REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

nauka ang i hiszpańskiego indywidualnie

# balladyna

24.05.2016 11:26

dzień dobry, od przyszłego miesiąca wprowadzam się do warszawy i poszukuję kursów językowych na jakie będę się mogła zapisać w przyszłości. język angielski grupowy i hiszpański indywidualny mnie interesuje w jednej szkole językowej, jednak bardzo prosiłabym o jakieś miejsca które nie są "modne" tylko skutecznie nauczają ponieważ chciałabym w niedalekiej przyszłości na stałe zamieszkać w hiszpanii i nie zaczynać od stania na zmywaku ;) pozdrawiam serdecznie.

 SilownieZewnetrzne.net

24.05.2016 12:35

też jestem ciekaw, polećcie coś !

 Mantyna

25.05.2016 19:56

nie brałam indywidualnych lekcji językowych ale wiem że są w skrivanku tam, gdzie sama chodzę na grupowy angielski - tylko o tym więc mogę się wypowiedzieć. dużo korzystania z tzw. pomocy typu aktualne gazety, filmy, audycje radiowe wszystko oczywiście obcojęzyczne. dużo konwersowania, konfrontacji zdań, stawianie na praktyczne użycie języka więc w myśl tego co sobie postawiłaś za cel. co jeszcze... a! postępy się sprawdza, lektorzy i native też są sprawdzani czy robią z nami postępy. swoją drogą nativ z mojej grupy zdumiewający, uwielbiam chłopa i jego podejście do ludzi :D

REKLAMA

# Tamara84

10.11.2016 12:54

Spróbuj moze do pi school uderzyć , Tutaj jest możliwość zajęć indywidualnych , np lektor przyjeżdża do Ciebie do domu na zajęcia ;) przez co Ty masz więcej czasu dla siebie ;) i nie musisz się nigdzie spieszyć ;)

# Kosza

24.12.2016 23:44

o to nawet nie widziałam, a to byłaby super opcja. i wygodniejsza dla mnie! myślę ze Pi School wychodzi na przeciw swoim uczniom!

# pyrla

27.02.2017 19:57

no warto zwrócić uwagę bo Pi School jest całkiem dobrą szkołą! więc myślę na pewno nie zmarnują się pieniążki!

REKLAMA

 urszula

21.03.2017 18:18

Jak ja zazdroszczę ludziom zdolności językowych. Ja mam z jednym angielskim mam kłopoty. A tu już za rok matura. Rodzice zdecydowali się na korepetycje z angielskiego http://edun.pl/oddzial-zamosc.html Nauczyciele tu pracujący posiadają bardzo duże kwalifikacje. przy czym kadra jest młoda i pełna zapału, by takim tumanom jak ja wbić coś do głowy .Mam nadzieję ze dzięki ich pomocy dam sobie rade na maturze. A może i przygotują mnie na egzamin na studia.

# katmandu

28.11.2019 17:26

Pi School, mega dobra szkoła. ja tutaj zdawałam egzamin FCE oraz CAE. generalnie te certyfikaty otworzyły mi bardzo szerokie drzwi do poważniejszych firm na dobre stanowiska pracy. W tej chwili powróciłam na język rosyjski ;D

# Jania23

22.01.2020 11:38

#katmandu napisał(a) 28.11.2019 17:26
Pi School, mega dobra szkoła. ja tutaj zdawałam egzamin FCE oraz CAE. generalnie te certyfikaty otworzyły mi bardzo szerokie drzwi do poważniejszych firm na dobre stanowiska pracy. W tej chwili powróciłam na język rosyjski ;D

Super Szkoła ;) Bardzo mi pomogła jak przygotowywałam się do matury. Dzięki nim zdałam na bardzo wysoki procent i dostałam się na swoja wymarzoną uczelnię

REKLAMA

 milena56

22.01.2020 11:48

Witaj,
A może lepiej samemu podjąć naukę? Jest sporo aplikacji które naprawdę dobrze uczą, tylko potrzeba samozaparcia. Polecam np duolingo, bo sama korzystam.

# pola2w2

28.08.2020 15:47

Hiszpańskiego jest ciężko nauczyć się samemu. Najlepiej w szkole językowej z native speakerami. Widziałem, że w szkole YouEnglish są kursy językowe online - może coś takiego?

# krysiagro

08.10.2021 12:39

Jeżeli szukacie dobrej szkoły do nauki języka hiszpańskiego to zapraszam do https://www.espanoles.pl przyjdź i zobacz jak wyglądają zajęcia i jeżeli zechcesz masz do wyboru zajęcia stacjonarne bądź też online.

REKLAMA

# babiarz

24.02.2022 09:56

Tak naprawdę sama nauka języków obcych jest faktycznie bardzo ważna. Muszę dodać, że ja również bardzo chętnie korzystam z biur tłumaczeń. Na pewno https://dogadamycie.pl/ jak fajne jest to rozwiązanie kiedy dokumenty są tłumaczone profesjonalnie oraz szybko.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024