REKLAMA
REKLAMA

nauka języka obcego

09.09.2016 06:18 #Marlenkka
Słuchajcie jak wygląda sprawa łączenia uczelni z innymi obowiązkami chociażby jak kursy językowe? zaczynam teraz studia i mam nadzieję że uda się wszystko razem ogarnąć szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że skończyłam w tym roku intensywny wakacyjny kurs angielskiego w lincolnie na chmielnej i tak jestem zadowolona z efektów, że chciałabym podjąć u nich dalszą regularną naukę także od października żeby cały czas móc szlifować język pod okiem ich świetnych lektorów tym bardziej że widzi mi się robienie certyfikatów i tym samym zwalnianie się z obowiązku uczęszczania na język na studiach bo jestem pewna że ten w lincolnie jest nie do zastąpienia
09.09.2016 15:16 #an.
To brzmi jak reklama. Od kursów jezykowych duzo lepsze i skuteczniejsze jest nauczanie indywidualne. Zajmuje sie nauka języka niemieckiego we Wrocławiu (http://unitalent.pl) i miewam uczniow "po kursach". Efektywnosc jednego i drugiego trybu nauczania jest nie do porownania. Chyba, ze na kurs chodzi sie w duzej mierze dla kontaktow towarzyskich. Takie moje zdanie.
13.09.2016 23:08 barb
ja sie w koncu ostatnoo zabrałam za angielski, w pracy bez tego ani rusz chyba ze chcę za najniższą stawkę pracować, awansu dalej nie dostanę a nie powiem eby to mi się uśmiechało, zpracuję w dziale it i szukałam czegoś co mi pozwoli własnie pod tym kątem się uczyć, bo nie widzę sensu tłuczenia gramatki od podstaw skoro u mnie w pracy to zastosowania nie bezie miało, w speak up jest klub IT i tam są konkrety, to mi się podoba, ze sie skupiamy an tym na czym mi najbardziej zlaezy
27.01.2017 00:02 ewkaa
Podstawy języka angielskiego można opanować samemu, ja uczyłam się go wiele lat i efektów brak. Dopiero jak wyjechałam zagranicę nauczyłam się komunikować w tym języku. Moim zdaniem kursy zagraniczne typu http://kursyjezykowezagranica.info.pl to najlepsze rozwiązanie, jeżeli zależy nam na tym, żeby szybko opanować język obcy.
29.01.2017 13:55 #Pommes
ja polecam w Wawie Pi School - dobra szkoła, ma fajne lokalizacje. ja tam chodziłam na angielski i mam zamiar to teraz kontynuować!
REKLAMA
21.02.2017 19:36 Marcel2
Super, że założyłaś ten wątek, bo szukałem opini na temat tej szkoły. Na pewno uda Ci się pogodzic studia z nauką w http://lincoln.edu.pl/warszawa/ . Sam zastanawiam się nad zapisaniem się tam na kurs językowy. Niestety mój język angielski mocno kuleje i pora to zmienić. Co prawda nie zależy mi na certyfikatach, lecz na umiejętnościach.
07.09.2017 14:09 #tomasz5
Wcale nie trzeba tracić czasu na bieganie na dodatkowe zajęcia a wykorzystać ten co się ma dzięki platformie https://www.ellalanguage.com/ . Można z niej korzystać np w drodze na uczelnię i do domu. Nauka to ma być przyjemność a nie przymus.
07.09.2017 14:18 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,
06.12.2017 14:10 AnetaMalejczyk
Mi bardzo pomogły takie tablice uczenia się mimochodem + fiszki. To świetny sposób na szybką naukę i to bez zbędnego stresu.
06.12.2017 15:28 #przykre to
to przykre, że ludzie muszą uciekać sie do zarobkowania w tak podły sposób. Nigdy nie wdzieli na oczy danej firmy czy produktu a polecają, wychwalają. Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne
05.03.2018 21:20 #kw965
ja polecam szkołę z katowic www.elsinore-angielski.katowice.pl

547/3077 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Działkę budowlaną sprzedam
 Sprzedam dzialke 961 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi i malym domkiem calorocznym w Wygledach miedzy Babicami a Lesznem. Cicha, spokojna okolica.Cena do negocjacji Tel 501957099

Kursy, szkolenia
 Weekendowe warsztaty wokalne w Akademii Sztuki i Kultury. Dwa dni intensywnych warsztatów. Prowadzi Agnieszka Kocińska. CZAS: 23-24 czerwca. MIEJSCE: Akademia Sztuki i Kultury w Warszawie, Al. Jana Pawła II 36c. ZAPISY: asik.zapisy@gmail.com, 609-045-956. SZCZEGÓŁY: www.warsztaty-teatralne.pl

Fauna i flora
 Pigwa gruszkowa Portugal silnie rosnąca obfite owocowanie, soczyste owoce drzewo owocowe. Pigwa Gruszkowa Portugal to silnie rosnące drzewo owocowe. Owocuje obficie, ale ma duże wymagania glebowe. Owoce mają żółtawo-pomarańczową skórkę, pokrytą szarym nalotem. Są one bardzo soczyste i przypominają kształtem grusze. Na plony możemy liczyć w połowie października. Produkt sprzedawany w pojemniku. Zapraszamy do zakupu pod adresem: https://www.zgarden.pl/drzewa-owocowe/pigwa- wielkoowocowa-/pigwa-gruszkowa-portugal-w-pojemniku-.html Kontakt: F.H.U zGarden Klaudia Zielińska ul. Bł. Edm. Bojanowskiego 1 39-310 Radomyśl Wielki Zadzwoń i zamów produkt: Pon. - Pt. 8:00-16:30

Nieruchomości
 Jeżeli szukają Państwo sal szkoleniowych, konferencyjnych lub komputerowych w Warszawie - zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Archeion. Gwarantujemy miłą obsługę, szeroki wybór sal oraz niskie ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo sale różnej wielkości; rozpoczynając od małych - idealnych na spotkania biznesowe, coachingowe czy kameralne warsztaty - po sale średniej wielkości, które sprawdzą się na szkolenia, konferencje czy imprezy większego formatu. Posiadamy także laboratoria komputerowe wyposażone w sprzęt niezbędny do prowadzenia specjalistycznych szkoleń informatycznych. Standardowe wyposażenie sal obejmuje: - ekran projekcyjny, - rzutnik multimedialny - flipchart W trakcie szkoleń oferujemy również obsługę cateringową w formie przerwy/serwisu kawowego i/lub obiadu, których to ofertę mogą Państwo dowolnie modyfikować. Pełną ofertę sal na wynajem w Warszawie mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://warszawa.wynajemsal.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.