REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

nauka angielskiego

# kapuśniak

18.05.2017 19:18

hej, zastanawiam się nad wyborem szkoły językowej, ewentualnie nauczyciela indywidualnego. Mam już ponad 30 lat i nie wiem czy odnajdę się w grupie. Jakie macie doświadczenia z nauką języków w grupie/indywidualnie? gdzie i dlaczego się udać?

# chichootka

29.05.2017 10:29

U mnie było tak że chciałam iść z koleżanką ale wiem że indywidualna nauka przynosi większe korzyści. Zdecydowałyśmy się pójść do skrivanka bo tam można iść na indywidualne zajęcia w dwie osoby, wtedy cena rozkłada się po połowie. I naprawdę inaczej jak nauczyciel współpracuje z Tobą a nie mówi do całej grupy, choćby na to żeby się wstydu nie najeść to człowiek wie, że go nie ominie więc się przykłada a z tym od czasów nauki w szkole jeszcze zawsze miałam mały problem ;)

# majaddd

02.03.2020 11:11

Wiek to tylko liczby, sama jestem po 30 i uczę się języka angielskiego w domu. Internet daje nam bardzo dużo możliwości, ale najważniejsze to podchodzić do nauki praktycznie.
https:// forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie /kurs-angielskieo-w-warszawie-opinie/ dzięki temu wątkowi zdałam sobie sprawę, że mogę nauczyć się języka w domu i wcale nie muszę dojeżdzać do szkoły językowej na konkretną godzinę.

REKLAMA

# Paweł

27.01.2023 13:32

Wiele porad jak uczyć się efektywnie języka angielskiego jest na blogu https://bs-ict.pl/pl/blog
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy