczy centralnych - montaż instalacji na obiekcie przez naszych specjalistów - sprzedaż odkurzaczy BEAM oraz akcesoriów - serwis na całą Polskę Służymy ponadto fachowym doradztwem i pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Na odkurzaczach znamy się jak mało kto i dlatego też oferujemy sprawdzone produkty firmy BEAM. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie czekają najlepsze ceny i rabaty w województwie! tel: 601-712-773 www.eodkurzacze.pl biuro@eodkurzacze.pl

Gastronomia
 Firma cateringowa nadajie usługi cateringowe na obiady uwzględniając wszystkie twoje wymagania i życzenia. Smaczna polska i ukraińska domowa kuchnia w przystępnych cenach dlia kazdego. Rabaty dlia stalych klientom, grup zorganizowanych i studentów. Odpowiadamy na każde zamówienie i możemy stworzyć dla ciebie indywidualne menu. Telefon +48575034218. +48 790432967, +48693723582

Biuro do wynajęcia
 Do wynajęcia biuro 27 i 87 m.kw Tytoniowa 20 cena za m.jw. 44 zl Tel. 502 707703

Nieruchomości
 CITIHAUS - oddłużanie i ochrona prawna obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. Zapewniamy kompleksową pomoc dla klientów banków posiadających kredyty hipoteczne, również walutowe. Koszty z tytułu sprzedaży nie obciążają klientów. Negocjujemy z wierzycielami oraz współpracujemy z instytucjami finansowymi. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.